Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

bukiet ślubny do oceny

Polecane posty

Gość to tak jakby za brakło
tez mam to zdjęcie ściągnięte ale już mi się przestała podobać. teraz wole takie nie-zwisające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogata suknia
mnóstwo biżuterii, do tego rosochaty bukiet, i jeszcze z pomarańczka niczym płomień... za dużo tego "dobrego" na raz :( za dużo puchatego, błyszczącego, dużego, za dużo-dużo za dużo jak na jedną Pannę Młodą, która z natury swojej jednak ograniczoną powierzchnią nośna dysponuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny bukiet....
Mnie się nie podoba- nic do siebie nie pasuje. I brzydkie kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubniczka - a próbowałaś sobie zrobić takie "zestawienie"? Na jednym planie wklej zdjęcie sukni, bizuterii, kwiatów i łatwiej Ci będzie ocenić jak to wszystko wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka dlaczego Ty w ogóle
zadajesz pytania na forum?? Przeciez i tak nikogo nie słuchasz, robisz wszystko po swojemu, żądasz tylko oklasków i pochwał, a na każdą krytyczną uwagą odpowiadasz dziką agresją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta panna gustu nie ma. Lubuje się w tandecie i odpustowych błyskotkach. ma baaardzo prosty (prostacki) gust. Ale tacy też muszą być :) No i proszę, sławna Wedding Planner wróciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na chwilę......
hmmmm no to zweryfikujmy, co my tu mamy? falbany, cekiny, beza, bukiet żarówa, złoto, koronka, beza, złoto, buty ivory, beza, czarna podeszwa,beza, falbany, bukiet żarówa... zostawiam sobie miejsce bo na pewno jeszcze coś dojdzie do tej listy :D a do sierpnia to może spoooro się wydłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wogóle czytaliście moje wypowiedzi?? przez moje założone tematy z wielu zrezygnowałam, ale nie lepiej naskoczyć, dla mnie bukiet podoba mi się zestawienie róż i kalii nie koniecznie taki jak w linku, oczywiście tylko wy jesteście panie o wspaniałym guście,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie, jak byś czytała wszystkie moje wypowiedzi to byś zauważyła że np.z butów zrezygnowałam będą białe, rękawiczek brak, gdzie ty cekiny masz?? nie mam pojęcia, bukiet tylko propozycja, ja z tamtego bym wyrzuciła cały zielony środek, aby pozostały tylko róże i kalie, nie znalazłam innego bukietu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibolka rolka
okropny wyglada jak wieniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo was proszę o wklejenie zdjęć zestawień kalii i róż, właśnie dzięki normalnym osobom na tym forum dowiedziałam się dużo, ignorując panienki które tylko potrafią sączyć jad, z części zrezygnowałam, jak buty czy rękawiczki, i nawet biżuterii, bo założę tylko kolczyki, i małą bransoletkę, do bukietu tutaj jeszcze nie wiem, bo dziś dopiero zaczęłam szukać, ale oczywiście zamiast napisać to nie pasuje, czy wkleić swoje przykłady lepiej powyzywać od bezguścia, jak zwykle polska mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się z wieńcem kojarzy
kalie symbol żałoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zdjęcie, jak zwykle spacja za dużo, wiesz ładny, tylko róże musiały by być innego koloru, coś właśnie takiego bym chciała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klione właśnie takie jak w 3linku,2poprzednie porażka, tylko żeby w środku choć jedna róża była, ale właśnie takie są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się z wieńcem kojarzy
skoro jak wszystko wiesz lepiej.....może jednak sama poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale róża zburzy Ci harmonię, a ten bukiet idealnie by się komponował z Twoją suknią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×