Odpowiedz na ten temat

Czy ktoś słyszał o zespole Fortes z Częstochowy?

• reeds_w 2007.05.16 [13:27]
    Witam! Mam pytanie do osób, które miały stycznośc z zespołem muzycznym Fortes z Częstochowy. Mamy wesele w przyszłym roku i szukamy fajnego zespołu. Byliśmy u pani z zespołu i pusciła nam pare fajnych kawałkow które brzmialy swietnie, ale wiecie jak to jest gdy słucha sie wybranych i chyba najlepszych utworow zespolu. Jesli macie jakies doswiadczenie z tym zespolem to bardzo prosze dajcie znac . Pozdrawiam usmiech.gif
  • gość 2016.06.29 [13:42]
    zespół ten grał u nas na weselu rok temu, zdecydowanie godny polecenia, miły przyjemny wokal, wszystko od piosenek do zabaw ustalają z parą młodą dzięki temu masz coś co naprawdę chcesz usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2016.07.01 [15:18]
    Też słyszałam, że to bardzo dobry zespół! usmiech.gif Dużo opinii o nich znajdziesz na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Czestochowa/ Zespol-DJ/ usmiech.gif
  • gość 2016.07.26 [15:10]
    U mojego brata na weselu był ten zespół Fortes i bardzo mi się spodobał. Mają bardzo fajne aranżacje piosenek i niesamowity wokal. Bardzo mi się spodobało, że są autentyczni i śpiewają tylko i wyłącznie na żywo. Zero playbacku. Zespół godny polecenia.
  • gość 2016.07.26 [16:02]
    my swiezo po weselu rowniez oni na nim grali, moge z calego serca polecic!!!
    warto usmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2016.07.30 [11:25]
    Byłem na wielu weselach, ale takiego zespołu, to jeszcze nie widziałem. Jest poprostu perfekcyjny. Wykonania mają świetnie zaaranżowane, a wokal niesamowity. Sam się zastanawiam czemu nie wezmą udziału w jakimś programie Voice of Poland. Myślę, że mieli by duże szanse.
    olx89
  • kreatywnagość 2016.08.10 [16:27]
    Bierzcie ten zespół w ciemno! Doskonała zabawa jest przy nim. Fajny wokal mają i ogólnie super brzmienie!
  • Magdalena00 2016.08.18 [11:51]
    Polecam zespół Fortes z Częstochowy do poprowadzenia Waszego wesela! Grają w przepiękny sposób, prowadzą zabawę w wyskokowy sposób!
  • gość 2016.08.18 [11:57]
    fajnie, bo grają na żywo, z perkusją. Tylko wokalistkę mają chyba słabą, no może akurat na naszym weselu miała coś z gardłem i gorszy dzień.
  • gość 2016.09.20 [22:33]
    Może faktycznie na waszym weselu miała jakiś gorszy dzień, bo na naszym weselu śpiewała bardzo dobrze! Tak w ogóle, to polecam ten zespół, bo dobrze grają i są kulturalni. Żadne tam ochlapusy. Prace swoją dobrze wykonywali. Goście byli zadowoleni!
  • gość 2017.03.20 [17:57]
    Polecam Fortes jak ktoś chce mieć stuprocentową gwarancję udanej oprawy muzycznej i chciałby żeby goście imprezę wspominali latami. Warto ich zatrudnić. Mają nie tylko kapitalne piosenki, ale także posiadają wysokiej jakości sprzęt, który świadczy o klasie zespołu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...