Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilakamilla

CO SADZICIE O TEJ SUKIENCE????????????????????????????????

Polecane posty

Jak na mój gust, trochę ma za bardzo napakowane \"wszystkiego\" na spódnicę... Bardziej podobałby mi sie z prostszym dołem. Ale to nie mnie ma się podobać ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreacjaaaaaaaaa
Wg mnie gora i dol sa bardzo ladne ale osobno razem sprawiaja wrazenie jakby czegos bylo za duzo dol jest naprawde sliczny i gdyby go zestawic z prostyn gladkim gorsetem wygladaloby przepieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pierwsza
i druga jest śliczna!!!! Az się chce brać ślub. Jeśli wybierasz taki krój dla siebie to możesz mieć pewność że powalisz na kolana nie tylko pana młodego. bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakamilla
A CZY DO TAKIEJ SUKNI ZAKŁADA SIE BIUSTONOSZ?I JAK MYSLICIE CZY BEDZIE MI W NEJ WYGODNIE CHOCIAZBY GÓRA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Obie te kiecki maja za duzo na spódnicy, a szczególnie pierwsza, gorset ładny; do takiego gorsetu najlepiej wszyć miseczki;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwww
ta pierwsza sukienka jest przepiekna, ale nie każdej kobiecie bedzie pasować nie będzie pasowac blondynce z delikatnymi rysami, zas dla czarnej kobiety , która ma bardzo ostre rysy (np. ja) będzie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej dodatkow nie bylo
paskuda moze przyszyj kilka cekinow,rozyczek i ze 3 falbanki i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem jakas dziwna w takim razie bo ta pierwsza suknia bardzo mi się podoba. Druga już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GusMis
Mnie bardziej druga, piewsza ma, tak jak piszecie, trochę za dużo zrobione przy spódnicy, ale jest całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaaax
pierwsza bardziej mi sie podoba, ale rzeczywiscie rowniez i wg mnie troszke za duzo jest ozdob na dole, ale jest ladna... i chyba pasuje raczej do szczuplutkiej osoby :) ja tez w tym roku biore slub- wrzesien- i nic jeszcze nie wybralam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaaa
Jak dla mnie obie są bardzo, bardzo ładne. Czy przesadzone? W końcu to suknia ślubna, panna młoda nie musi być ubrana skromnie jak pastereczka, byle harmonijnie i ze smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówię
róże podpinające spódniece to "hit" ślubny do kilku sezonów............ moim zdaniem strasznie oklepany............. nie czas poszukać czegoś oryginalniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi101
laski, ja brałam juz ślub i chciałabym wam coś doradzić: nie dobierajcie sukni z katalogu albo z czyjejś opinii.... suknia na konkretnej kobiecie tak bardzo się zmnienia, że sama w to nie wierzyłam dopóki się nie przekonałam na własnej skórze!!!!! NALEŻY DOPASOWAĆ SUKNIE DO DANEJ KOBIETY! Często jest tak, że sukienka która się komuś podoba, po przymierzeniu trci niesamowicie /staje sie zupełnie inna suknią/- i odwrotnie, jesli w katalogu lub na wieszaku suknia się poczatkowo nie podoba--->przymieżcie, bo możecie w niej SUPEROWO wyglądać!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taka suknie na wlasnym slubie:)tylko gorset troszke zmodyfikowalam gdyz zarzyczylam sobie z koronki takie szerokie ramiaczko na jedno ramie i ogolnie koronka bylam troszke inna grubsza w stylu retro i kolor byl biel. Na zywo ta suknia jest slicznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi 101 ma całkowitą rację!! Przerobiłam to na sobie - suknia którą wybrałam na swój ślub na stronie internetowej kompletnie do mnie nie pasowała i wyglądałam w niej tragicznie - ale to się okazało dopiero jak ją ubrałam w salonie... niestety... każda kobieta ma inną figurę, wzrost, karnację , kolor włosów - i pod Twoją urodę musisz sobie wybrać suknie... obie są ładne ale nie na wszystkich będą tak ładnie wyglądały, pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorset bardzo mi się podoba ale dla mnie osobiście dół jak by było wszystkiego za dużo.Ale to nie nam się ma podobać lecz Tobie!!!!! pytałaś się o stanik są taki specialne które odczepia się ramiączka-polecam pod warunkiem że nie masz dużego biustu. Ja wprawdzie na ślub miałam inna ale miałam góre na poprawiny i powiem tobie że nie mogłam się doczekac aż skończy się to wsyztsko-był nie wygodny,zlatywał. A co najważniejsze nie do każdej figury i typu urody pasuje dany model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GusMis
majaa24 - suknia jest piękna, dziewczęca i bardzo oryginalna też zwróciłam na nią uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że te rękawki moga przeszkadzac,no chyba ze gdzieś je sięodczepia to już co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×