Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bukietttttttttttt

bukiet ślubny dobra rada kalie

Polecane posty

Gość bukietttttttttttt

dziewczyny ja już po ślubie ale dam wam małą rade dla tych co będą miały podobne bukiety http://forum.we-dwoje.pl/files/jasne_kalie_106.jpg sprawdźcie aby nie był za długi bo strasznie nie wygodny :( ja się troszkę z nim męczyłam bo odrobinę był za długi ;) ciężki i co tu dużo mówić może i efektowny ale nie praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka-patelka
Ile dalas za ten bukiet? bo w sumie malo tutaj bylo do robienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój facet
to chyba zalezy od tego po ile kalie, ja we wrzesniu biore slub to mi kwiaciarka powiedziala ze kalie będą po 7-8zł, tam jest chyba 11 kwiatów więc 88zł + 5zł za wstążke i te drobne ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallaxa
nie rozumiem co to znaczy \"bukiet niepraktyczny\". Bukiet to nie ścierka do kurzu - on nie ma być praktyczny. Jeśli faktycznie miałaś taki, to może pokaż zdjęcie swojego bukietu, a nie ze strony ślubnej. Tak jakoś na prowokacje mi to wygląda, więc pytam... Bo jakiś czas temu ktoś tu umieścił właśnie ten bukiet jako swój wymarzony i co? Pozazdrościłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię kalii ,ale ten bukiet jest śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kalii nie powinno sie robic wiazanek slubnych.moja mama miala i wiem jak to sie dla niej skonczylo.witaj awe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==iiop
Gallaxa - ty masz chyba paranoje? ale wymyslilas spiskowa teorie dziejow... jest tu prowokacja, zadrosc, zaisc, jakies ukryte niecene zamiary... Czas wybrac sie do dobrego psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukietttttttttttt
slub miałam 16 maja więc niczego nie pozazdrościłam a ten bukiet na tym forum pojawia sie co najmniej od 1,5 roku odkąd jestem na forum ślubnym więc ten bukiet to niema czego pozazdrościć żadna nowość ani hicior !!!! twierdze tylko że ja miałam zrobiony taki bukiet za długi i był ciężki i nie wygodny przed czym ostrzegam !!! BTW uwielbiam takie lale co wszędzie węszą prowokację :O co do ceny to za dwa takie bukiety dla mnie i dla świadkowej(dla świadkowej mniejszy) no i po jednej kalii miniaturce dla młodego i świadka daliśmy 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam... moja Mama też miała kalie i do dziś jest szczęśliwą Żoną mojego Taty :) dajcie spokój z czarnymi przesądami :) Nie rozumiem jak można uważać, że "nie powinno się bo pecha przynosi". Niew powinno się też mieć butów z odkrytymi palcami bo jest taki zabobon że szczęście uvcieka, ale nie sądze, żeby wszystkie panie idące kiedykolwiek do ślubuw takim obuwiu miały to potwierdzić. Oczywiście oprócz tych którym faktycznie małżeństwo nie wypaliło i potwierdzą ten zabobon jako świętą prawdę. A tą osobą, która umieściła tu bukiet jako swój wybrany-wymarzony byłam ja :) I nadal podtrzymuję. Kalie będę miałą właśnie dlatego, że moja Mama miała je do ślubu, a poza tym są również śliczne. Długość bukietu faktycznie przemyślałam - również ze względu na mój wzrost, ale o tym pisałam już w moim topicu gdzie pokazywałam mój wybrany bukiet :) Za radę dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
to nie są kalie, to sa cantadeski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka fajna jak ja
Koala - to sa kalie, jak wejdziesz na stronę jest nawet napisane jak byk. A bukiet prześliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
jak Ci pokażę goździka podpisanego "róża" to też uwierzysz bo jest napisane?... ale dobra uściślę. to są cantadeski. od kalii właściwej różnią się tym że mają "kielich" zwinęty w rurkę. kalia właściwa ma "kielich" otwarty całkiem - ten pojedynczy "płatek" jest rozłożony na płasko. i zanim mnie ktoś bedzie łapał za słówka - zaznaczam że w mojej wypowiedzi są cudzysłowy, zeby nie było że to sie nie tak nazywa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden pieron te kalie
jedna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee tam
no tak - teraz Koala ma paranoje buachachacha!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee tam
Cantadeski czy kalie - jeden grzyb faktycznie, ale to jest jakaś poważna strona a nie czyjś pamiętnik na przykład - dla mnie to są kalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego kalie cuchną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×