Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ataa

Czy 2000 zł to dużo za kamerzyste?

Polecane posty

Gość ataa

2 dni kameruje i pstryka zdjęcia, w I i w II dzień zabiera młodych i świadków w plener, do tego album z 35 zdjęciami, 1 duże portretowe, 150 zdjęć na płytce, 1 kaseta VHS filmu z wesela i 4 komplety CD filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1980
witam!wedlug mnie to nieco wygorowana cena,ja 1 pazdziernika mialam slub i za zdjecia u profesjonalisty zaplacilam 500seta...w tym bylo 150 zdjec wywolanych,150 na plytce...ale to ty decydujesz...pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zdjecia i kamerzyste to normalna cena... ja place 1000 zl za fotografa i pewnie drugie tyle za kamerzyste ... ale czy ta sama osoba filmuje i robi zdjecia ? Bo jezeli tak to bym zrezygnowala - widzialam juz jak jedna reką trzyma sie kamerea druga pstryka zdjecia na weselu... kompletny brak profesjonalizmu... ja mam 30 zdjec w plenerze za ta cene o ok 200 z reportazu na przyjeciu... fotograf profesjonalista z odpowiednim wyksztalceniem, wiec uwazam ze mam bardzo tanio !!! ale to odrobinke po znajomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 1600 za zdjecia-przygotowanie kosciol wesele i plener - lacznie ponad 200 zdjec, natomiast za kamerzyste place 950 zl - 3 godzinny film-pieknie zrobiony - bez zadnych tandetnych animacji typu golabki, fajerweski czy cos takiego. Łącznie 2550 zl. Zarowno kamerzyste jak i fotografa mam z jednej firmy z tym ze kto inny bedzie robil zdjecia a kto inny filmowal. Widzialam i zdjecia i film - piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
Jestem z Gliwic. Ten sam facet robi zdjęcia i filmuje. Musze przyznać, że profesjonalnie bo widziałam i film z wesela i jego zdjęcia. Musze to przemysleć... ale dzieki za odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
Dziewczyny a ile płacicie za orkiestre bo u mnie 1400 za 12 godzin, potem za każdą godzinę stówka, poprawiny też stówka za godzinę. No ale są rozrywani, zobaczymy jak sie spiszą u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie troche ddduuuuzzzzoooo ja za kemerzyste i fotografa w jednym place 1200zl, filmuje do bialego rana i robi okolo 500zdjec-wiec sadze ze to atrakcyjna cena widzialam juz jego wykonania zarowno na tasmie jak i na zdjeciach i bardzo mi sie podobaly, nie mam zadnych zastrzezen, i oczywiscie cena jest ok za kamerzyste w moim miescie kasuja 600zl tak srednio a fotograf bierze drugie tyle-wiec na jedno wychodzi czy zabiore osobno tego i tego czy w jednej osobie obydwie funkcje beda kwestia wyboru jest wykonanie, glownie filmowanie-ci ktorzy biora 600zl katastrofalnie kreca, cienka jakosc, plyty nie zawsze sa czytane dobrze przez dvd,wciaz kreca z jednego miesjca, widdac naokragle tych samych gosci na filmie , ogolnie nie podoba mie sie to nie dotyczy jednego kamerzysty bo wiele plyt widzialam zanim zdecydowalam sie ktorego wybiora-i to dotyczy wszystkih, a tgoo mamy jest super a co do zdjec-to fotografowie ze specjalistycznych profesjonalnych atelier kasuja nie wiem za co, robia 30 zdjec-w tym kosciol, plener i grupowe i za to biora 600zl -szok!!!! nasz fotografo-kamerzysta naprawde robi ok 500zdjec i sa super, rozne fajne ujecia, plener, studio, kosciol grupowe, na sali, normalnie wszystko robi, wiec za uslugi takich profesjonalistow ktorzy biora 600zl za 30 zdjec naprawde diekuje, szkoda kasy na takie cos oczywiscie nie daje wszystkich 500 zdjec do albumu, tyle ile sie zmiesci w albumie dsje do albumu reszta jest na plycie, ale moge zazyczyc sobie 2 albumy, wszystko zalezy odemnie, oczywiscie jest w to wliczone albumy dla rodzicow, i zdjecia wielkoformatowe(nie wiem jak sie takie duze zdjecia nazywaja i jaki to format zdjecia mniej wiecej jak format arkuszu papieru A4-i takichj zdjec tez jest od groma) daje nam 3 kasety, 2 komplety plyt dvd,pare dni przed slubem jedziemy w plener i bedzie nagrywany poczatek kasety(jestesmy w normalnych codzinnych ubraniach) a w dnbiu sluby jedziemy do zamku i tam sa robione w slubnych strojach zdjecia i filmowanie podsumowujac 200zl na kamerzyste to dla mnie duzo!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby.....
no ale u Ciebie filmuje do biaełgo rana, a u autorki, o ile dobrze zrozumiałam, zajmuje sie nimi przez dwa dni. czyli wychodzi mnije więcje tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
no i mnie się wydaje, że na jedno wychodzi. no ale nie jestem zorientowana w cenach, stąd bylo moje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza sie, do bialego rana lae pisalam ze pare dni wczesniej tez jedziemy na krecenie i robienie zdjec, wiec tez mamy dwa dni:)ale my mamy film i zdjecia w tym :) wychodzi na to samo ale po co przeplacac, a widzialas zdjecia tego waszego kamerzysty???jezeli wam sie podobaja oi wychodzi tyle samon to nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_ania
dziewczyny, z jakich miast jestescie? potrzebuje samego fotografa z warszawy, nie drogo, ktora poleci? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
Film i zdjęcia widziałam i baaaardzo mi się podobało.Film bez tych durnych animacji. A zdjęcia nietypowe, nieoklepane, cos zupełnie innego niż dotąd widziałam. Facet jest profesjonalistą... Jeśli chodzi o kamerzystę to może i by się znalazł w okolicy tańszy, fotograf też, ale żaden nie zrobi takiej nieoklepanej pamiątki ze ślubu. Chyba się jednak zdecyduję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atta - radze przemyslec dobrze kamerzyste i fotografa w 1 osobie - nie ma szans cos straci na jakosci... Coraz wiecej jest kamerzystow, ktorzy probujac dopasowac sie do rynku, proponuja zdjecia, robia ich duzo bo teraz cyfrówki nic ich to nie kosztuje... ale to nie sa zdjecia profesjonalne !!! pomysl zdjecia trzeba odpowiednio naswietlic, zdjec nie robi sie tak po prostu, ostryk i sa... ja nigdy nie zdecydowalabym sie na to samo osobe, bo jak on ma robic 2 rzeczy naraz...? jak dla mnie tozwykla prowizorka, zreszta ogladalam ostatnio zdjecia faceta ktory swietnie filmuje i dodatkowo oferuje sdjecia... robil je chlopaczek nie majacy pojecia o fotografii... zdjecia byly takie, ze na zwyklej pstrykawce wyszlyby te same !!! wiesz moze ja jestem wyczulona na jakosc zdjec, sama robie zdjecia - amatorsko - ale powoli sie tego ucze... i pewnie dlatego wybredna jestem strasznie ... ale jak nie zwracasz uwagi na jakosc zdjec i chcesz zeby po prostu byly przyzwoite to inna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
Kurcze sama nie wiem co robić, ślub w czerwcu, facet ma wszystkie terminy zajęte oprócz mojego, a wszyscy w okolicy są do dupy.Nie chce zdjęć typu "ławeczka i patrzenie sobie w oczy", ale z tą jakością to możesz mieć rację...boszzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialas zdjecia - jezeli sie podobaja, to ok:) ale upewnij sie ze wykonywal je takze filmujac.... dla mnie to niemozliwe bez straty na jakosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kamerzystę za 600zł, również robi zdjęcia podczas uroczystości, zdjęcia te daje nam gratis na płycie (ok 400) nie są to zdjęcia profesjonalne, czy pozowane po prostu fotki z uroczystości. Do zdjęć profesjonalnych mamy osobno fotografa sama sesja kosztuje 350 zł, potem płacimy tylko od wywoływanego zdjęcia. Jestem z okolic Katowic, to niedaleko Gliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
Made of sun/ a jak długo będzie na weselu Wasz kamerzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależało od nas, ale podjęłam decyzję, że do 2*00 Najlepsze momenty będą nakręcone, przygotowanie w domu, błogosławieństwo, Kościół, zabawa oczepiny, podziękowania dla rodziców, życzenia od gości, a potem....... po co kręcić jak ludzie już są lekko wstawieni no i ileż można, no chyba, że ktoś chcę być nakręconym jak tańczy z każdym gościem na weselu. Tylko kto to będzie potem oglądał ?? Film i tak będzie trwał od 3 do 4 godzin. Kamerzysta dodał, że jeśli zabawa będzie dobra to resztę nie obrobionego filmu, da nam na kasecie.Wtedy będziemy mieli wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
Nam mówił że drugi dzień też kręci ale potem obcina film wiadomo, np. nie kręci wszystkich gości jak składają życzenia czy każdego gościa przystepującego do komunii.No i mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że nie ma sensu dłuższego filmowania ponieważ i tak trzeba film obrobić i obciąć by było tak max na 4 godziny. Poza tym film powinien być zrobiony tak by nie zanudzał na śmierć jedną długą scenę np składanie życzeń od każdego gościa. Z drugim dniem Ci nie pomogę, bo mamy wesele tylko jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
mimo wszystko dzięki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ataa - jeśli masz naprawdę dobrego kamerzystę widziałaś jak kręcił wesela i jakie robił fotki, masz do tego fundusze czyli stać Cię na to to sobie nie żałuj. Jeśli znasz inne oferty (tańsze) to umów się na spotkanie pooglądaj kilka płyt (kaset) i zdecyduj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
chyba na starość robię się tak mało zdecydowana....ale jeszcze raz dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×