Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna_pannamloda

ConfettiArt-pokaz kwiatowego confetti przed kościołem. słyszałyście?

Polecane posty

Gość wiosenna_pannamloda

jak w temacie. Firma robi pokaz z 10 tys. żywych płatków róż. Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was słyszała o takich pokazach i ewentualnie o firmie ConfettiArt spod Warszawy. Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna_pannamloda
nikt nie słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja słyszałam
Byłam na ich stronie. Ale przed kościołem urządzać taką szopkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna_pannamloda
ja widzialam taki pokaz, tyle że nie w Polsce i wygladalo to superowo. mozna zrobić to na 2 sposoby: 1- wystrzalaja wszystkie kwiaty jednocześnie i trwa to ok. 10 sekund, 2- wystrzelają "salwami", tzn. kilka razy, trwa to dłużej, bo ponad 20. Wygląda to bardzo elegancko i oryginalnie, więc szopka to nie jest. Pytam o tą firmę, bo wszystko załatwia się z nimi przez tel i e-mail, a impreza nie jest tania, bo ok. 1000 zł i daje się wczesniej zaliczkę, więc pytam o wiarygodność tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam pojęcia
Ale nie ufałabym firmie, z którą trzeba się kontaktować via e-mail :/ , bo w inny sposób nie da się tego zrobić. Wolałabym na własne oczy przekonać się, jak to wygląda. Powinni zaproponować Ci udział w takim pokazie, żebyś wiedziała, jak na rodzimym gruncie jest to "załatwione".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie słyszałam o tej firmie, ale mój narzeczony wpadł na podobny pomysł. Zamówił samolot, który po naszym wyjściu z kościoła zrzuci płatki kwiatów. Miała być niespodzianka, ale się wydało ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma
widziałem taki pokaz jest super i kosztuje 1100 a nie 1000 ale można sobie wybrać kolor i sprzątają, i ogulnie są mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×