Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka50098

Czy bez muzyki disco polo moze odbyc sie udane wesele?

Polecane posty

Gość malinka50098

jw. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak! :) U nas nie będzie disco polo i wiem, że ludzie będą się dobrze bawić. Wszystko zależy jakich masz gości to pod nich musisz też trochę dobierać muzykę. Ale znam dziewczyny które miały wesela nie dość, że bez disco polo to i bez wódki(były np drinki albo wino) i impreza była świetna. :) Także wszystko zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka50098
Moze wyjasnie o co chodzi. ostatnio rozmawiajac z kolezanka na temat slubnych zwyczajow, uslyszalam od niej stwierdzenie :"na moi weselu na pewno nie bedzie puszczana muzyka dissco polo. Sa rozne piosenki" dodam ze ma ona zamowionego dj'a. pomyslalam ze impreza bedzie nie udana. Jak to wesele bez disco polo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka50098
dodam jeszcze ze bylam na wielu weselach i tam zawsze byla tego typu muzyka wiec jestem ciekawa czy ktos mial inaczej, bo nie przecze ze zabawa moze byc rowniez udana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mnóstwo innej tanecznej(nie wiem kto disco polo nazywa muzyką taneczną) muzyki do wyboru np. rock'n'roll, ogólnie pojęta muzyka rozrywkowa, klimaty latino, swing itd. Do wyboru do koloru, zależy tylko tak jak mówiłam jakich ma się gości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zależy od gości
których się zaprasza. Dla samych młodych brak Disco Polo nie zrobi wielkiej różnicy. Ostatnio, przy podpisywaniu umowy z zespołem na naszą imprezę, jeden z wokalistów opowiadał własnie o weselu, gdzie młoda para nie życzyła sobie takich kawałków, a potem gdy goście już popili i nabrali śmiałości podchodzili jeden przez drugiego z prośbą o jakąkolwiek piosenkę disco polo, a Ci musieli odmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka50098
Wlasnie wydaje mi sie ze po tym jak gosci popija disco polo "rozkreca zabawe" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo rozkręcać może np. wiązanka z najlepszych musicali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dobrym weselu
powinna byc każda muza. u mnie było wszystko -od disco polo, po ostrego roka- orkiestra 6 osobowa grająca na żywo, z instrumentami a nie z muza z taśmy a wszyscy członkowie z wykształceniem muzycznym- było suoper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dobrym weselu
co najlepsze - każdy z tych gatunków znalazł swoich fanów, jeden wiecej drugi mniej ale prawda była taka ze przy disco polo parkiet był pełny i o dziwo nawet teksty ludzie znali, a nikt przeciez nie słucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nikt mnie nie przekona,że na weselu są goście,którzy "kochają"bawić się przy muzyce sprowadzającej się do jednego stylu muzykowania kapeli np.tzw jazzowania,disco-polo-wania,...itd.Totalną porażką kapel są słabe umiejętności wokalno muzyczne,brak dobrego wodzireja w gronie kapeli,a także to takie "klepanie",mazanie wykonywanych utworów.Jest więc kilka powodów,które mają wpływ na udane wesele:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyczka
nie nie mozna, kuzwa co za pptyania wszystko zaslezy od was czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
Mi na wlasnym weselu nie bedzie przeszkadzac muzyka disco polo polaczona oczywiscie z inna (rock, pop i te dobre kawalki taneczne z lat 60-80tych). moze to i obaciach ale nie oszukujmy sie polskie wesele jest troche taka obciachowa impreza no i nawet mlodzi sie super bawia przy disco polo, zwlaszcza po kilku kieliszkach:P zreszta moi rodzice sobie nie wyobrazaja naszych wesel bez np Bialego Misia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siekba - masz oczywiście rację w swoich wypowiedziach, ale chyba nie myślisz, że taka kapela nie poradzi sobie na weselu?? Ja bym się obawiał raczej o gości weselnych, mogą być skrępowani taką kapelą, taką muzyką. Zia86 twierdzi, że jej goście czegoś takiego chcą, być może tak, nie wiemy tego bo ich nie znamy, ale ja również wiem z doświadczenia, że najważniejsza jest różnorodność na takich imprezach, nie da się bawić przez 10 godzin przy np. muzyce rockowej (nie na weselu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
powiem wam ze na studniowce (jeny kiedy to bylo :)) mielismy zespol i dj, ktorzy grali na zmiane i przy tym zespole i tych obciachowych kawalkach caly parkiet byl pelny!! a nie wtedy kiedy dj puszczal najnowsze kawalki techno.... mysle ze wiekszosc ludzi wcale dobrze sie nie bawi na takich weselach, gdzie leci jazz i wszyscy siedza spieci i zestresowani...' odwaze sie wrecz powiedziec ze im wesele bardziej wiejskie i obciachowe tym fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice sobie nie wyobrażają wesela z Białym misiem, także wszystko zależy. ;) Muzyka musi być różna ale może być różna nazwijmy to rozrywkowa albo pójść w bardziej biesiadną formę. U nas będzie ta pierwsza, będzie pop, rock, muzyka taneczna, salsa, latino, musicale itd. Różna ale bez disco polo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia86 - to pochwal się jeszcze ile ta kapela Ci krzyknęła za wesele, pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w trakcie poszukiwań zespołu, zastanawiamy się również nad DJ. Ceny zespołów wahają się od 5500-8500 zł a DJ kosztowałby 8000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w tym jest sęk,że...wygląda to czadowo,kapela gra,co kawałek zmienia image,światła,dymy...i inne różności:):),lista przebojów,ciekawe aranże,sterylne brzmienie.I co?jest dobrze:),oby tak było.W większości przypadków tak niestety nie jest.Trzeba być weselną kapelą,nawet bez tych "majteczek w kropeczki","białych misiów":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ...wygląda to czadowo,kapela gra,co kawałek zmienia image,światła,dymy..." to wszystko na potrzeby prezentacji zespołu, to demo jest w postaci clipów do wcześniej nagranych piosenek w studio. Prawdą jest, że w przypadku 10-cio godzinnej imprezy ta cała otoczka i jakość jest trochę inna niż na demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ jeśli byśmy brali to z agencji muzycznej w tej cenie jest specjalna dekoracja światłem dopasowana do naszej sali, sprzęt nagłośnieniowy, praca oświetleniowców itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko to dużo za dużo, ale tak wygląda współpraca z agencjami, znajdą klienta to doją go z kasy ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytacie to odpowiadam tylko. Właśnie też się tak zastanawiamy, że 8 tys za DJ(nawet jeśli uważam, że za to co proponują to można im tyle zapłacić) jest to dużo patrząc realnie, że może lepiej za tą kasę(albo mniejszą) mieć zespół a więc kilku ludzi i muzykę na żywo. Tylko ciężko znaleźć naprawdę dobry zespół i przerażają mnie jeszcze te przerwy których u DJ nie ma. A tą agencje znowu poleca hotel więc już sami nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwy są potrzebne, cisze można wypełnić muzyką puszczoną np. z laptopa Ps. siekba - za 8 tysi zrezygnujesz z grania disco polo?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to własnie pan mówił, że może sobie lecieć muzyka w przerwach. Oni grają 45 minut set i 20 minut przerwy, wydaje mi się to bardzo dużo, no ale będziemy mieć też inne atrakcje to w sumie goście mieliby co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od towarzystwa
u nas disco polo na weselu byloby strasznym obciachem, nie wyobrazam sobie, nikt ze znajomych i rodziny nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandollina
Może i będzie udane, ale z mojego doswiadczenia - właśnie te discopolowe, obciachowe kawałki wyciagają ludzi na parkiet. A jak byłam raz na imprezie studenckiej - disco polo - z wiesniackimi kostiumami, łańcuchami złotymi, sukienkami w kropki - to powiem, że nigdy, przenigdy nie byłam na tak udanej zabawie. Ale jak już koniecznie chcesz zrezygnować z chocby jednego kawałka na godzinę, to wybierz jakąś łatwą, przystępna, taneczną muzykę, żeby przynajmniej troche tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka na mleku
nie jest to mozliwe , najlepsze wesela sa przy disco polo i przy dobrym disco polo , zeby kazdy mogl sie bawic kiedy tylko chce a nie czekać 2 h na fajna piosenke do tanca!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×