Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonda...

co o tym myslicie?

Polecane posty

Gość sonda...

kolezanka, ktora tak jak ja planuje slub, a u ktorej ja mam byc swiadkowa (ona pierwsza wychodzi za maz) powiedziala mi, ze ma mozliwosc zalatwienia sobie eskorty policyjnej w drodze od kosciola na sale- chodzi bodajze o 4 policjantow jadacych na motorach jak sie na to zapatrujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myśle
po co jej ta eskorta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonda...
no to taki bajer bez wiekszego znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mysle
głupie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutra słodki smak
też myślę, że to głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojaźliwa
a wojska się nie dało załatwić?/// takie czołgi to by było coś:-) a policja -phi kto dzisiaj ją lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóbr nadrzewny
Czego głupie ? Jak dla mnie to wcale nie głupsze niż jakaś kiczowata bryczka albo dziewczynka niosąca obrączki na poduszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie i brygada antyterrorystow oraz pirotechnici, zeby odpalali petardy przed kosciolem. wszystko jest kwestia wyczucia i smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóbr nadrzewny
Przepraszam , a czy eskorta policji jest pozbawiona smaku i wyczucia ? Bo jak dla mnie bezguściem pozbawionym smaku są baloniki , gołąbki i limuzyna albo bryczka , za to policję lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tisumi
Ja myślę że to nawet fajne , bo zawsze jak najbardziej orginalne. Zawsze każdy slub jest według wytyczonego schematu. Panna młoda i pan młody zajerzdzają co rusz to bardziej wypasiona bryka, potem wchodzą do śwaityni i już. Dzień ślubu to dzień aczkolwiek według mnie bardzo szczególny , dzień, którego nie powinno sie zapomnieć aż do końca życia, tak więc jestem za. Fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wcale to nie jest żadna bzdura, żaden kicz. Jeśli chce to nikt jej tego nie zabroni!!! To jest jej dzień! A tak na marginesie to dla każdego może się wydać coś innego kiczem i szczytem głupoty. Dla kogoś bryczka :P jest bzdurą dla innego eskorta policji. Nie wszystkim musi się podobać to co planujemy i co robimy. Tak więc sonda nie rezygnuj z planów tylko dletego że paru ciotkom się to nie podoba, pewnie i one mają jakieś kosmicznie głupie plany związane z tym dniem, ale to już ich sprawa :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam takie przypadki gdzie przed parą młodą jechała eskorta i to niekoniecznie policji (sama będę mieć, ale nie policji) :Pu nas jest tak, że jak młody jest policjantem to koledzy go do kościoła eskortują jednak powiem szczerze, że czasem bywa tak, że eskorta zbytnio sobie pozwala np. na skrzyżowaniach przejeżdza z młodymi na czerwonym świetle, co jest niedopuszczalne!! byłam jako gość na takim weselu, gdzie policja właśnie nie przestrzegała przepisów drogowych i niestety zostało to zgłoszone do prasy, następnego dnia oczywiście w miejscowej gazecie ukazał się wspaniały artykuł na pierwszej stronie o policji i nieprzestrzeganiu przez nich przepisów, do tego nagle ukazały się też w tym artykule zdjęcia z wypadku, który był ponoć przyczyną bezmyślności policji, sami możecie się domyśleć jak prasa umie ładnie nakolorować sprawę, a policjancji to nie mieli miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założycielce chyba żal
tylko nie wiem czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obciach jednym słowem :-O Zresztą sama ceremonia zaślubiń i iejske wesele to już obciach.....ale chyba modny dzisiaj :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tylko mloda lub mlody pracuja w policji, to czemu nie? super sprawa! tak sie eskortuje kolegow ze sluzb mundurowych w dniu slubu ;) ale jesli to tylko takie marzy mi sie.. to dziwne strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonda...
jej tata pracowal prawie 20 lat w policji, stad ten pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest normalne
jak szermierze sie hajtaja to ich koledzy z klubu ustawiaja szpaler do wejścia do kościoła, nie widze w tym nic nadzwyczajnego. chodz ta eskorta troche smieszna - bo to przeciez gienia i gienek z sasiedztwa pobieraja się a nie jakaś szych co potzrebuje BORu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to znaczy \"załatwienie eskorty policyjnej\"?? To znaczy ze pan X dogadał się z panem Y wzął podwładnych wykorzystując ich służbowe stanowiska i mundury oraz sprzęt - motocykle itd. Czy za paliwo ktoś płacił czy było państowowe?? Czy za ową atrakcję zapłacił znowu Polski PODATNIK????? Cholera mnie bierze, gdy czytam o takich zachciewajkach, bo ludzi na ulicy mordują w biały dzień a policja zajmuje się takimi głupotami. Ktoś się powinien tym zaitneresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega policjant
miał taką eskortę... byłam na ślubie... przed autem młodych jechały dwa motory za też 2 i dalej "suka"... wyły niewiarygodnie przez cały czas... tak, że ludzie wychodzili z domów myśląc, że coś się stało... dla mnie to był totalny obciach... jedyna co było w miarę fajne, to przy wyjściu z kościoła ci policjanci ustawili się w taki szpaler... no ale to byli koledzy... nie słyszała aby można było sobie coś takiego od tak "załatwić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonda...
po co ot tak sobie jesli juz jest to jakos powiazane z mlodymi (wlasnie, ze np ktos pracuje w policji) zadnej syreny by nie bylo, tylko motorki :) Balbinka, nie denerwuj sie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to głupota i pokaz.No ale skoro chce:) ja mieszkam w małej miejscowości i pewnie gdybym ja tak zrobiła lub ktoś inny to by się ludzie pukali w czoło hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottweilerowa
dla mnie na przyklad te wszystkie golabki i balwaniaste suknie sa glupie i na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×