Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juffie

bryczka do slubu

Polecane posty

witam, marzy mi sie bryczka w czasie podrozy do kosciola i na sale, jestem ze slaska. Szukam namiarow na takie uslugi. Szukalam cos niecos w internecie (Gliwice, Zbroslawice, Tarnowskie Gory) i tam juz jest albo zajety, albo kwota jest kolosalna. Prosze mi powiedziec, ile moze kosztowac taka usluga i czy mozecie mi cos takiego polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pamietaj zrob
wczesniej lewatywe koniowi;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:-) ja mam bryczke,musialam juz zabukowac na przyszly czerwiec,koszt 700 zl,dolny slask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce mieć bryczke. Jestem z okolic Bydgoszczy i nic ciekawego tu nie ma. Jest tylko jedna stadnina koni, gdzie są wypozyczane bryczki i cena też jest nie fajna, wiadomo bo nie ma konkurencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena 800 zł. 3 godziny. Ale pamietajmy że cena( godziny) już się liczą jak ta bryczka wyjeżdza do nas. Sam dojazd zajmnie jej gdzies 40 min. (jak nie wiecej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze jak chce sie wypożyczyć bryczke należy się wszystkiego dowiedzieć. Tak wiec konie są odpwiednio karmione przed tym dniem. A tak w ogóle to fajne słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ślub cywilny w Krakowie. Zamarzyło się nam pojechać do ślubu bryczką. Cena jak na Kraków mile nas zaskoczyła - 500zł za 3 godziny. Bryczka przyjechała pod hotel, potem do USC, po ceremonii w USC na Wawel. Za rok chcemy ślub kościelny, też chcę jechać bryczką. Cena - 500zł za godzinę (mieszkam w małej miejscowości koło Cieszyna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×