Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cymbeline butki

buty ślubne z salonu cymbeline

Polecane posty

Gość cymbeline butki

dziewczyny czy któraś widziała kupowała buciki w tym salonie mam zamiar sie wybrac ale obawiam sie że tylko stracę czas bo znajde tam buty takie jak w większości sklepów i bazarów tylko w 3 razy większej cenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
jak maja byc jak na wiekszosci baarow to po co przeplacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
W Cymbeline mają śliczne buciki Gatuzo ;) Cena ok.300zł :( Od razu odpowiadam że nigdzie indziej ich nie kupisz(w każdym razie ostatnim 3 sezonom slubnym sie nie udało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
nie warto piekne buty slubne kupisz przez neta na stronce www.butyslubne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda biedna
źle mówisz, ja już w wielu salonach widziałam buty Gatuzo, ale pojedyncze pary. Nie wiem tylko czemu wszyscy się tak podniecają tymi butami, chyba tylko dlatego zeby bylo ze zna sie jakas firme i niby ja akurat lubi. Gatuzo ma buty bardzo przecietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymbeline butki
byłam w salonie fakt sporo bucików wszystkie po 290 zł różnych firm co do kupowania przez internet to tak sie składa ze w salonie mierzyłam mój rozmiar i były za duże więc nie ryzykuje przez net bo bym musiała kupić pewnie kilka par zanim trafie na idealnie dopasowane ! a co do obsługi to dziewczyna mi w prost powiedziała w tym salonie żebym podeszła sobie na bazar Różyckiego bo jest dużo fajnych butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×