Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fotoslubnie_Paulina

Bezpłatne sesje FOTO ślubne i narzeczeńskie! Wzbogacam portfolio Warszawa

Polecane posty

Gość Fotoslubnie_Paulina

Cześć dziewczyny! :) Zapraszam Was na bezpłatną sesję fotograficzną - narzeczeńską, plener ślubny lub sesje rodzinne. :) Jestem w trakcie tworzenia własnej strony i w ramach wzbogacenia portfolio chciałabym wykonać jesienią kilka sesji. Do tej pory zajmowałam się głownie fotografią koncertową, fotografowaniem rodziny i znajomych - dla zainteresowanych mogę podesłać krótkie portfolio :) Jeśli macie ochotę na zdjęcia - proszę o kontakt. Zastanowimy się razem nad miejscem i klimatem sesji - mam wiele pomysłów. :) Mój e-mail: fotoslubnie@gmail.com Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego bezpłatnie? Ludzie, szanujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotoslubnie
Nie wszystko kręci się wokół kasy - zwłaszcza gdy chodzi o naukę, wzbogacenie portfolia, robienie czegoś z pasji. Spokojnie :) Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, a potem jak będziesz chciała na tym zarobić, to myślisz że znajdzie się ktoś, kto Ci zapłaci? Nie tędy droga. Radzę brać choćby przysłowiowe "p******esiąt złoty", ale nie pracować za darmo. Poza tym dlaczego uważasz, że jeśli robisz coś z pasji, to musisz robić to za darmo? Strasznie głupie myślenie, ale jak widać dość powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotoslubnie
Tak myślę. I niech każdy robi tak, jak uważa. Tobie nikt nie broni inkasowania tych 50zł (szczerze mówiąc, wolę zrobić zdjęcia za darmo, niż za głupie 50 zł... :)) Poza tym nigdzie nie napisałam, że gdy robi się coś z pasji, zawsze robi się to za darmo. Jedynie, że na tym etapie nie potrzebuję za to wynagrodzenia, bo chcę to zrobić dla innych celów - rozwoju portfolio, a zaoferowanie kilku sesji za darmo (napisałam wyraźnie, że chodzi o KILKA sesji, a nie Bóg wie ile) na pewno pozwoli mi to zrobić szybciej, niż gdybym zaoferowała to za stosowne wynagrodzenie. Zależy mi na sesji jesiennej, niedługo może być za późno :) I chyba nie rozumiem toku myślenia, że gdy teraz robię kilka sesji za darmo, to później nigdy na tym nie zarobię. Co za głupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×