Odpowiedz na ten temat

Auto do ślubu

• PM2014 2013.03.20 [12:32]
    Czy ktoś z Was jechał do ślubu Fiatem 125p? Czy ogólnie to fajny pomysł?
  • ło matko!!!!!! obciach straszn 2013.03.20 [18:44]
    y,może za 50 lat ale teraz .........inni pomyślą ,że nie stać was nawet na najtańszy samochód i ze złomu skombinowaliście
  • faustynaa 2013.03.20 [18:47]
    ja jechałam starym terenowym smiech.gif
  • kpt bomba 2013.03.20 [18:54]
    Może nie obciach straszny, ale myśle że on nie jest jeszcze taki stary żeby to fajnie wyglądało
  • PM2014 2013.03.20 [21:45]
    no właśnie też tak myśle, że nie fajnie by to wyglądało :/ ale narzeczony wpadł na taki pomysł, trzeba będzie go jakoś odwieść od tego pomysłu heh
  • Weselniczka 21.09.2013 2013.03.20 [21:47]
    A zmieścisz się z suknia?
    http://odpierscionka.blogspot.com/
  • PM2014 2013.03.20 [22:01]
    sukni jeszcze nie mam wybranej, a auto to też na razie tylko teoria i dlatego chce się dowiedzieć co inni o tym sądzą, czy tylko ja uważam to za niezbyt dobry pomysł
  • wojowniczka maka 2013.03.20 [22:35]
    my bedziemy jechać fiatami 126p,czyli ,,maluchami,,
  • PM2014 2013.03.20 [22:44]
    usmiech.gif no ale w maluchu to faktycznie już mało miejsca
  • jo.anka 2013.03.20 [23:24]
    My jedziemy Mercedesem W110, takim: http://furadoslubu.pl/img/M9.jpg
    Jest piękny i już nie mogę się doczekać usmiech.gif
  • krista26.5 2013.03.21 [01:18]
    Pomysł fajny ale co będzie gdy na powietrzu będzie 30 c ciepła a w samochodzie o wiele więcej.
  • ja.cie.nie.moge 2013.03.21 [12:02]
    Wtedy rozsuwa się wszystkie okna.
  • Karolina90 2013.03.21 [13:40]
    Uważam, że to bardzo dobry pomysł! Oczywiście jesli nie odpowiada ci stare auto - nie deyduj się na nie, jednak radzę nie sugerować się opiniami w stylu "pewnie nie stać was na limuzynę"... nie obrażając nikogo - takie opinie świadczą o dość wąskich horyzontachoczko.gif
    Tutaj masz ofertę ślubnego fiata 125p wraz z sesjami zdjęciowymi przy tym właśnie aucie. http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Auto-do-slub u/Fiatem-Do-Nieba.html Wygląda to bardzo ciekawie i pomyslowo, więc może jednak rozważ jeszcze taką opcję oczko.gif
    Pozdrawiam!
  • PM2014 2013.03.21 [13:58]
    całkiem sympatycznie to wygląda usmiech.gif
  • Karolina90 2013.03.21 [14:48]
    Mówiłamusmiech.gif
  • to nie jest dobry pomysł 2013.03.21 [15:18]
    macie chyba z 16 lat i dla was to może wyglądać atrakcyjnie bo te samochody są teraz przeważnie na złomie,ale większość ludzi 40wyżej zna doskonale ten samochód i to auto nie zasłużyło sobie aby pełnić takie honory w tak ważnym dniu jakim jest ślub (może jedynie jak ślub biorą 18 latki bo muszą ,lub są "pogięci" w spojrzeniu na wiele spraw),wielu byłoby wstyd czymś takim pojechać,lepiej już tańsze auto nowoczesne, są tacy ,co kupują je jak widać za 200 zł ,próbują remontować i zarabiać na ślubach,ale dzisiaj to nie jest auto prestiżowe,może za 100 lat będzie zabytkiem ,chociaż urody i tak mu to nie doda
  • PM2014 2013.03.21 [15:26]
    Nie mamy 16 lat, a raczej jesteśmy koło 30, nie jesteśmy pogięci i nie bierzemy ślubu "bo musimy". Napisałam, że to na razie teoretyczny pomysł.
  • w lumpach u mnie takie są za 2013.03.21 [18:47]
    jak nie masz kasy to możesz takim jechać ,jak masz to lepiej coś bardziej reprezentacyjnego i o większym prestiżu
  • PM2014 2013.03.21 [20:01]
    nie chodzi o to, że kasy nie mamy usmiech.gif chce się na razie dowiedzieć właśnie co inni o tym myślą usmiech.gif na razie większość jest przeciw oczko.gif
  • annnnnnka 2013.03.22 [00:28]
    My będziemy jechać starym Bentleyem, na jakieś auto PRLu chyba bym się nie zdecydowała. Chociaż nie, jest jeden wyjątek - zabytkowa Warszawa usmiech.gif Ale raczej nie żaden Fiat, czy Polonez.
  • a my 2013.03.22 [09:20]
    jedziemy warszawa garbuska, super stan z 54 roku
  • Karolina90 2013.03.22 [10:13]
    Hmm.. z tego co tu czytam wynika, że ślub to typowe "zastaw się, a postaw się"oczko.gif
    Ludzie, mówicie o dorosłości, a jako jej przejaw podajecie wynajem kosztownego auta na jedną noc...? Dojrzali ludzie powinni raczej cechować się dystansem do takich sprawusmiech.gif
    To pakowanie kasy w gigantomaniakalne auto jest dla mnie przejawem "szczeniactwa".
  • jo.anka 2013.03.22 [11:43]
    Do Karolina90 - no jak dla Ciebie 500 zł to jest jakaś strasznie duża kasa w porównaniu z całym weselem, to ja nie mam pytań usmiech.gif
  • Karolina90 2013.03.22 [12:59]
    Raczej nie mam po prostu dzikiej potrzeby wynajęcia ekskluzywnego auta aby się takowym raz w życiu przejechać, bo na co dzień jeżdżę wystarczająco dobrym samochodemoczko.gif
    Niepokoi mnie fakt, ze większość kieruje się myśleniem w kategoriach "musi być na bogato, niech wiedzą, że mnie stać". Z drugiej jednak strony, to już kwestia wyczucia i stylu, a jak wiadomo, o tym się nie dyskutuje.
    Pozdrawiam!
  • jo.anka 2013.03.22 [14:25]
    No to ja wychodzę z innego założenia. Ślub biorę raz w życiu i zakładam, że taki dzień się już nie powtórzy. Dlatego chcę go po prostu fajnie zapamiętać. I bynajmniej nie chodzi tutaj o jakieś wywyższanie się. Ja akurat mam skromny ślub i wesele, ale nie wyobrażam sobie pojechać do ślubu samochodem typu jakiś współczesny Opel, pożyczony od wujka. Poza tym jeszcze raz zapytam - czy 500 zł za auto do ślubu to jest dla Ciebie wielki majątek? Jeśli tak to chyba naprawdę nie wiesz co to znaczy "na bogato" usmiech.gif
  • Karolina90 2013.03.22 [15:05]
    W pełni rozumiem o co masz na myśli. Każdy ten dzień wyobraża sobie inaczejusmiech.gif Ja też jestem zwolenniczką skromnych ślubów - ogólnie minimalizmu (a to finansowo także wysoko się ostatnio ceni). Bardzo uderzyło mnie stwierdzenie, że auto musi być bardzo reprezentacyjne i być może trochę to nadinterpretowałamoczko.gif
    Jeśli chodzi o cenę wynajmu auta którą Podałaś - nie, nie uważam jej za duży koszt (500zł to z resztą i tak chyba jedna z niższych cen za wynajem auta), szczególnie biorąc pod uwagę inne ślubno-weselne wydatki. Chodziło mi po prostu o to, że jeśli ktoś rozważa wynajem auta za mniejsze pieniądze, bo takie go usatysfakcjonuje to nie należy go krytykować, kwestionując dojrzałośc czy zamożnośćoczko.gif
  • karolina nie reklamuj swojego 2013.03.22 [15:58]
    auta,nie zmienisz tego,że fiat 126p to nie jest wymarzony samochód na ten jeden wyjątkowy dzień,ja wolę trochę dopłacić i wynająć coś luxusowego ,a jeśli mam oszczędzać( bo muszę) to wolę nie zaprosić w to miejsce jakiś pociotków ,których ledwo znam,świetne auto zawsze podnosi prestiż ślubu i daje mnóstwo satysfakcji
  • Karolina90 2013.03.25 [08:49]
    ...mniej więcej o tym mówiłam wyżejoczko.gif nie wypowiadaj się za miliony dyktując co jest ich marzeniem, a co nie. Nie wszyscy marzą o pompatycznym aucie i jeśli takiego nie chcą - nie możecie ich krytykowac.
    I nie, nie reklamuję tu żadnego auta (a juz na pewno nie fiata 126, gdyż nawet nie o takowym mowa)
  • karolina-to nie jest często 2013.03.25 [15:58]
    kwestia marzeń ale..kasy niestety,a ty to psychologicznie próbujesz ubrać w inne motywy, wiadomo ,że nie wszystkich stać na lepsze auta,więc wmawiają sobie,że tego nie potrzebują-cóż znany mechanizm w psychologii,reasumując ,każdy jeździ tym,na co go stać przede wszystkim,a drugiej kolejności co mi się podoba
  • Karolina90 2013.03.26 [11:12]
    ehh.. szkoda gadać. Tobie, koleżanko powyżej, życzę poszerzenia horyzontów, a całej reszcie idealnych aut do ślubuoczko.gif
    Pozdrawiam
  • kkk2k 2013.03.26 [11:28]
    Nie rozumiem czemu autorka pyta sie o opinie na forum. Przecież wiadomo, że ile osób tyle opinii. Jedni wolą klasyki, drudzy luksusowe. Wybierzcie tak żeby wam odpowiadało. Chcecie fiata?? to go weźcie i nie ma co sie przejmowac opiniami innych. TO WASZ WYBÓR.
    My polowaliśmy na jeden typ samochodu. Nawet udało się go znaleść w wersji "krokodyl" cabrio biały. Facet prócz tego modelu miał też inne saaby. A że to miłośnik tych samochodów (tak jak z resztą mój mąż i ja), udzielający się na forum saaba to skłonny był wszystkie udostępnić żeby korowód zrobić. Miesiąc przed ślubem facet nagle wylądował w szpitalu i zmarł. My zdecydowaliśmy się jechać swoim czarnym saabem. Dekoracje robiłam własnoręcznie wzorując się na ofercie jednej z droższych dekoracji jakie znalazłam na allegro. I nikt nie mówił, że nas nie stać pewnie było. Wręcz przeciwnie.
    pozdrawiam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...