Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badu

chodzi mi o to zdjęcie -jak myślicie czy to jest fotomontaż?

Polecane posty

Moim zdaniem tak. To niemozliwe zeby akurat oni szli a w tym samym momencie bylo takie same niebo no i jeszcze zeby fotograf byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freertrt
bardzo dobra kryptoreklama! nie ma to jak tanie srodki a firmie wroze sukces:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
do freetrt -wiesz mi się to zdjęcie w ogóle a w ogóle nie podoba-wystarczy?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
To źle uważasz :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Niekoniecznie fotomontaz, przerobione cyfrowo na pewno nieco, ale to mozliwe - musieliby byc tylko doświetleni lampami z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdsfljsah
może fotomontaż , a może podpicowane w jakimś programie - w każdym razie paskudne zdjecie , kiczowate do obrzydliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdsfljsah
przede wszystkim to ten póotek zbyt doskonały jest , żadnych sztachet powyłamywanych , żadna nie jest którsza ani dłuższa niż inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdsfljsah
płotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
popatrzcie na płotek a cień- tak troche się to rozjechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgh...
Nie rozumiem czego się czepiacie. teraz jest mnóstwo takich zdjęć. Dobre studio fotograficzne ma gotowe "obrazy", młoada para staje np. pod wieżą Eiffla. Byc może to zdjęcie jest troche przedobrzone, ale skoro im sie podoba, to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonat
Zdjęcie jest oryginalne bez żadnych przeróbek. Zastosowany negatyw typu Fuji Reala. Światło zamknięte poprzez błysk sumujący światło w tle. Zdjęcie wykonane przy zachodzącym słońcu. Strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o miejsce i czas wykonywanego zdjęcia. Raczej trudno jest takie zdjęcie powtórzyć. Fotograf naprawdę zna się na operowaniu światłem lampy błyskowej. Co do oświetlenia lampami to tu nie ma lamp. Cień ogrodzenia pokrywa się z cieniem na policzku. Jest dwóch Warszawskich fotografów i jeden z Krakowa specjalizujących się w takich zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
W takich zdjęciach sie specjalizujących, czyli jakich? A Ty taki znawca, że nawet widzisz po skanie, jaka klisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonat
Wiem, jaka klisza, wiem, kto robił i gdzie robił. A pani jest wyjątkowo uszczypliwa i nie przyjemna. Czyżby to ta osławiona p fotograf obrabiająca inne osoby robiące zdjęcia?? Najmądrzejsza, najlepsza i wszystkich pouczająca. Szkoda, że nie było pani na warsztatach Toruńskich może byśmy nauczyli się od pani robić super zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy przeczytać opis działalności -jeżdżą z fototapetami po weselach, \"żeby nie trzeba było wychodzić na plener\" i \"żeby goście także uczestniczyli w sesji\" więc skąd wogóle debata, czy to fotomontaż? Oni takie mają podejście do zdjęć i kropka. Moim zdaniem efekt spartaczony m.in. na drodze przedobrzenia.Ktoś mało umiejętny w fotoshopie poszalał z kontrastem i efekt jest taki, że zdjęcie odpycha. Gdyby było bardziej naturalne, i nieco inaczej skadrowane - ale to detal decyduje o randze fotografa;) No i prosta sprawa - chmury na naszej planecie są czerwone tam, gdzie zachodzi śłońce. Natomiast cień rzucany przez płotek pada tak, że słońce (i to jaśniutkie przy tak ostrym cieniu!) musi być po stronie przeciwnej. Niebo jest wycięte z innego zdjęcia i nieładnie przypięte. Krótko mówiąc - góra nie pasuje do dołu, a wszystko podlane okropnymi kolorkami. Patrząc na większość naszego społeczeństwa - na pewno znajdzie Pan klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonat
Ja nie szukam klientów to nie moja działka. Znam tą firmę i wiem jak to robią. Gdyby zadali sobie trochę trudu i obrobili zdjęcie w fotoshopie lub podobnym programie może by coś z tego wyszło lepiej. Wiem, że na brak klientów nie narzekają. No cóż albo ma się gust albo go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Na pierwszy rzut oka wydaje się prawdziwe, ale to takie trochę przeładowane, za dużo tego trochę na tym zdjęciu. Jedno co mnie nie przekonuje, że to fotomontaż to ten dźwig w tle zdjęcia. Na fototapecie na pewno czegoś tagiego by nie umieścili, ale to moje zdanie. Zdanie laika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomontaż
błękitne niebo z innego dnia, ciemne chmury z jeszcze innego, para wklejona z zupełnie innej fotki... dramat i kicz. panie pasjonacie - w kiczu "specjalizuje się" 3/4 fotografów w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montaż
i to nienajlepszy 1. fotka nieba robiona pod zachodzące słońce. wystarczy spojrzeć na kolor chmur. 2. budynki z zupełnie innej bajki. idealnie doświetlone, zdecydowanie oświetlane przez słońce. mamy już więc 2 słońca ;) 3. płotek i zielsko. słońce pada z lewej strony. czyżby trzecie już? ;) i ten kolor zielska który jest zdecydowanie jesienny, brązowy, wszystko już schnie. 4. zielsko z tyłu. soczyście zielone, wiosenne, i te cienie znów trochę nijak do niczego nie pasują, chociaż ledwie zauważalne. 5. dróżka i płotek nie prowadzące do nikąd? dziwne jakieś już na pierwszy rzut oka. 6. państwo piękni, wyostrzeni, włosy kobiety sztuczne jakieś, strasznie wyglądają na tle ciemnego nieba, nie rozpływają się tak jak powinny. i znów ładne oświetlenie z przodu. cienie niby dopasowane do płotka, ale w photoshopie to nie problem wielki ;) 7. ręka pana dotyka sztachetki. ręka ładnie wyostrzona, płot "rozjechany" kompletnie. 8. para za bardzo się odcina od tła. wygląd ogólnie kiepski całości. można było jakoś tę parę racjonalnie w to wkomponować, nie odcinałaby się tak brzydko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDEN SZCZEGÓŁ
obrabiam fotki popatrzcie na żurawia... jak jest nieumiejętnie strócony... ;) wystarczy skopiować zdjęcia na pulpit i powiększyć... co do oceny innych elementów... rozdzielczość jast zbyt mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonat
Poddaję się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×