Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

brylant w obrączce

Polecane posty

Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Pytanie do osób które mają obrączke z brylantem. Czy on nie wypada po jakimś czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po jakiego grzyba Ci ten brylant tam skoro sie martwisz, że wypadnie? Teoretycznie każdy może wypaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiotkaKlotkaa
Ja mam 3 i są ciągle w nienaruszonym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
A ja się podpinam pod pytanie :) Też baaaaardzo bym chciała obrączki w brylancikami,ale złotnik mnie przestraszył że przy mocniejszym uderzeniu wypadnie :( No i sama nie wiem...Mężatki podpowiedzcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanniiia
ja mam trzy brylanciki i nadal są na swoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtfg
obraczka to obraczka,po co diamenciki i inne blyskotki:/ po to jest pierscionek,zeby blyszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jubiler twierdzi że może wypaść to chyba jest tu coś nie tak i zastanowiła bym się czy w takim miejscu dokonać zakupu bo to jakby Ci z góry powiedział że obrączki są kiepsko zrobione :( ja to tak odebrałam ! ja w zaręczynowym mam jeden brylancik i nawet nie drgną a spadł mi ze 100 razy wydaje mi się że jubilerzy tak \"montują\" brylanty ze nie mają prawa wypaść od tak sobie :) a i gwarancja przecież jest na obrączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiotkaKlotkaa
drtfg obraczka to obraczka,po co diamenciki i inne blyskotki:/ po to jest pierscionek,zeby blyszczal Kwestia gustu, ja akurat mam bardzo klasyczny model bez zadnych udziwień i chciałam by czyms się choć troche wyróżniała od obrączki męza. Obraczke nosze codziennie , praktycznie 24h/7d od 4lat i nic sie nie dzieje. Firma Apart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jednego.
nie rozumiem, a dlaczego brylanciki maja wypadac z obraczek a z pierscionkow nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wypadl jeden z brylancikow. ale oddalam do reklamacji po poltora tygodnia mialam go z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
nie rozumiem jednego. nie rozumiem, a dlaczego brylanciki maja wypadac z obraczek a z pierscionkow nie? Wytłumaczono mi że oczko w pierścionku jest trzymane takimi..."łapkami"(wiecie o co chodzi) a w obrączki są "wbijane",ale zrobiłam mały wywiad środowiskowy i nikt nie narzeka na wypadające brylanciki więc postanowione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi się podobają
obrączki z brylancikami. nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby komuś wypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jednego.
teraz juz chyba coraz rzadziej robi sie piersionki z "lapkami", wiekszosc ma "wbite" ... tak jak i moj, i nie wypadaja. jakis cienki ten jubilerze Ci tyle glupot nagadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ja mam zamiar miec 3 brylanciki.. a jak to jest z gwarancją? Jesli wypadnie ten brylancik i sie zgubi to wtedy jest dorabiane na gwarancji, czy tylko jak im wysle obraczke z tym brylancikiem który wypadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nic nie mysla
i zadaja glupawe pytania jak to powyzej. a jak myslisz, ze jak zgubisz brylant, to wstawia ci nowy w miejsce starego? hahaha. jezeli znasz takiego jubilera to dawaj namiar :D:D:D polowa z nas poleci kupowac tam pierscienie zeby po pol roku "zgubic" oczko i dostac kolejne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam z 3 brylantami, co prawda jeszcze jej nie nosze, bo jestesmy przed slubem, ale w Apart nic o wypadaniu nam nie mowili...wiec mam nadzieje, ze jednak nie zdarza sie to czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeden z brylancikow wypadl po 3 miesiacach. oddalam na rekamacje oczywiscie bez tego zgubionego bo nie bede calej chaty przeczesywac w poszukiwaniach. troche czasu zabralo nim dobral jubiler nowy brylancik ale po poltora tygodnia odebralam z potwiwrdzeniem jakosci.koszyczek jest poprawiony i super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
ja ma pierscionek zareczynowy z 4 malymi brulantami, dookola male szafity, odpadl mi szafir po 2 tygodniach i normalnie zanioslam pierscionek do reklamacji - po 2 tyg mialam naprawiony z certyfikatem i od pol roku nic sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorato77
nie rozumiem jednego. teraz juz chyba coraz rzadziej robi sie piersionki z "lapkami", wiekszosc ma "wbite" ... tak jak i moj, i nie wypadaja. jakis cienki ten jubilerze Ci tyle glupot nagadal Przy większym kamieniu nadal stosuje się "wbicie", a większość obrączek ma wbijane, bo kamienie, albo raczej kamyki są z reguły mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorato77
Oczywiście przy większym stosuje się "koszyczek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ludzie nic nie mysla - przeczytaj post nizej Twojego Przecież te brylanciki sa tak malutkie ze nie trudno je zgubic... stad moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamenterek7779

Uważajcie na montaż brylancików, muszą pochodzić z ze sprawdzonego źródła z certyfikatem autentyczności.... masowo Chińczycy podrabiają kamienie tanim kosztem i są praktycznie takie same jak diamenty. Jedynie w laboratorium np. pollabo.pl można to wykryć.
Jak nie masz certyfikatu to lepiej to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×