Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sofiasas

buty ślubne

Polecane posty

Gość sofiasas

jakie macie buty ślubne? Ja obecnie szukam odpowiednich do mojej sikienki ale większość ma ogromen czuby które mi sie nie podobają. Jesli macie jakieś linki bądź zdjęcia albo wiecie gdzie można kupić fajne buty w Warszawie to proszę pomóżcie. Pozdr. OLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam tutaj
www.butyslubne.com.pl maja piekne modele i w przystepnej cenie. moje sa z firmy growikar model 205/24. takie z okrglym czubem i malutkim metalowym kwiatuszkiem na srodku. sa w rzedzie po prawej stronie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mm
mam pytanie, czy jeśli biorę ślub cywilny to wypada mi założyć buty z odkrytymi palcami i piętą? Biorę go w sierpni i wypatrzyłam sobie takie buty: http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=221 ale jeszcze się zastanawiam... nie chcę kupować drogich butów, bo zazwyczaj nie noszę białych ubrań i myślę, że te buty założę tylko raz. A te są całkiem ładne, tylko nie wiem czy z takimi odkrytymi palcami się nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem są bardzo ładne. Sama będę miała z odkrytym palcem - nigdy nie chodziłam w "czubach", nie lubię ich, nie podobają mi się - nie wiem czemu miałabym robić wyjątek na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labarbar
ja też nie lubię butów z czubem, dlatego też wybrałam z odkrytym palcem i piętą :) myślę, że nadają się idealnie na ślub. Te z linku młoda_mm też mi się podobają, możesz śmiało je brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro ślub cywilny
to czemu musisz iść w bieli? nie lepiej kupić buty w jakimś innym kolorze, które przydadzą się na inną okazję? no chyba, że wystąpisz w klasycznej białej sukni bezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mm
ślub jest cywilny, ale sukienkę mam w kolorze ecru, więc chcę do niej dobrać odpowiednie buty. W sumie nie muszę iść w bieli, ale tak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbb
Ja też będę miała buty z odkrytymi palcami, a być może i sandałki nawet. Nie będzie klasycznej bezy, to i czubów nie będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIDOYSFd
imili86 - gdzie kupilas swoje buty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ja plecam kupic buty slubne na www.butyslubne.pl albo osobiscie na kasztanowej w krakoiwei , jest masa butów z okrągłymi noskami, sama takie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 13
mloda_mm, te buty beda Ci sie najparwdobniej zswuwac z piety. Taki rodzaj 'zapiecia' nie jest na dluzsza mete dobrym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
A ja Bardzo polecam buty znanej marki Carlo Ferrucci sa bardzo wygodne i śliczne.Osobiscie miałam model natalia ,przetanczyłam calą noc i nawet nie czulam zmęczenia:)))maja tez inne modele ktore sa fajne i naprawde cięzko sie zdecydować.A jesli nie wiecie gdzie są ich buty w waszych miastach mozna do nich zadzwonic i mila pani poda napewno listy salonow -ja tak zrobiłam.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monemi piekne te Twoje buty... I wysokie:) a ja uwielbiam wysokie obcasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez nie nawidze czubow, a te sa naprawde slodkie.... WIekszosc slubnych butow to jest jakies nie porozumienie.....czuby i do tego wygladaja jak plastiki...zgodzicie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kolekcji butów ślubnych dostępnych jest na stronie butyslubne.com.pl. Sklep oprócz tego że sprzedaje online, to ma też swój salon w Kraku na Kasztanowej. Ciekawy design butów, solidne wykonanie i co najważniejsze but się wygodnie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje upolowałam w typowym sklepie ze szpilkami. Kupiła tradycyjne klasyczne białe szpilki i bez problemu bardzo ładnie pasowały do sukni. Jak byście potrzebowały to link do sklepu to http://kokietki.pl/102-buty-slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×