Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pshczola_23

cena zlotych obraczek??????

Polecane posty

dziewczyny orientujecie sie ile kosztuja obraczki, proste, zlote, i grawerowanie na nich???? i czy oplaca sie kupowac pozlacane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 400 zł w góre
to pewnie też zalerzy od miejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziewczyna ale odpowiem Nasze kosztowały 560 zł proste półokrągłe z żółtego złota szerokośc 5 a grawerowanie po wewnętrznej stronie obrączki było gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze też
kosztowały jakieś 540 zł, proste, zaokrąglone, szerokość 5 mm, grawerowanie gratis, do tego dostałam złoty wisiorek i dożywotnią gwarancję na obrączki, tzn, gdyby coś się zarysowało, to mi to naprawią, będę czyścić, aby były błyszczące, obrączki sa na zawsze, nie opłaca się chyba kupować pozłacanych... może zrobisz na zamówienie z własnego złota, może maszcoś do przetopienia... wtedy będzie Cię to kosztowało tyle, ile robocizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla hapetka
Kupilismy z narzeczonym z bialego zlota za niecale 600 zl. Grawer gratis, podobnie jak u poprzedniczek. Ale już na przykla moja koleżanka kupila tradycyjne, zolte, takie jak mieli nasi rodzice 30 lat temu, tylko o polowe ciensze, na allegro od producenta za 220 zl. Jeśli szukasz tanio, sprobuj tam, lepsze to niz pozlacane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupiliśmy złote,cienkie ,klasyzne obrączki za ok 600 zł ,grawer 5 zł od literki ( ździerstwo!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcy
złote "trójki" w Kruku ok. 160 zł każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslicka
my kupilismy w Swiecie zlota, plaskie 5 mm z zltego zlota z paskiem bialego, komplet 650, sa przesliczne. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×