Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dceny z kosmosu....

Ceny bukietów ślubnych. Ile dałyście za wiązankę i co to było???

Polecane posty

Gość dceny z kosmosu....

Podobają mi się bukiety z praktycznie samych róż, duży bukiet z ogromną ilością róż bez żadnych liści i innych ozdób, coś w tym stylu: http://img57.imageshack.us/i/image2gj7.jpg/ w takich bukietach łepek jest przy łepku, więc potrzeba na niego wielu róż coś około 40-50. Byłam dzisiaj z kwiaciarni i za taki bukiet w mikrofonie+ butonierka dla pana młodego zaśpiewali mi 300 zł, potem byłam w kilku innych kwiaciarniach i wszędzie koło tego. I teraz mam wybór: kupić bukiet z samych róż (ten co mi się tak podoba) czy zdecydować się na coś innego, np: http://www.wedphotos.com/resources/bridal_bouquets/058.htm taka kulka z 20 róż- 100-150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_26
Hej! Ja miałam podobny jak na pierwszym zdjęciu,tylko czerwoneróze i zapłaciłam 130zł plus butonierka gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie bierz na mikrofonie tylko normalny wiązany z samych kwiatów. Powinno być taniej bo wtedy mniej kwiatów potrzeba bo nie ma potzreby załaniania zielonej gąbki. Cana 300zł jest dość wysoka muszą sobie nieźle liczyć okolicznościówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam za swoją wiązankę jakieś 250-300zł nie pamiętam dokładnie bo to ponad rok już minął... Kwiaty to goździki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego gdzie zamawiasz. Ja chciałam taki bukiet: http://img508.imageshack.us/i/bukiet.gif/ W jednej kwiaciarni zaśpiewali mi 200 zł, w jeszcze innej 150, w następnej 250, aż w końcu trafiłam na taką, w której nie liczą sobie za słowo "bukiet ślubny", ale za kwiatki i ozdoby. Mój bukiet będzie się składał z 15-20 róż, będzie w mikrofonie (w wielu kwiaciarniach radzili mi, żebym jednak wzięła w mikrofonie) i zapłacę niecałe 100 zł. Nawet jeżeli bukiet jest z 50 róż, to 300 zł, to stanowczo za drogo. A i pamiętaj, że to bukiet na jeden raz, po ślubie postoi przez kilka dni i będzie do wyrzucenia, także ja wolałabym akurat na tym zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowa wygladalas jak
ten ostatni jaki wiecheć hehehe paskudny 2 zl bym za niego nie dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackie channne
Moja siostra za bukiet z margerytek (taki sobie wymarzyla), cos na wzor tych z roz powyzej, czyli margerytka obok margerytki, ciasno ulozone zaplacila 30 zł. Slownie: trzydziesci zlotych. Podobny zakupila swiadkowej, co kosztowalo ja tyle samo. Dostala kilka galazek za darmo, aby wplesc sobie we wlosy. Jak uslyszalysmy cene to bylysmy w szoku. No ale klocic sie nie bedziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
a bukiet z frezji to dobry pomysł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarelka
Hej Dziewczyny!! Mam ślub 4 września ale o bukiecie już myślałam. Ceny są powalające w Krakowie. A więc wydrukowałam zdjęcie bukietu który mi się podoba, poszłam do małej kwiaciarni na przedmieściach poczekałam aż pracująca w niej pracownica wyjdzie z kwiaciarni (tylko nie właścicielka)!! :) pokazałam jej zdjęcie i powiedziałam żeby mi taką zrobiła "na własną rękę poza pracą i ile za to. Powiedział mi 60 zł już z robocizną!!:) i butonierka oczywiście w cenie:) Z pracy ma sobie do domu wziąść materiały i mi zrobi. Ja tylko odbiorę:) Można też na wsi lub w mieście w którym mieszkacie rozglądnąć się za florystką lub kimś kto w kwiaciarni pracuje i napewno cena będzie niższa. No albo ściemnić w kwiaciarni że sie idzie na osiemnastkę i właśnie taki bukiet chce się dać kuzynce na urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny pomysl namawiac
pracownikow kwiaciarni do wynoszenia materialow z pracy.. Juz miejcie troche honoru i kupcie chociaz potrzebne rzeczy na gieldzie, duzo to nie kosztuje. A drugi pomysl - jasn, mozna nie mowic,ze to na slub. Tylko bedzie mniej trwaly (bez mikrofonu etc.). Jesli na sama Msze to ok., jesli ma wytrzymac dluzej... nie radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub masz tylko raz w życiu więc odżałuj i kup co ci się podoba.za jakiś czas wydasz na byle ciuszek te 300 zł. a co ślub to ślub - na zdjęciach bdzie pamiątka na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz wszystko jasne Miarka
Bukiet mialas brzydki. Wiadomo juz, dlaczego twoje propozycje sa takie banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarelka
Rzeczywiście ja tak zrobię że kupię wszystko na giełdzie i ta babka mi zrobi. Ja niestety nie mogę dać za bukiet dużo kasy bo zwyczajnie mnie nie stać:( Mamy półtora roczne dziecko i kasa leci jak woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levelka 8
jua miałam podobny jak na 1 zdjęciu, z białych róż, dookoła obłożony błyszczącymi zielonymi listkami - ok 150 zł płaciłam; róże były układane 'na okrągłe', a nie w mikrofonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meezatka kilka dobrych dni:)
ja mialam kremowe rózyczki, tez w mikrofonie sporo ich z zielonymi dodatkami i zaplacilam 140 zł gratis butonierka i rózyczki do włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
katis slicznyyyyyyyy bukiet::D a ja za podobny bukiet jak na 1 zdjeciu , tyle ze nie z samych roz a inne kwiatki tez byly zaplacilam 50zl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxx
kajcia - już tak nie wyolbrzymiaj. 2-4 godziny nad jednym bukietem ?? to się modlisz do niego?Nie wiem w jakiej kwiaciarni pracujesz, ale jak ja potrzebowałam bukiet na już jako druhna to zrobili mi w kilkanaście minut bo chciałam dodatkowo pierdołki jakieś ozdoby itd. Widać jesteś słaba w swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarelka
Ja mam taki bukiet : http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://chce.to/content/paugajek/big.209364.D3B954D9-C0CE-4529-9232-81F6FEF9F8CA.jpg&imgrefurl=http://chce.to/p54307/bukiet-slubny-z-motylkami&usg=__4KUn0KHFBspXghpRUCzBTyZ8S2k=&h=360&w=360&sz=32&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=nriygcr01xAw3M:&tbnh=136&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dbukiet%2B%25C5%259Blubny%2Bz%2Bmotylami%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D574%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=163&ei=cRN5TKy0GI6VswbYxfiyDQ&oei=cRN5TKy0GI6VswbYxfiyDQ&esq=1&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:1,s:0&tx=75&ty=58 Zapłaciłam za niego 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna__mloda
witajcie dziewczyny! w przyszłym roku wychodze za mąż:) i tez szukam ładnego bukieciku, chciałabym albo w kolorze czerwonym, albo w ciemnoróżowym:) najlepiej róże:) może macie jakieś ciekawe pomysły, alo widzialyscie jakies ciekawe bukieciki?:) z gory dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
250 zł różnego rodzaju i wielkości róże storczyki i jakieś 2 rodzaje małych kwiatków nie pamiętam nazwy niestety bukiet był w odcieniach fioletów + ecru na mikrofonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katfim
mam pytanko moze bedziecie sie orientowac strasznie spodobał mi sie bukiet kaskadowy poprostu boski jest narazie nie znam nazw tych wszystkich kwiatów ale mysle o rożach albo storczykach i liliach ? ile taki bukiet moze kosztowac ? pozdrawiam wszystkie przyszłe panny mlode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczek
Witam ! Slubuje 14 kwietnia tego roku:) mam bukiet z herbacianych roz i malych tulipanikow ecri:) za wiązanke i butonierke place 250 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznyyyy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×