Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamisia

Ciekawe pomysły na ślub i wesele

Polecane posty

Ślub 2007, wszyscy/wszystkie chcemy by ten dzien byl najlepszy najpiekniejszy. Postanowilam załozyc wątek z POMYSLAMI na uświetnienie wesela i uroczystości Ślubu. Takie pomysły zeby bylo: 1. elegancko 2.ciekawie 3.niebanalnie itd. Kazdy szczegół sie liczy, ktos byl, widział,cos mu sie spodobało a moze ktos cos sam z siebie wymysli..? Np. Galeria zdjęć pary młodej, od wczesnego dzieciństwa przez okres kiedy sie poznali az do narzeczeństwa- tak zeby goście mogli w chwili odpoczynku po szaleństwie i obżarstewku:) pospacerować i pooglądac.Mozna je opatrzec dowcipnymi podpisami. A moze jakies pomysły na dekoracje..?Typu: porozrzucane płatki róż na stołach i świece różane( wydzielające zapach różany) Podzielmy sie tymi drobnymi nawet pomysłami-kto zna jakie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele bezalkoholowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafaza
Tak bardzo lubisz sie obnosic i celebrowac swoja osobe ...???? Gdybym byla gosciem na weselu nie mialabym ochoty ogladac galerii prywatnych zdjec i okolicznosci poznania mlodej pary!!!! Co za banal, kogo to obchodzi?!!! Najblizsza rodzina przeciez wie tyle o was, no wiec chcesz czarowac tym dalszych krewnych, obcych?????? No wybacz ... to nie galeria sztuki, kazdy raczej przychodzi potanczyc i pojesc, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adamisi
Ok zgadzam sie z wystrojem( tymi platkiami roz co mowisz), nowymi zabawami, ale ogladanie zdjec to jakies nie zbyt .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie bym chciała zeby wesele bylo po trosze taką galerią sztuki!!!!!mimo sarkastycznego tonu parafrazy-dzieki niej wpadłam na nowy pomysł----->i jesli nie zdjęcia to kto wie moze sie tam pojawią obrazy mojej Mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adamisi
Co twoja mam maluje? jesli cos ciekawego mozesz przeciez uzgodnic z wascicielem lokalu aby zorganizowal taka galerie. Bedzie to piekny prezent dla twojej mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz obawiałabym się
nie wiem, jak Twoja Mama maluje. Nawet, jeśli maluje naprawdę pięknie, licz się z tym,że część \"życzliwych\" gości na pewno obsmaruje ją po weselu... Tak to u nas jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adamisi
najlepiej jakby obrazy byly na stelażach a częśc zawieszona. To by lapska brudne nie dotykaly, Ale bo to w polsce mozna wprowadzac takie inowacje na przyjeciach weselnych? moze tak ale wyłącznie po wycofaniu alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze powiedziec nieskromnie-moja mama maluje pieknie choc z wyskształcenia nie jest malarką.Większosc znajomych zna jej talent i podziwia ale nie widzialo wszystkich jej obrazów , więc mysle jednak ze to mogłoby być czyms takim ciekawym i niebanalnym...zobaczę jednak jak to wyjdzie w praktyce...na razie to taki pomysł na gorąco. Mozna zresztą wykorzystywac inne zdolnoisci swoich najbliższych, tylko pogimnastykowac umysł jak to w praktyce w cielić w życie (znaczy w wesele hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np. jesli para młoda jest uzdolniona muzycznie to moze w kosciele zaspiewac dla siebie Hymn o Miłości albo pieknie go wyrecytowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fammi
a moim zdaniem pomysł z galerią młodej pary jest super. Przecież goście przychodzą dla Was, żeby cieszyć się z Waszego dnia, to Wasze święto, więc to nic dziwnego że będą Wasze fotki....to sympatyczny pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adamisi
Z tym zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudzia
pomysły zebrane i wykorzystane na moim weselu mniej i bardziej banalne 1) przed oczepinami był polonez . bylo o tyle smiesznie, ze nigdy razem nie trenowalismy. ale radocha była wielka 2) zaproszona para zawodowych tancerzy uczyła tanczyc samby (trfało to ok godziny): bomba: wujek wywijajcy z przyjaciółka moja w takt goracych rytmów 3) koncert zyczen trwał cały czas prawie 4) no i oklepane karaoke: kolega chudziutki i zakompleksiony spiewał "ja jestem macho", drugi pewny siebie amant " ja nie wygladam na jamesa bonda" itp zabawy sprawdzone, o ile towarzysto jest wyluzowane, zdystansowane do siebie i nie robi sztucznych problemów co wypada a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70780
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaksplkjdfjv
goscie beda ogladali ale wodke i kielichy a nie wasza galerie.sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanne,.,.,.,
Ciekawym pomysłem są wesela tematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a daty padalce umiecie czytac
??????????chyba kurwa nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można nie iść na wesele do
ja nie mam ochoty oglądać zdjęć na weselach, idę tam, żeby się pobawić, pojeść, potańczyć i napić, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalny melanż zrobiłaś
Takie wciskanie na siłę jakichś fot, czy serowanie godzinej samby przez zawodowcem jeest TOTALNA POMYłKA na tego typu Imprezach Ludzie to oglądaja bo nie wypada nie obejrzeć ale przy tym sie strasznie nudzą Wesele jest własnie po to by sobie pojesc,potanczyc i sie napic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedTed
Ciekawym pomyłem mogą być dwie słodkie pandy na weselu, które będą zabawiały małych gości jak również tych troche starszych. Mamy duże poczucie humoru i ciekawe pomysły. Jesli chcecie nas zobaczyć wejdzie na www.facebook.com/kochampande

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselny Styl
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5553047 Witam wszystkie przyszłe Panie Młode, od dłuższego czasu obserwuję różne fora o tematyce weselnej i zdążyłam zauważyć , że wiele z Was (tak jak i ja rok temu) szuka ciekawych atrakcji na przyjęcie weselne. Oczywiście atrakcji takich nie brakuje ale brakuje firm, które mają kompleksową ofertę i posiadają wszystkie te atrakcje w swojej propozycji. Idąc więc tym tropem postanowiliśmy wraz z mężem stworzyć firmę, która będzie miała w swojej ofercie różnorodne atrakcje, po korzystnych cenach. Dzięki temu, że przebrnęłam już przez przygotowania do swojego ślubu rok temu (gdzie oczywiście jak u każdej z was wszystko musiało być perfect) doskonale znam potrzeby przyszłych Par Młodych. Jesteśmy nową firmą ale jak na nową firmę to dysponujemy już dość bogatą ofertą, którą chciałabym Wam zaprezentować, a znajdziecie w niej: - bańki mydlane, - wytwornice dymu (tzw. taniec w chmurach), - fontanny czekoladowe wraz z palmami owocowymi, - fontanny koktajlowe, - Candy Bar (nowość na naszym rynku), - animatorów dla dzieci, - pokaz barmański, - pokaz fireshow, - pokaz fajerwerków, - pokaz tańca towarzyskiego, - pokazy rycerskie, - fotobudkę, - oprawę muzyczną ślubu (wokalistka oraz skrzypaczka), - namioty weselne (na wesele, bądź poprawiny), - limuzyny do ślubu (Audi Q7, BMW Seria 5, Jaguar S-Type, Volvo XC90) Oprócz wymienionych powyżej atrakcji oferujemy dekorację kościoła na ceremonie zaślubin, różne komplety dekoracji samochodu do ślubu (w tym także dekoracje imienne). Wykonujemy ręcznie robione zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości, winietki na stół, zawieszki na alkohol itp. Ponad to współpracujemy z fotografami, kamerzystami, zespołami muzycznymi, wodzirejami, salami bankietowymi, cukierniami oraz innymi instytucjami związanymi z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Nasza oferta to 28 kolorowych, przejrzystych i bardzo czytelnych stron zapełnionych informacjami i zdjęciami przedstawiającymi dostępne u nas atrakcje weselne. Strona internetowa jest w trakcje budowy. Gdyby były Panie zainteresowane zapoznaniem się z naszą ofertą atrakcji, prosimy o podanie maila, bądź kontakt na nasz mail: weselnystyl@wp.pl lub tel. 604 461 512, 504 199 092 Ponad to ukończyliśmy kursy na konsultantów ślubnych dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęć weselnych. Chętnie pomożemy w organizacji ślubu i wesela, służymy naszym doświadczeniem i pomysłami. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego, ale na życzenie klienta dojeżdżamy poza ten obręb. Możliwy jest odbiór osobisty. Wysyłamy także kurierem. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Pary Młode i życzę dużo szczęścia i miłości w tej nowej drodze życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
ale na weselu najlepszy jest stripitis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira85
Witajcie Jakiś czas temu byłam na weselu, którego motywem przewodnim były...TRUSKAWKI! Drzewka z truskawek mnie oczarowały! Nie będę podawała tutaj zdjęć gdyż nie wiem czy para młoda by sobie tego życzyła jednak znalazłam stronę dziewczyny, która to przygotowała. http://kwiatoprzestrzen.pl/?page_id=79 Oby nikt mnie nie posądził za darmową reklamę ale cóż mi się ten pomysł bardzo podobał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na stronę www.weseleniezapomniane.pl Wiele ciekawych spraw dotyczących wesela i przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na imprezie na której była fotobudka. Naprawdę super sprawa ! Ich strona: partyking.pl/fotobudka-na-wesele Cenowo też podobno było znośnie, ale tu szczegółów już nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×