Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna młooda

Buty ślubne

Polecane posty

Gość panna młooda

Dziewczyny mam problem, gdzie mam kupić buty ślubne? Mieszkam w Kaliszu i nie ma tu dużego wyboru (żadnego) Pomóżcie proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten ból... Ile ja sie ochodziłam za butami. Niestety bez efektów. Wczoraj się wkurzylam i zamówiłam sobie buciki przez neta, na tej stronce: www.bialebuty.com.pl Zamówiłam ten model: http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=218&s=eagixp8deos7zak65vu5ke5vyfqfqqn9 Troszke się obawiam ,ale to w końcu skóra naturalna, więc myślę, że bdą wygodne. Jak przyjda, to dam znać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młooda
witam, masz ślub tego samego dnia co ja :D Jak długo czeka się na te buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młooda
ale czy one będą białe, czy takie jak na tym zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotika
Ja też zamawiałam buty z tej stronki na mój ślub i jestem bardzo zadowolona!!! DO mnie a mieszkam w Poznaniu szły 2 tygodne!!! Moje są białe satynowe - rozmiar 39 firmy GROWIKAR - trochę się bałam zamawiać buty z neta ale naprawdę warto bo czas się zaoszczędza a butki śliczne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszke83
Moje będą takie jak na zdjęciu - ecru. Ale w opcji wyboru jest też kolor biały. Poza tym jest sporo innych modeli ... poogladaj sobie. W regulaminie piszą, ze na buty czeka się 10 dni roboczych, czyli dwa tygodnie. Tylko że do 27 lipca firma ma przerwę wakacyjną, w zwiazku z czym ja poczekam 3 tygodnie. W ciagu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki buciki można zwrócić lub wymienić na inne...oddają wtedy kase za buty, ale za przesyłkę juz nie. Stwierdziłam, że warto zaryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwiosnek mazurski
Ja też zamawialam buty z tej strony, też Growikar, bo nigdzie, dosolownie nigdzie nie mogłam dostać takich na 2 cm obcasie. Do mnie szły 1 dzień!(Jakieś 250 km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh .......
Do mnie buty z bialebuty. com.pl szly jakies 2-3 dni, mieszkam w okolicy Kalisza. Sliczne butki ze skory i niedrogie, to byl dobry wybor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam buty Growikar na Jagodowej w Kaliszu, tam jest salon ślubny, wybór jest dość duży a przynajmniej był jakiś czas temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie miałyscie wesela bo ja szukam czegos w okolicach kalisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie miałyscie wesela bo ja szukam czegos w okolicach kalisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Ryłkę
najważniejsze, żeby były wygodne, więc pamiętaj by kupić koniecznie buty ze skóry. ja cenię buty od Ryłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ale powiedzcie - opłaca sie kupowac buty skórzane, dobre, szukac, latać za nimi skoro i tak się potem juz ich więcej nie założy? (tzn. mówię o sobie- nie chodze w białych butach i w tych slubnych tez nie będę potem). Wdiziałam ceny takich butuów salonach slubnych i koszt ok 200zł, a w zwykłym obuwniczym ok 75 zeta...czy to jest takie istotne na ten jeden dzień? może że coś ominęłam to mnie oświeććie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam buty za 90 zł w zwykłym obuwniczym i dla mnie taki wydatek na jednorazowe założenie tych butów to i tak za dużo, chociaż faktycznie w salonach ślubnych buty mają kosmieczne ceny. Nie widziałam najmniejszego sensu, żeby kupować jeszcze droższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Angelę. Moje też kosztowały 90 zł i też kupiłam je w zwykłym sklepie obuwniczym. Zresztą co za różnica, skoro wszędzie jest to samo, tylko w wyspecjalizowanych salonach ślubnych cena odpowiednio większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tym mówie - o jednorazowe buty chyba nie warto sie zabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda tez niebawem
ja kupie akurat w salonie ślubnym - tyle ze buty materiałowe haftowane....koszt 200 zł po co to pisze , otóż nie polecam wam skórzanych butów na slub chociaz takie sa dostepne i w sklepie obuwniczym i w salonie slubnym bo skóra jednak obciera nogi chyba ze najpierw porzadnie buty rozchodzisz..poza tym nie ubrałabym w upał butów skórzanych z pieta i czubkiem szanuje moje nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje na stronie
bialebyty bo nienawidze butow z czubami a nigdzie oprocz tej strony nie maja innych jak z tymi czubami! tam maja lekko zaokraglone i wysokie obcasy i ceny NORMALNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w zwykłym sklepie (Humanic) za 90zł, śliczne z wycięciem na palec na grubszej szpilce. W sklepach ślubnych wszystkie są na max długie co moim zdaniem wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na allegro
za 30 zeta jakieś używane bo i tak nie było ich pod suknią widać, szkoda mi kasy na takie głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kto tam 'polecał Ryłkę' to była reklama. Owszme, Ryłko to dobra firma, ich buty sa stalowe, ale chyba nie warto kupywać SKÓRZANE, drogie buty na jednorazowe wyjście, gdzie ich i tka nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
A mi się wydaje, że warto kupić butu chociażby z Ryłka za 150 zł niż byle jakie i nie skórzane za 30 zł z allegro. No co z tego że nie widać ich spod sukni, ale bynajmniej jest bardzo wygodnie. Nie musisz przyklejać później plastrów, męczyć się wogóle parę dni po weselu jak będzie trzeba ubrać inne buty, kombinować. To jest ten plus. Trzeba czuć się wygodnie i w butach i w bieliźnie i w sukni ślubnej. Takie jest moje zdanie, chyba że komuś jest wygodniej w używanych albo materiałowych, ze sztucznej skórki , to okej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem i z praktyki
wiem, ze cena nie zalezy od tego czy buty obetra czy tez nie. mialam takie za 30 zl ktore nigdy nie obtarly a mialam takie za 300 ktore obtarly straszliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 cm obcasy
zawsze nosze 10 cm. wiec jestem przyzwyczajona. ale powiedzcie czy lepsze na platformie czy bez? ja nosze na platformie i wydaje mi sie, ze bez platformy beda niewygodne... jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreee
no cóż raczej na pewno kazdy bedzie sie czuł lepiej w butach amteriałowych niz skórzanych zwłaszcza gdy slub bedzie w lipcu przy temp. 30 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na slub i wesele, zakladam buty taneczne, koloru bialego, i jestem na 100% pewna ze mnie nie obetra i nogi bolec nie beda, lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skórzane to sa dobre ale SPRADZONE, WYCHODZONE, bez rozchodzenia to można zachwlać skórzane buty jesienne czy zimowe. Nie kupiłabym skórzanych butów, zwlaszcza takich na jeden wieczór bo skóra nie jest gwarancją wygody a wytrzymałości. Równie dobrze mozna kupic wygodne, miekkie buty materiałowe. Owszem, szybciej sie rozpadną, ale na pewno 1 czy 2 dni spokojnie wytrzymają a wątpie, żeby ktoś chodził na codzień w białyś slubnych butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literowki. jesczcze odnosnie skorzanych chcialam dodac, ze skorzane, poki sie nie dopasuja do nogie, nie zmiekna lekko i nie rozciagna moga obetrzec noge o wiele gorzej niz te zwykle materialowe za 70 czy iles zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Ja też kupuje buty taneczne z wiadomych względów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×