Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubowe bucikczki

buty do ŚLUBU ????

Polecane posty

Gość slubowe bucikczki

Jaki macie/miałyście obcas do ślubu ? Chce ubrac 10 cm , ponieważ jest niska 158 cm a J. Ma 195 cm Bolały was nogi ? Dałyście rade tanczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah te butyy nasze
Ja miałam 8 cm buty , okolo 23 myślałam ze nie wyrobie z bólu nóg , po weselu miałam niezle odciski , wogole nog nie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka mloda 1900
Ja miałam buty 10 cm , i szczerze ja odradzam , okolo 2 nad ranem tak mnie nogi bolały chodzic nie mogłam myślalam ze sie poplacze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaa lolcia 00
Ja nie chodze na codzien w wysokich butah , a jednak na wesele wybralam buty 10 cm , zaplacilam za nie 300 zl ale wytrzymalam do rana cala noc sie swietnie bawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubowe bucikczki
Sama niewiem juz czy zdecydowac sie na taki obcas czy nie ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
a na co dzień chodzisz w butach z 10cm obcasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubowe bucikczki
Nie , przeważnie 5 cm , ale na jakieś wieksze wyjścia imprezy 8 -10 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
więc zwyczajnie kup buty na przebranie na mniejszym obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z opolaa .r.
Moim zdaniem powinnas kupic buty 10 cm , jak by cie bolaly nogi to idziesz do lazienki zmieniasz na mniejszy obcas i po problemie . No ale pierwsze 5 godzin warto by wytrzymsc w tych wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tangowalc
Ślub za tydzien mam buty obcas 8 cm mam nadzieje ze wytrzymam ; D zamierzam tancxyc cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiny jjjkjjj
pamiętaj, że jak zmienisz buty to suknia może być za długa. Może lepiej weź 7, albo 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Miałam jakieś 7-8 cm, też jestem niska a mąż wysoki. Na co dzień lubię buty na obcasie, ale malutkim, tu przyznam że nad ranem nogi mi odpadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 6,5 cm, chociaż uwielbiam szpilki 10-12 centymetrowe. Butów pod długą suknią i tak nie będzie widać, a mam pewność, że bez bólu wytrzymam całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaw100%
Ja miałam buty 8 cm i szczerze powiem że po 1 w nocy już ledwo tańczyłam, nogi bolały , modliłam się tylko kiedy będzie koniec i będę mogła zdjąć te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz fizz
a ja mialam baleriny i clala moc super sie bawilam nogi mnie nie bolaly.nie chcialam sie katatowac obcasem bo niby w obcasie lepiej lydka wyglada,jak by pod kiecka bylo widac.mnie dziwi to ze tak to przezywacie 10 czy 12 cm.postawcie na wygode musicie w tych butach wytrzymac ok12 godzin i sliczny ale malo wygodny bucik moimzdaniem odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnae
ja mam na 5,5 cm obcasie, ale jestem przed ślubem jeszcze nie wiem jak w nich dam radę, ale wydają się bardzi wygodne więc może przetrwam całą noc:) a jak nie to na bosaka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz fizz dobrze mówi. Buty spod kiecki migną może ze dwa razy, po co się katować 10 cm obcasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel123
Hey dziewczęta, ja dopiero przed jestem, a na co dzień nie chodzę w butach na obcasach, natomiast kopiłam swoje buty w salonie Evita, z wysokoscią 10,5 cm, bo przyszły maż jest 20 cm wyzszy. Są mega wygodne, przetestwoałam je na próbach do tańca ślubnego. Są na prawde warte polecenia, z tego co mi Panie mówiły są różne wysokości obcasów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na codzien rzadko chodze w obcasach ale jesli juz to lubie te wysokie minimum 10cm. Na ślub planuje ubrac jakies takie 8-10 cm a po jakis pierwszych tancach poprostu przebiore na plaskie całkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz fizz
do Pani Smakowita a później będziesz zamiatała sukienką parkiet bo będzie o 10cm za długa... do majkel123 wiesz jednej piosenki to ty na weselu tańczyć nie będziesz tylko cała mase tańców....weż pod uwage ze bedziesz w centrum zainteresowania i kazy chce z pm zatańczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel123
fizz fizz, wiem, ze masz racje :) Ale jak pisałam buty już mam wypróbowane, do tego platforma jest tak miękka ze noga w nich na prawdę odpoczywa :) Ogólnie "trenuje" na weselach znajomych w takich obcasach, więc już mam wypróbowane formy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
tak jak mowią przedmówczynie musisz rozpatrzyć sprawę długości sukni czy nie będziesz podłogi nią polerować, osobiscie nie polecam tak wysokich na swoje wesele planuje max. 8 cm zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że nie 5
optymalne to 6-7 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli na co dzień panna młoda chodzi w szpilkach i jej noga jest przyzwyczajona a buty rozchodzone do dlaczego nie pozwolic sobie na szpilkę. Jeśli obcasy ubieramy od święta, to nie ma co się silic na wysokie obcasy, tylko popsujemy sobie humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozesz wziac na zmiane jakies balerinki czy cos takiego, ja kupowalam swoje tutaj http://www.magdalena.olsztyn.pl/1003/dodatki i bralam na zmiane, bo ciezko mi bylo jednak troche tanczyc ;) ale generalnie wiekszosc w tych wlasciwych przetanczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedynie płaskie, obcasy są niewygodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×