Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coca creme

buty baleriny

Polecane posty

Gość coca creme

Hej dziewczyny!chce kupic biale baleriny do slubu gdzie moge takie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja osobiście
kupiłam w CCC i byłam z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu chcesz miec
baleriny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca creme
Chce baleriny czy to ma znaczenie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggtergrddr
Ale wstyd iść na płaskich butach do ślubu, będziesz poruszać się jak kaczka i całkowicie zepsujesz wygląd sukni ślubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada........
na allegro widziała białe, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca creme
Nie rozumiem ciebie,jaki wstyd?jak ty tylko na obcasie umiesz ladnie sie poruszac,a na plaskim jak kaczka to twoj problem,ja chce baleriny z kilku powodow nie moge pozwolic sobie na obcasy nawet na tak zwane kaczuszki ktore sa dla mnie paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja miałam buty na obcasie do kościoła ale po pierwszym tańcu przebrałam na baleriny lakierowane w pudrowym różu z kokardą z przodu i wyglądało to super. Dobrze że wzięłam sobie na przebranie bo moje buty strasznie się ślizgały a w połowie wesela to miałam nogi jak konewki od tańczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy maja tendencje z
pewnie ma niskiego faceta polecam baleriny atmosphere na allegro maja ladne biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak suknia z reguły jest biała , tak buty powinny miec obcas, maly bo maly ale nie na plaskim. Chociaz ja widzialam mlodą w japonkach wiec robta co chceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxdcfghjuiop
Chociaz ja widzialam mlodą w japonkach wiec robta co chceta.... chyba w japoni widzialas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca creme
akurat nie mam niskiego faceta, jesteśmy równi a ja nie nalezę do niskich kobiet mam 182cm nie potrzebuje dowartościowywać obcasem bo mam niski wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Dziewczyna się pyta gdzie moźna kupić buty a Wy od razu, że jest nienormalna, bo chce inne niż według Was się powinno. Co to za argument, że sukienka powinna być biała, a buty na obcasie. Sukienka może być ecri, a jak panna młoda zechce, to może być czerwona, zielona, różowa, albo żółta w fioletowe ciapki. A butów na obcasie można nie lubieć albo zwyczajnie ze względów medycznych nie można ich nosić. Ja balerinki kupuję zazwyczaj w sieciówkach, kiedyś kupiłam ładne białe w CCC, a są w miarę tanie i wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca creme
Renkaaa dzieki niestety bylam w CCC i nic ciekawego nie bylo,przez internet nieco boje sie. Kupowac bo mam rozmar 39,5 a nie wszystkie firmy maja taki rozmiar a na dodatek moja stopa jest szczupla i czesto sa na mnie za szerokie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz to moge na mail przesłać Ci balerinki jakie ja właśnie miałam z CCC i numery były troszke zaniżone i na wąską stope,więc może by pasowały,zawsze możesz podejść i się zapytać czy jest możliwe by sprowadzić,bo teraz już są buty zimowe na wystawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w niektórych miastach są outlety i tam są buty z poprzednich kolekcji. Przejdź się też po małych sklepikach, tam często mają kolekcje wiosenno-letnio-jesienno-zimową, więc łatwiej znaleźć jesienią baletki. A Deichmann? U mnie w mieście jest jeszcze Ambra, Street. Może tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja miałam do ślubu buty na małym obcasie w pudrowym różu a potem właśnie balerinki też w takim odcieniu :) nie musisz kupować białych, teraz modne są kolorowe buty do ślubu więc na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iws3
UUUUUwielbiam buty! Bardzo lubię chodzić w balerinkach, chociaż szpileczki mają cos w sobie. sobie.Co jak co, ale sa wygodne...(oczywiście zależy jakie). Ostatnio kupiłam beżowo-czarne balerinki: http://www.nokaut.pl/baleriny/ Proferuję zgrane odcienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widziałam w CCC takie balerinki białe, a ogólnie w salonach z butami ślubnymi też spotkasz takie białe, dużo jest takich stron internetowych z takimi butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca creme
Udalo mi sie kupic buty.Biale proste baleriny :-) deichmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacja__
@coca creme możesz powiedzieć jaką masz sukienkę? pytam, bo jestem tego samego wzrostu i szukam inspiracji:) z gory dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca creme
Ja lubie prostote i moja sukienka ma fason w ksztalcie litery A to nieco "wybija"mnie w ziemie nie wydaje sie tak wysoka.sukienka nie ma zadnych koronek,ani kamien,ma zakladki(pliski;nie wiem jak to okreslic)bardzo fajnie modeluje sylwetke.wiesz musisz pomierzyc w salonie i ja zaszlam do salonu i powiedzialam z szukam prostej sukienki optycznie mnie zmiejszajacej i kobieta wyniosla mi okolo 10 sukienek gladkie, z kamieniami,z koronek,czy tiulu.jak zalozysz ta. Co ma byc twoja juz zadna inna ktora bedziesz mierzyla nie bedzie ci sie podobac,ja akurat tak mialam.jak mierzylam i mierzylam,i trafila sie ta..to jak powiedziala moja kolezanka z ktora bylam oczy mi sie az zaiskrzyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
o matko, 182 i 40 rozmiar buta-jestes jakims mutantem chyba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca creme
Do lekarza wiesz co ty mutantem umyslowym,ze ktos jest inny (wyzszy i ma taka stope)to tzeba od mutantow wyzywac,wlacz myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacja__
Dzieki za odpowiedz. Ja tez bede sie rozgladac za czyms gladkim, bo podobaja mi sie tylko proste sukienki bez udziwnien:) @do lekarza ja tez mam 180 wzrostu i stope 41!!! przeczytalam twojego przemilego posta i chyba ide skoczyc teraz z mostu :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do balerin nic nie mam też mam zamiar później przebrać na baleriny, ale białe? omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×