Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

Bukiet ślubny - co wybrałyście?

Polecane posty

Gość jolunia24
ja jeszcze nie wiem,ale chciałabym stokrotki albo słoneczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolunia, wczoraj gdzieś na jakiejś stronce widziałam bardzo ładny bukiet ze słoneczników. Mają swój urok - faktycznie. Stokrotki tez śliczne :) Widziałam tez bukiety z wkomponowanymi owocami - bardzo ciekawie to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Mężatka - bardzo mi sie podoba Twój bukiet. Lileńczka - nie otwiera mi się link :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
imilii bardzo ladna z Ciebie dzieczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei jeszcze 8miesiecy ślub we wrzesniu i wlasnie tak sie boje ze we wrzesniu nie bedzie tych kwiatow ale to sie dowiem jak do kwiaciarki pójde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy. a'propos złaczonej galerii -bardzo nie podobają mi się bukiety-wachlarze. Wiem, ze gusta są różne, ale dla mnie taki "bukiet" jest koszmarny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivvia, oj to faktycznie może być problem... ale w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, więc mam nadzieję, że uda Ci się mieć wymarzony bukiet :) Może już teraz zapytaj w kwiaciarni czy istnieje taka możliwość? Będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest eucharis, wogle niewiem w jakim okresie one najlepiej rosną, ale tez jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
chyba tez sie musze zaczac rozgladac za tego typu sprawami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcia nie miałam jak te kwiaty się nazywają - nazwa bardzo egzotyczna :) wyglądają naprawdę ślicznie i kojarzą mi się ze świeżością wiosny :) Pięknie bęą wyglądały we wrześniu - dobry wybór :) Widzę, ze bukiety mamy wybrane z tej samej stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zdjęcia swojego akurat na kompie, ale miałam dość prosty bukiet z białych frezji, ozdobionych trochę tymi malutkimi białymi kwiatuszkami (nie pamiętam nazwy) i jakby otulone takimi białymi niteczkami. Był sliczny, a przede wszystkim polecam frezje ze względu na zapach i trwałość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
wlasnie ten mi sie bardzo podoba zastanawiam sie nad nim.jest skromny i prosty ale bardzo efektowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatna Sekretarko, kwiaty przepiękne, ale wstęgę bym zmieniła na jasną (może krem?). Jakoś kojarzy mi się z żałobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
co do wstegi to oczywiste kremowa bylaby sliczna ale jeszce nad szczegolami pomysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też czasem marzę
prywatna sekretarka foletowe tulipany-rewelacyjny bukiet!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×