Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pracująca

Buty ślubne GATUZO

Polecane posty

Gość kobieta pracująca

podobają mi się buty ślubne firmy gatuzo, niestety w salonie ceny są kosmiczne ok 400 zł, czy orientujecie się gdzie można kupić buty tej firmy, bez marży narzucanej przez salony ślubne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczkiemm
ja kupowałam do ślubu buty tej firmy, niestety nie kupisz ich nigdzie indziej, i na pewno nie taniej, są bardzo ładne, zgrabne, z cienkiej skórki, ja miałam robione je na indywidualne zamowienie w tej firmie, na pewno warte były tej ceny, kwestia tylko finansowa opłaca się czy nie opłaca dać tyle za buty na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtei7tk
a podajcie jakiś link żeby zobaczyć jakie maja modele szukam na google i tylko jakieś ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczkiemm
tak o te buty chodzi, tylko są różne wzory, modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtei7tk
no właśnie szukam jakiegoś linku do strony ale same aukcje z allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamyczkiemm
a ile zapłaciłaś za buciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczkiemm
Zamawiałam buty w Cymbelinie, czeka się około 1 mc (robią je w Otwocku), łącznie wyszły mnie około 450 zł czy 500 zł, dokładnie nie pamiętam, trochę już czasu minęło - na wierzch dokupiłam koronkę, która była na mojej sukni, pod koronką gofrowany materiał + skóra, dodatkowo ponieważ mam bardzo wąsą stopę trzeba było je trochę zwęzić. Buty mi się niesamowicie podobały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamyczkiemm
to mnie załamałaś bo miałam kontakt do faceta który właśnie robi buty w Otwocku i może to ten a ja głupia wykasowałam bo stwierdziłam że pewnie się nie przyda :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamyczkiemm
Dziękuje Ci pięknie tak to właśnie te dane wykasowałam :) zobaczę czy to ten sam co w Cymbeline warto się dowiedzieć a jak nie to ruszam do salonu bo uważam że w buty ślubne warto zainwestować w końcu to cała noc :) jednak zanim pojadę myślałam że zobaczę modele gdzieś na jakiś stronach www jeszcze raz bardzo bardzo dziękuje :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kezormek
dziwczyny nie przejmujcie się ceną butów-ja też sie tym sugerowałam, ale znalazłam cudowny sposób na pozbycie sie wyrzutów sumienia.otóz, po slubie trzeba iś do szweca, który wymienia obcasy w bytach i zmienic je na np.czarne, dodać jakis czarnobiały guziczek albo kokardkę, i mamy odjazdowe butki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kezormek
mam nadzieję że odszyfrowałyście moje błędy-ja tylko chciałam pomóc... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullunia
Witajcie mam do sprzedania buty slubne Gatuzo. Rozmiar 40, obcas ok 8-10 cm. Musze zmierzyć dokładnie i zrobic zdjęcia. skóra pokryta koronką w kolorze ecru. Jak jest ktos chętny to wyśle zdjęcia na maila. Piszcie. Cena 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia_a
W zasadzie to chciałam się z wrcić do kamyczkiemm... Czy jeździłaś do tego Otwocka??? Słyszałam, że szwc który robił buty tej firmy dawno zwinął interes... Chciałam się tam wybrać ale zapytałam kilka dziewczyn z Otwocka i podobno szewca już dawno nie ma, a firma Gatuzo rozrosła się troszeczkę i może teraz ktoś inny robi dla nich buty!!! Wybrałam śliczne buty tej firmy i w zasadzie nie chcę innych no ale wiadomo z ceną troszeczkę przesadzają:/ Jakby ktoś coś wiedział więcej to niech pisze na mojego meila;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w otwocku nadal jest ta firma ja przed swoim ślubem dzwoniłam i można tam podjechać i się dowiedzieć ja nie skorzystałam bo w końcu kupiłam gotowe buciki i to nie jest szewc a zakład produkujący obuwie Gatuzo dokładny namiar tzn ulice bo numeru już nie pamiętam mogę podać jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balalajka
Hej! Dziewczyny mam wybrany model bucików Gatuzo, ale cena w salonie madonny czy cymbelline jest kosmiczna dlatego chciałabym zamówić je bezpośrednio w Gatuzo. Mam pytanie czy ten szewc w Otwocku to ten sam co szyje dla nich buty? I czy ktoś ma dane do nich adresowe i telefoniczne? Będę wdzięczna za pomoc bo bardzo mi zależy:) Oto moje cudeńksa:) http://www.centrum-slubne.com.pl/s/index2.php?id=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISICA9999
INFORMUJĘ,IŻ BUTY TAŃSZE DO KUPIENIA WŁAŚNIE TERAZ JE ZAKUPIŁAM SĄ W SALONIE SUKNI ŚLUBNYCH ROMATTI FIRMA KATRIN NA UL. ZAMOJSKIEGO 55 W WARSZAWIE NA PRZECIWKO SKLEPU WEDEL. KOSZT. 290 ZŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik RAMATTI jest do d...
Bo pracują tam Panie niezbyt sprawne umysłowo... Polecam bezpośrednio przejechać się do Otwocka : Górna 88 B, telefon 0 227791374 Za 400zł to można kupić 2-3 pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik RAMATTI jest do d...
Aha - przystanek autobusowy Otwock - Świder, na wys Orlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość improve
czyli tam bezpośrednio w Otwocku można zamówić pojedynczą parę butów gatuzo? I zrobią je bez problemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merykate
właśnie w Otwocku na ul. Górnej ja kupowałam swoje ślubne buciki :) fajnie bo można sobie połączyć fason lub dodać inne ozdoby i wybrać wysokość obcasa :) POLECAM za buciki wysokości 6-8cm z odkrytym palcem skórzane ecri... kokardą z satyny i obrączką metalową posrebrzaną z dżetami przytwierdzoną do środka kokardki zapłaciłam 160zł i mam je już ponad rok miałam je również na kilku weselach bo nie wyglądają jak typowo ślubne buty :))) mogę wysłać jakieś zdjęcia jak ktoś będzie chciał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grakus
Może lepiej buty na wymiar? Unibut takie projektuje, zobaczcie na www - http://www.unibut.net/ Na pewno buty przynajmniej będą takie, jakich oczekiwaliście. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie obecnie znajduje się siedziba firmy gatuzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie obecnie znajduje się siedziba firmy gatuzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaKad
Mam do odsprzedania buty ślubne gatuzo. Rozmiar 39 (rozmiarówka jest trochę zawyżona- w rzeczywistości to r.38). Mam fotki, które mogę przesłać na priv. Ubrane raz. Prześlę w oryginalnym kartonie lub odbiór osobisty w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajduje się tam gdzie się znajdowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×