Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę wziąć ślub kościelny ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że mam faceta, z którym śpię, przytulam się do niego, z którym o wszystkim rozmawiam, z którym jest mi dobrze, ale jest jedna rzecz której nie robimy, tzn. nie uprawiamy ze sobą seksu, przyczyną jest to, że mnie to osobiście brzydzi, czuję do tego wstręt, jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że ludzie takie coś robią, sama nigdy nie czułam takich potrzeb, mój facet zresztą podobnie. Pytanie czy mogłabym wziąć ślub w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bedziecie miec rozmowę z księdzem i tam są różne pytania i skoro obydwoje tak wybraliście to nie powinno być przeszkodą by wziąść ślub a w pytaniach chodzi o to by w razie rozwodu kościelnego że nic przed partnerem się nie zatailo że np w waszym przypadku że rezygnujecie z miłości fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, bo ślub kościelny wiąże się z posiadaniem dzieci. Jak ty sobie dzieci bez seksu wyobrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą przeciez adoptować. nigdzie nie jest powiedziany, że to musza być ich biologiczne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nigdzie nie jest napisane ze dzieci muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub się bierze bo się chce być z kimś, a dla dzieci to można z byle kim mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj może w artykułach na www.gdziewesele.pl tam często wrzuciają jakieś porady przed ślubne albo co warto wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×