Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość up up up up up

Chcę sama robić zaproszenia. Szukam inspiracji

Polecane posty

Gość zaproszenie z żabą
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na www.zaproszenia-slubne.pl Tu mozesz sama wybrac wzor zaproszenia i tekst. Prawie jak robione samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djaiwhaaas
ja np kupilam ladny papier wizytowkowy, poszukalam jakis fajnych tekstow (pelno ich w necie) ladnie go ozdobilam jakimis clipartami typu obraczki, tort, golabki itp wydrukowalam, zawiazalam ladna wstazeczka :) wyszło slicznie, nawet na allegro takich niebylo, choc podobne i to sprzedawali po 4zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenia
ja też robiłam sama. tekst trochę podpatrzyłam w necie, trochę dopisałam od siebie. kupiłam niepowtarzalny papier ręcznie czerpany, w któym zatopione były płatki bławatków. zaproszenie wyszło mi ok. 2,8/szt., podczas gdy widziałam zaproszenia drukowane na jednokolorowym papierze czerpanym formatu A5 i kosztowały 4,5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też korzystałam z tego papieru, co Wedding planner. Zaproszenia, powiem nieskromnie, kosztowały 1 zł za sztukę, a były śliczne , bardzo się wszystkim podobały i w prawie każdym domu musieliśmy tłumaczyć jak je samodzielnie robiliśmy, bo nikt nie chciał uwierzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azazaz
Hej! Ja również zrobiłam sibie zaproszenia sama a wzorowałam się na tych: http://www.kartkaodciebie.com.pl/ Wyszły naprawdę swietne. A korzystałam z papieru firmy Cezex, tylko w kolorze ecru i z fakturą tynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karteczka
Hej dziewczyny. Ja również sama robiłam sobie zaproszenia na ślub. Kupiłam sobie parier wizytówkowy w dwóch kolorach białym i kremowym i o różnej fakturze. Dokupiłam wstążeczki, serduszka, obrączki, kwiatuszki itp. Nie wzorowałam się na cudzych zaproszeniach tylko z własnej główki pomysły brałam. Wyszły na tyle ślicznie, że teraz każdy ze znajomych chce takie mieć! Robie właśnie dla kolegi z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapinka
a te rzeczy do ozdabiania tez kupiłyście w sklepie papierniczym razem z papierem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karteczki
a te elementy ozdobne gdzie kupiłaś? Tam, gdzie papier? pozdrawiam - i my też przymierzamy się do samodzielnej pracy przy zaproszeniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karteczka
Wszystkie elementy ozdobne kupiłam w sklepiku internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o drukowanie na kartonie ozdobnym to na zwykłej drukarce jest to możliwe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jest coraz bardziej popularne by samemu robić zaproszenia:) Można do tego wykorzystać materiały z tego sklepu (odkryłam go niedawno) www.swiatmargo.pl chyba to jedyne miejsce, gdzie maja tak rozmaity asortyment :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.swiatmargo.pl, dla mnie i mojej siostry to miejsce, gdzie wydajemy wszystkie swoje oszczędności, ale nie ze względu na to, ze drogo (bo wręcz przeciwnie!) a dlatego, że mają wiele naprawdę świetnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zdecydujecie się na własnoręczne robienie zaproszeń to mogę polecić wam firmę www.papercast.pl z Łodzi Mają całkiem łdne koperty ozdobne i papier ozdobny. Warto się przyjrzeć ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chciałam zrobić sama zaproszenia, ale niestety nie mam takich talentów, poza tym zapraszaliśmy wielu gości i nie mieliśmy czasu na samodzielne dziobanie zaproszeń ;) Zamówiliśmy je tutaj http://www.diamond-wedding.pl/. Dokładnie takie, jakie nam się marzyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam zaproszenia na allegro od sprzedawcy CMYKallegro- serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Bardzo fajny pomysł. Ja też zastanawiam się nad tym. Już upatrzyłam sobie ładny papier ozdobny w ofercie www.papercast.pl. Dodatkowo tam także kupiłabym bibułę tissue i koperty ozdobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikke

ja wiele inspiracji znalazłam na Pintereście - a potem zamówiłam papier ozdobny z papeterra.pl i zaczełam tworzyć cudeńka ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×