Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeenergia--25 lata

Buty Ślubne NIE białe, co Wy na to?

Polecane posty

Gość eeeeeeeenergia--25 lata

Zastanawiam się jakie kupić buty, czy tradycyjne białe?! Czy zaszalec kolorem i wybrać np niebieskie (np. Manolo Blahnik)?! Jakie macie zdanie o kolorowych szpilkach do długivh białych sukien ślubnych?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXTENSA
Dobry pomysł tylko uwazam ze kolor powinien być intensywny, bo odcienie bezowego wygladałyby jak źle dobrane do koloru sukni. Czarne tez nie dobrze. Ja bym stawiała na mocną czerwien, lub kolor który dominuje na wiazance slubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjvbhbb
dopasuj do bukietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ten pomysł chodzi juz dawno po glowie :) kolor musi byc intesywny i głęboki :) aaa ale nie do kazdej sukni pasuja kolorowe buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgdxgvxsgbd
ja miałam białe buty i rajstopy i teraz uważam że źle zrobiłam jeszcze białe buty ok ale rajtuzy? nudaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie miałam białych
miałam srebrne ;) przynajmniej jeszcze je wykorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote wlansie bylam na weselu i panna mloda miala czerwone szpilki i wygladalo to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
NOWA narzeczona, dzieki za link do forum, duzo mi dały zamieszczone tam fotk! W zasadzie jestem zdecydowana juz ze buty nie beda białe, moze tez wezme pod uwage kolor wiązanki, no bo za duzo kolorów to też przesada już. Natomiast zastanawia mnie reakcja tradycyjnie podchodzących do sprawy gosci?! Ale co tam to mój ślub, aha a jak powiedziałam narzeczonemu o takim projekcie to spodobał mu sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
Aha słuchajcie jeszcze jedno pytanko mam: Buty beda na 99% miały odkryte palce i tu się zastanawiam czy decydować sie na tradycyjny french czy np identyczny kolor lakieru co kolor butów?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hohoho888888
Manolo Blahnik to jakies $1000 za np. satynowe niebieskie szpilki.Zia to czasem nie ty ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaganianka
Blahnik? wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że tak - tam cały czas są wyprzedaże, a u nas cieszymy się jak jest -30%. Nawet na allegro pełno osób sprzedaje markowe buty, tylko trzeba uważać, żeby się nie naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllllwi
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia88
ja chyba tez tak skończę, bo nigdzie nie ma dla mnie butów! A w domu czekaja nienoszone turkusowe szpileczki na jakaś super okazję ;-) Nie bardzo tylko pasują mi do całej wizji.... wolałabym ciemnoczerwone, takie jak kwiaty do ręki. Teraz to ciezko o kolorowe buty, może tylko w outletach cos się znajdzie. A paznokcie u stóp w kolorze buta, no chyba że buty są niebieskie to wtedy nigdy w zyciu.... a co myslicie o cielistych szpilkach? Modne i ładne tylko czy nie bedą wygldac na "brudne" przy smietankowej sukience??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parappapa
ja miałam srebrne dodatki i zdobienia sukni, buty miałam też srebrne i pończochy cieliste nie białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śiwpnnam
szczerze? JESTEM NA WIEEEEEELKIE TAK!! osobiście miałam buty białe do sukni, ale teraz gdybym mogła wybierać kupiłam lekko różowe:d albo z aplikacja różowa (do bukietu) , albo piękne srebrne buty:) (do biżuterii) :) no ale czasu nie cofnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie muszą być białe
Oczywiście że buty nie muszą być białe, ja bym może nie zdecydowała się od razu na niebieskie czy czerwone, ale takie jak tutaj są zaproponowane (mówię o pierwszych) bardzo mi sie podobają http://kocham-buty.blog.onet.pl/Jakie-buty-do-sukienku-slubnej,2,ID431049973,n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuna
ja zastawiam się nad zielonymi... ale zastanawia mnie to, jak zostanę przyjęta przez rodzinę, czy nie pomyślą, że np moje białe ślubne się zniszczyły i na szybko musiałam ubrać jakieś inne zastępcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sukienke mam kremową, przed kolano. Buty bede mieć kolorowe, nie wybrałam jeszcze. Myślę nad kolorem bordowym lub fuksja, ale taka ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej sukni i całej stylizacji niestety nie pasowały do kolorowe buty, bardzo nad tym ubolewam, bo kocham czerwone szpilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na taak
jednak do mnie nie pasowałoby chyba nic kolorowego :( białych na pewno nie będę miała srebro owszem, noszę białe zloto i srebro powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×