Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza_tomek

Chrysler 300 c poszukiwany na wesele woj.slaskie

Polecane posty

Gość iza_tomek

Poszukujemy namiarow na Chryslera 300c z woj.slaskiego . Lub jakies inne fajne autko .... dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam i nic
hahahahahahahahahhahahahhahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie....
My mieliśmy taki na ślubie, tylko koloru srebrnego. Warto taki wynająć. My zapłaciliśmy 300 zł, za wszystko. Dekorację mieliśmy swoją Slub mieliśmy w wiosnę 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakies namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
a skad jest ten srebny Chrysler 300c ze slaska?a to 300zl za godzine czy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
zapytaj w salonie czy nie pozyczaja :) my mielismy taki samochod z salonu wlasnie koszt 700 zl i mielismy go od 13 do prawie 22 :) wiec sie opłaciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
A moglabys mi napisac gdzie sa takie salony z Chryslerami 300c,ale raczej tylko na slasku(malopolska), bo u mnie w miescie takich salonow z takimi autami nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z Tarnowa
to auto jest beznadziejne do ślubu, równie dobrze możesz pojechac mercedesem, wolkswagenem, audi czy innym ustrojstwem..ja uwazam, ze jak do slubu to albo biala limuzyna albo karoca albo stylowy samochodzik a nie takie paskudztwo..ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
co do limuzyny to sie jeszcze zgodze tyle ze ceny za godzine jazdy sa masakryczne.Karoca no spoko 25km od kosciola na sale moze dojedziemy na nastepny dzien!Volswagen okropne,Audi oklepane,a Chrysler jest naprawde ladny jak na slub tylko,ze drogo..........kazdy ma swoj gust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
ja wlasnie nie chcialam limuzyny mielismy zamowione stylowe autko z lat 30 tych ale jak zobaczylam jak malo z=w nim miejsca i ze klimy nie ma ( slub mialam w lipcu 2006 i 35 stopni goraca bylo) to zrezygnowalismy i wzielismy wlasnie chlyslera a co do salonów to poszukaj na necie bo ja nie nie jestem z małopolski my bralismy z salonu mercedesa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z Tarnowa
limuzny wcale nie sa takie drogie! 1400zl za 3-5h ! chyba tyle Ci wystarczy? zreszta autem i tka nie bedziesz jechac szybciej niz karoca a efekt bedzie fajny...chociaz ja juz bym wolala albo biala limuzyne albo jakis starodwany samochod, taka bryka jak Twoja jest do zniesienia tylko BIALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
mnie sie wlasnie biale auta nie podobaja dlatego cjechałam eleganckim czarnym i super to wygladało ale wszystko jest kwestia gustu i portfela :) powodzonka i najwzniejsze zeby sie Tobie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
1400zl za marne 3-5 godzin to nie duzo chyba jestes miliarderka mnie by bylo szkoda u mne za wynajem samochodu audi czy merola wolaja 400-500zl i sa do samego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W licu przyszłego roku planuje ślub i właściwie nie mam zielonego pojęcia czym pojade :P Fajnie by było jakąs wypasioną limuzyną ( wkońcu nie na codzień jeździ się takim samochodem ) ale z drugiej strony to droga inwestycja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękata
raz w życiu mozna sie poświęcic i podejchać czyms wypasionym a nie zwykłym jakich na ulicy multum :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×