Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie warszawianka

buty ślubne Warszawa

Polecane posty

Gość nie warszawianka

Hej! Panny młode gdzie kupiłyście buty ślubne w Wawie? Ja byłam już na Jana Pawła w pawilonach i salonach ale nie ma nic ładnego! :/ Przeszłam Arkadię i Ryłko i też nic.... wybieram się na Marywilską może tam znajdzie się coś ładnego i skórzanego, bo z chińskimi butami nie chcę ryzykować w tak ważnym dniu. Co do Arkadii znalazłam śliczne nie ślubne ale takie biało-śmietankowe w Nine West ale już przy przymiarce czuć, że nie wygodne. Pomóżcie! Piszcie swoje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się właśnie spodobały jedne w pawilonach na JP w La Marce. Na Marywilskiej byłam i niestety straciłam tylko czas. Butów ślubnych jest mało, ale jeśli szukasz na wysokim obcasie to może akurat coś Ci podpasuje. A jak w Ryłko? Są jakieś na niskim obcasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warszawianka
W Ryłko mają bardzo słabą dostępność rozmiarów, ponieważ podobno wycofują się z kolekcji ślubnej. Byłam w Galerii Mokotów. Butów jest dużo natomiast część chyba z przed 7 sezonów z długimi czubkami :/ Były jakieś klasyczne lub z delikatną kokardką, ale albo miały zbyt wysoki obcas albo nie było rozmiarów. Ale spróbować możesz, może akurat coś będzei dla Ciebie. Ja szukam na niskim obcasie, tj takim średnim ok 5-7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mierzyłam te w Nine West, ale różowe i też wydały mi się niewygodne :/ Oblecę najpierw sieciówki w Arkadii, Złotych, pójdę na Jana Pawła do pawilonów, może do Ksis. Słyszałam też, że kolekcję ślubną ma HGL w Galerii Mokotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam
swoje na bazarze różyckiego na pradze :) Jest spory wybor, 3-4 stoiska, biale i ecru, czubki tez rozne, obcasy do wyboru do koloru. Ja kupilam z delikatna koronka, zapinane na kostce, ecru na 5 cm obcasie, bardzo wygodne za 90 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam
Tez mam jedne buty z nine westa, czarne szpilki, ktore raz zalozylam i nigdy wiecej, bo te buty to koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobrze zaopatrzony salon ze stricte obuwiem ślubnym w Krakowie na Alei Kasztanowej. Ja tutaj kupowałam. Mają też stronę – www.butyslubne.com.pl gdzie można sobie zamówić online, choć ja to bym wolała jednak buty do ślubu wcześniej sobie przymierzyć. Poza tym, na miejscu jest bardzo miła obsługa, doradzają, pomagają w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobrze zaopatrzony salon ze stricte obuwiem ślubnym w Krakowie na Alei Kasztanowej. Ja tutaj kupowałam. Mają też stronę – www.butyslubne.com.pl gdzie można sobie zamówić online, choć ja to bym wolała jednak buty do ślubu wcześniej sobie przymierzyć. Poza tym, na miejscu jest bardzo miła obsługa, doradzają, pomagają w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×