Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka7

Co myślicie o takim prezencie na ślub?

Polecane posty

Gość Atka7

Wybieram się w we wrześniu do koleżanki na wesele i zastanawiam się co jej kupić w prezencie. Pomyślałam, że zamiast jednego większego prezentu mogę przygotować Młodym pudełko z większą ilością mniejszych prezentów. Myślałam o tym, żeby włożyć do niego jakąś grę planszową (Młodzi lubią grać), książkę, wino, jakieś kuchenne akcesoria i wydać na całość około 300 zł. Co myślicie o takim pomyśle? Czy może lepiej kupić jedną droższą rzecz? Jeśli wiecie co jeszcze mogę włożyć do tego pudełka to będę wdzięczna za pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej daj jedną małą kopertę a w niej 300 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym wolała 300 zł niż jakieś badziewne prezenty bo takie chcesz dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Ty masz lat? Włóż te 300zł i W kopertę i się nie osmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze taka rzecz mozna traktowac jako dodatek do glownego prezentu - na zasadzie tych koszykow z winem,slodyczami.Jakp sam prezent troche slabe-zalezy jeszcze co Chcesz tam wlozyc. Jesli dobre,markowe produkty to mozesz zaryzykowac... Czasem na zaproszeniu sa wskazowki od mlodych w postaci wierszykow i wtedy wiesz czy mlodzi Chca kase i czy zamiast kwiatow nie wola ksiazki,wina albo kuponu totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu iść tak na łatwiznę i włożyć w kopertę? Jak ma dziewczyna pomysł to niech przygotuje coś takiego, bez przesady, przecież to jest jej koleżanka a nie najbliższa rodzina. Taki prezent jest bardzo kreatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł z planszówką. Sami gramy, więc taki prezent by mnie ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz modniejsze stają się praktyczne preenty tym bardziej na slub gdzie mloda para wkraczajaca na nowa droge zycia potrzebuje kilku rzeczy:) tak więc mysle ze np. zakup zestawu nowych pieknych garnkow jest strzalem w dziesiatke a slyszalam ze prezenty tego typu ostatnio sa naprawde modne zamiast tradycyjnych kwiatow itp. Fajna oferte maja na http://www.dobregarnki.pl/ , sama czesto tam kupuje i musze przyznac ze jakosc bardzo dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto kupujesz garnki, tak? No to takie dobre byc nie moga, dobre garnki sluza latami. Slabo przemyslany spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się pomysł nawet podoba. ale jeszcze zależy co włożysz do tego pudełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie lepiej dać te 300 zł w kopercie niż kupować prezenty. Bo prezent nie zawsze może spodobać się parze młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio ze swoim chłopakiem wpadliśmy na pomysł, że postąpimy troche nietuzinkowo, inaczej niż wszyscy :) Zamiast dawać prezent i koperty, parze młodej zarezerwowaliśmy i opłaciliśmy weekend w hotelu Abidar w Ciechocinku. Wybraliśmy ten hotel bo to tylko 15min autostradą od Torunia ( stamtąd pochodzi para młoda) do tego hotel ma SPA a w cenie noclegu darmowe korzystnie z jacuzzi i sauny czyli wszystko to co do relaksu po ślubie potrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również myślę, że wyjazd do hotelu ze SPA jest genialnym pomysłem. :) znam bardzo dobry hotel na Mazurach - http://www.zalesiemazury.pl/ . Sama odwiedziłam i było znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam na prezent zestaw ładnych sztućców, to zawsze się przyda. Sama dostałam linię Horizon marki Gerlach i służy mi do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślub mozna pomysleć o jakimś wyjeżdzie do spa. Ja np dostałam taki prezent od rodziców mojego męża . Zafundowali nam wycieczkę do hotelu http://manorhotel.pl/. Bardzo iło to wspominamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myśmy dostali chińskie garnki i wyrzuciliśmy pudło po drodze z sali weselnej do domu. Może ktoś znalazł i się cieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja93
Może jakaś ramka na zdjęcie? Po ślubie będą mieć ich naprawdę sporo, nie wszystkie trzeba pakować do albumu. Ramka w serduszka jest chyba idelna na zdjęcia ślubne: http://homlando.com/re-mi-rosso-ramka-na-zdjecie,1904.html więc powinni być zadowoleni z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślub bardzo fajne są praktyczne prezenty :) Na przykłąd jakieś akcesoria do domu. Ja bardzo lubię te ze stronki http://www.homedome.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze to dobra ale też najprostsza opcja. Osobiście uwielbiam dostawać prezenty i mam do nich sentyment. Kasę zawsze można zarobić ;) Na ślub, wiadomo, najlepiej kupić coś do domu. Ostatnio znalazłam świetną stronę, która na pewno Ci pomoże http://www.indelo.pl/ Znajdziesz na niej masę Praktycznych rzeczy do kuchni ale nie tylko. Może jakaś lapmpa albo po staropolsku ładna pościel? Wybór już zostawiam Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Chia. W jakiej modzie? Nikt z moich znajomych takiej książki nie dostał. Nie widzę tej mody poza reklamą w rossmannach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPA mam na miejscu z dużą ulgą, wolałabym gotówkę, którą mogę dowolnie dysponować. Kupię garnki jakie chcę, a i gry planszowe wg naszego uznania,wyjadę tam gdzie będziemy mieli ochotę, hotel wybierzemy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×