Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekaweeee

Co zamiast lampionów?

Polecane posty

Gość ciekaweeee

Jaką rozrywkę dla gości można zorganizować podczas wesela? Lampiony są fajne ale już strasznie oklepane, macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniec ognia pokaz sztucznych ogni anioły na szczudłach pokaz tańca z elementami nauki kabaret zimne ognie bańki mydlane mnóstwo jest tego, ale pytanie "po co?" robić cyrk na własnym weselu? Kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee
właśnie chodzi o to że lampiony nie są "cyrkiem" jak dla mnie, takie lekkie urozmaicenie z przewietrzeniem się, nie ma w tym przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Moim zdaniem wszystkie wymienione wyżej rozrywki są oklepane. Na moim weselu były lampiony (to nie był nasz pomysł, kuzynka męża pracująca przy organizacji ślubu zrobiła nam taką niespodziankę), ale goście tak dobrze bawili się na sali, że niechętnie wychodzili na zewnątrz. Wydaje mi się, że takie atrakcje są zbędne, wesela są często jedyną okazją do spotkania się rodziny i większość osób jest zajętych rozmową. Jeśli chodzi o "zmuszenie" gości do wyjścia na zewnątrz, to kilka lat temu byłam latem na weselu, kiedy było tak gorąco, że goście prawie całą noc przesiedzieli w ogrodzie przed salą weselną. W końcu para młoda zaproponowała, żeby zespół zaczął grać na zewnątrz. Wzięli więc gitarę, akordeon, bęben i saksofon i grali pod chmurką, a gości tańczyli pod gołym niebem prawie do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli goście będąc na
weselu siedzą ciągle na dworze to znaczy że nie mają za grosz rozsądku i nie potrafią się zachować. Na pewno przykro jest PM gdy na sali nie ma prawie nikogo a na dworze siedzą wszyscy. Nie rozumiem dlaczego ludzie robią wszystko na odwrót. Gdyby PM zrobili wesele na placu to każdy by narzekał że PM nie chcieli się wykosztować, nie postarali się itd. I mało kto przybyłby na imprezę. A gdy zaprasza ich się na elegancką salę zapewne z klimatyzacją to goście wychodzą na zewnątrz. Istny idiotyzm ze strony gości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Oczywiście to mogło być źle odebrane przez parę młodą, nie pamiętam już dokładnie atmosfery wesela, ja byłam tylko osobą towarzyszącą, więc nie miałam później okazji zapytać młodych o to. Ja sama nie jestem wybredna, ale wierzcie mi, że pogoda była fatalna (upał, duchota, lało się ze wszystkich), a w małej sali OSP ściskało się prawie 200 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia__14
Jest całe mnóstwo oklepanych atrakcji. Ja szukałam czegoś oryginalnego i zdecydowałam się na: http://foto-kabina.pl/. Mam nadzieję, że się gościom spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam to na swoim weselu!:) Super zabawa i przy okazji mini prezenty dla gości w formie zdjęć. Polecam chłopaków z partyking.pl bo mają wyjątkowy dar rozruszania nawet najsztywniejszych gości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie dziewczyny na firmy, które decydujecie się zatrudnić w tym najpiękniejszym dla Was dniu! Ja ZDECYDOWANIE nie polecam chłopaków z partyking.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wesele samo w sobie jest atrakcją, po co jakieś udziwnienia... Chyba, że ktoś patrzy na zasadzie "zastaw się a postaw się" i ma za dużo pieniążków:). A lampiony to już w ogóle moim zdaniem wydawanie kasy w powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas bedą wszędzie świece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bardzo fajnym pomysłem jest pokaz sztucznych ogni. Miałam taki na swoim weselu - coś cudnego! Wszystkim bardzo się podobało. Kupowaliśmy specjalne fajerwerki w http://www.pirofan.com.pl/ , mają tam duży wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam kupować na pirofan.com kupiłam na wesele tegoroczne majowe wybór może i spory ale co z tego jak po odpaleniu fajerwerki zamiast poszybować w górę smętnie się skopciły na ziemi :( a nie sorry jeden poleciał do góry na 3 metry i opadł tuż nad głowami gości. Nie polecam pirofan.com bo zamiast super pokazu był tylko wstyd i rozczarowanie przed gośćmi,do tej pory się z nas śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim pomyslem sa fajerwerki: www.pol-expance.pl . oklepane nie sa i uwazam, że to dobry sposob na rozerwanie gosci. Na pewno wyjda przy nich piekne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zamiast lampionow fajerwerki? pokaz ciekawy i nieszkodliwy zrobia CI w http://rakietowo.pl/ - mozesz tam kupic tez fajerwerki do samodzielnego strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami_0
A ja ostatnio natrafiłem na firmę która zajmuje się wynajmem sprzętu i atrakcji na wesela i imprezy http:/www.sickevents.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×