Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs

czy jest tu jakaś odważna para

Polecane posty

Gość SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs

które zechce się przyłączyć - wziąć ślub w tajemnicy przed rodziną? bez zbędnych ceregieli, imprez??? wyjedziemy w jakieś romantyczne miejsce? moze jakiś mały kośćiołekw górch.... co Wy nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
to chyba nie odwaga, tylko wrecz tchorzostwo - uciekanie w romantyczne miejsce przed wszystkimi bliskimi. Wedlug mnie to takie troche dziecinne, ale to od was zalezy co wybierzecie. Jesli macie byc z tego powodu szczesliwi, bo zrobiliscie rodzinie i bliskim na zlosc, to powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs
rodzina twierdzi ze slub to głupota i szkoda kasy an takie rzeczy, a pozatym matka mojego faceta jest rozwodką i dlaniej ślub to najgorsze zło na świecie.... a pozatym brak kasy nawet na małe przyjęcie, bo chyba niewypada odwrócic sie plecami po ceremoni i pojsc sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.s
Czasy się zmieniły i nigdzie nie jest powiedziane, że wsyztsko musi być ustawione po rodzinę. To ich sprawa i oni będą razem żyć, a nie z rodziną, więc nie rozumiem czepiania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **rorka**
A dlaczego chcecie zrobic to w tajemnicy? Rodzice są przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs
tak jak pisałam jego mama ma taki stosunek, apozatym jest zdecydowanie za młody wg nich 28 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja
w ogole zastanowilabym sie, czy warto ten slub brac. I akurat nie pod tym katem czy w obecnosci bliskich, czy gdzies na koncu swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajawww
a sama niewiem czy warto robic wesele - niby chce ale niby szkoda kasy... bo miałabym wydać ze swoich a nie rodziców wiec sie wciąż wacham.... może w ambasadzie polskiej w wenecji by sie hajtnąć??? ehhh sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysl
ja marze o takim slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhfggfhxtf
a ja wziełam taki slub nikt nic nie wiedzial bo to byl NASZ DZIEN imprezka byla dla znajomych i oni tez dowiedzieli sie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co wam jeszce jedna para
ja nie mialam wesela, choc nie robilam ze slubu tajemniecy, tylko malenkie przyjetko w riodzinie (takie jak skromne imieninki) i tylko dlatego,zeby nie robic przykrosci tesciowej - ona to uurzadzila. prosto stamtad w pociąg. Szkoda mi bylo kasy i wysilku, Malzenswo moje jest OK, stosunki z obiema rodzinami jak najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×