Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fffffffragment

Byle panny mlode mialyscie buty slubne czy inne?

Polecane posty

Gość fffffffragment

Witam, szukajac fotografa na swoj slub i ogladajac rozne zdjecia zauwazylam ze nie wszystkie panny mlode maja standardowe buty ślubne. Co bardzo mi sie podoba. Jedna z panien miala nawet niebieskie do bialej sukni slubnej myslicie ze to pasuje? Nie chce butow ktore zaloze tylko raz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Ja widziałam czerwone i w panterkę :) Buty podkreślają indywidualizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hythyt
Ja miałam buty śłubne La Boda. Przyznam że np mnie nie podobają się kolorowe buty ślubne, bo według mnie to za duży kontrast i zakrawa mi trochę na kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKKleooo
to kup butki w odcieniu nude, na pewno będą pasować a i nie raz je jeszcze założysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffragment
na pewno bede szukała czegoś innego niż białe buty slubne:) są one nie prakatyczne, napewno już więcej ich nie założe:) A kolorowe jeśli dobrane np do bukietu wyglądaja uroczo nie zajezdza mi to kiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllato
Ja miałam "srebrne", takie bez nachalnego błysku. Teraz je noszę latem jako wieczorowe, super pasują np. do granatowej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ompalompa
Ja twierdzę, że awangarda na ślubie jest całkiem wskazana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas_29
ja na swoim ślubie miałam niestety białe i tego żałuję bo nie mam teraz co z nimi zrobić. gdybym mogła cofnąć czas to z pewnością kupiłabym buty w jakimś innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne jednak
Fco ja gdy jeszcze tak ostatecznie nie planowałam ślubu i wesela i coś tam tylko świtało w głowie oglądalam sporo filmików slubnych na you tube. Tam po raz pierwszy w zyciu zobaczylam panne mloda w kolorowyh butach. Fuksjowych. I w ogole mi sie to nie spodobalo, nawet pokazalam siostrze i powiedzial zobacz jak sie wyrznela. Nie rozumialam czym sie kierowala zakladajac kolorowe buty do bialej sukni. Bylo to dla mnie dziwne i kompletnie mi sie nie podobalo. Dopiero gdy zaczelam swoje przygotowania do slubu zaglebilam sie w te tematy to poznalam co to jest kolor przewodni i uslyszalam, ze tak sie nosi ze buty kolorowe do slubu to coraz powszechniejsze zjawisko. Na portalach slubnych, forach ogladalam panny mlode w kolorowych butkach i zaczelam sie do tego przekonywac. Teraz jak zobacze na zywo panne mlodo w kolorowych nie zdziwi mnie to. Ale pamietam swoja rekacje gdy pierwszy raz zobaczylam takie buty u pani mlodej i wiem jaka reakcje wywolalo to u mnie. Wiem ze taka sama moze wywolac u ludzi, ktorzy sie z tym nie spotkali. Mnie sie to po prostu nie spodobalo. Teraz juz inaczej na to patrze, ale sama wole tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeśli zakładać kolorowe buty do białej sukni to tylko w jakimś szerszym zamyśle, czyli razem z kolorowym pasem w sukni, albo kolorowymi kwiatami w ręku i we włosach. Inaczej to wygląda tak, jakby Młoda zapomniała kupić białych butów i założyła co miała w szafie. A jeśli kolorowe bez innych kolorowych elementów, to tak jak ktoś wyżej wspomniał - nude, albo delikatnie srebrne lub złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
a mi sie to podoba-kolorowe buty dodaja takiego "pazura". moja kuzynka miala do bialj sukni kwiat we wlosach czerwony-czerwona roza, bukiet z czerwonych roż miala tez paznokcie pomalowane na czerwono i do tego piękne czerwone buty:) wyglądalo to rewelacyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
ja na swoim ślubie miałam śliczne sandałki z ccc ,fakt,że były białe na paseczkach,właściwie całe z paseczków ale szpilka była koloru orzechowego,jasny orzech,potem nosiłam te buty całe lato do wszystkiego,nie były to ślubne buty przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kupić buty koloru 'nude' pasują do sukni, są neutralne i da się je wykorzystać w przyszłosci. ja miałam ecru wyglądały elegancko ale nie jak typowe ślubne, nachodizłam się w nich w lato :) zainwestuj w te buty bo to bardzo ważny element stroju, musza być wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam niebieskie
tz szafirowe do tego w bukiecie byly kwiatki z niebieskimi dodatkami ( kwiaty egzotyczne) i niebieskie wstazki w kwiatkach. Maz mial niebieski krawat i wszystko wygladalo super... teraz sa modne takie akenty ,byle nie przesadzic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffragment
Jejku super ze ktos mysli tak samo jak ja:) i nie jest to odmienne a oryginalne;) na pewno buty kolorem polacze do kwiatow a byc moze tez do krawatu mlodego:P pomysle tez nad ozdobami paznokci, jaki kolor butow tak cos na frenchu bedzie;) a co myslicie o takich butach? http://www.sarenza.pl/melissa-vivienne-westwood-anglomania---melissa-lady-dragon-vii-sp-ad-luxe-s1633-p0000048356 , ja nie jestem do nich przekonana ale widzialam na zdjeciach u panien mlodych i wyglada to uroczo, ale na pewno nie na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrfgf98
Weselniczka, ty jesteś prowincjuszką, która standardy modowe wywodzi z czasów Gierka. poogladaj sobie pokazy np Very Wang, to zobaczysz, że odkryte paluchy, to nie zadne foux pas tylko norma. ale nie ma to jak biale rajstopki w połączeniu z białymi bucikami- klasyka polskiej prowincji.. a ja chyba założę złote buty od J Choo, które mam od lat i są to moje ulubione buty wieczorowe. chyba, że się wyeksploatują do tego czasu albo mi się zmieni koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam różowe buciki do tego dobrany bukiet i miał być kwiatek we włosach, ale ostatecznie zrezygnowałam z niego pod kolor moich butów była zrobiona dekoracja samochodu i sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrfgf98
strasznie brzydkie te propozycje- to już bym wolała białe klasyczne czółna niż takie coś. do Weselniczki akurat z mody biorę tylko, to co mi sie podoba. i w nosie mam czy ktoś wybiera zakryte czy odkryte buty- chodzi o to, że głosisz jakieś niby zasady dress code, które nie obowiązują od 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWszędobylska
Wszystko zależy od dodatków. Jeśli coś jeszcze będzie w kolorze butów- dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
Niebieskie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
ładnie też wyglądają czerwone w połączeniu z bukietem w tym samym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ja miałam czerwone właśnie, od Ryłko (Ryłki?) bo mają ładne i wygodne. Ślub robiliśmy oszczędnie, i nie chciałam wydawać jeszcze na buty które byłyby na raz. Chodziłam w nich potem często, były świetne :) Czerwone, bo uwielbiam ten kolor, czerwony kwiatek we włosach, paznokcie i część sukienki. Bukiet też miałam czerwony, ale nie chodziłam z bukietem cały czas przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tematu:)
o tak zapomnialam o butach rylko, bede musiala sie rozejrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tematu:)
aaa czy ktos moze sprawdzic czy moze wejsc na strone la boda (zerknelabym) bo u mnie cos z przegladarka sie dzieje, no chyba ze to cos u nich ze strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia świnka
ja miałam buty w kolorze nude które kupiłam jakiś rok wcześniej na inną okazję bo stwierdziłam że szkoda mi kasy a i też czasu nie miałam na latanie po sklepach i szukanie w październiku białych czółenek. i tak bym nie znalazła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×