Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabcia85

Czy są tu dziewczyny z Rzeszowa lub okloic??

Polecane posty

Gość sabcia85

Jak tak to odezwijcie się kiedy ślub i jak idą przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem z Rzeszowa, ale slubu na razie nie planuje. A Ty z samego Rzeszowa jestes ? Kiedy wychodzisz za maz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
Ja jestem z oklolic i planuję ślub w sierpniu 2007 roku i szukam sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz jeszcze sporo czasu, mysle ze w samym Rzeszowie znajdziesz jakis fajny lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
tylko że ja chcę samą salę wypożyczyć i nie koniecznie w rzeszowie tylko w oklicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez jestem z Rzeszowa :) (Nowe Miasto). Slub na razie mam w dalszych planach, ale o miejscu juz myslalam. Na razie mam tylko parafie, gdzie chce wziac :D. A w ktorej Ty bierzesz? P.S. Co do sali, to szukasz restauracji, baru czy np. domu ludowego? Np. w Świlczy jest fajny dworek gdzie organizuja wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiasek tez jestem z Nowego Miasta :) w jakiej parafii planujesz brac slub ? mowisz ze jeszcze dlugo do slubu. tzn kiedy planujecie sie pobrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 lata jak Bozia da prace po studiach mojemu mezczyznie :) Ślub bede chciala wziac u Dominikanow (Kosciol sw. Jacka, ul. Dominikanska- boczna Powstancow Warszawy). Pewnie tak jak ja nalezysz do parafii Salezjanow, ale ja przynajmniej nie moge sie przekonac do nich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede szczera - nie wiem jak nazywa sie moja parafia :P ale jest to kosciol dosc nowy, ten ktory sie kiedys palil... a wiem gdzie jest Dominikanow :) a lokal tez juz sobie wybralas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, załozyłam ze jestes praktykujaca. Tak- to jest ten co sie palił- Kosciol Opatrzności Bożej. Mam dziwny uraz. Za to do Dominikanow b. lubie chodzic (jeden taki fajny przystojny ksiadz :p i kilku co madrze mowia). Co do sali, to mi sie raczej marzy przyjecie niz wielkie wesele. Chcialabym w jakims ogrodzie (najlepiej w Lancucie :P) ale pewnie skonczy sie w jakims dworku. Tandeta wesel mnie poraza wiec zamierzam z tym walczyc, ale juz widze sprzeciw w rodzinie w stosunku do braku \"typowego wesela\" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie \'opatrznosci...\' tak tak teraz sobie przypomnialam :) hmm to moze dworek na dabrowskiego ? :) calkiem ladny, ale chyba na mniejsze przyjecie... chociaz w srodku nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dworek na dabrowskiego jest fajny i nawet o tym myslalam, ale ma dosc nieciekawa lokalizacje :/ wolalabym troche bardziej ustronne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko jak wytlumaczyc rodzinie, ze nie zamierzam zapraszac ciotek wujkow ktorych widzialam 2 razy w zyciu i kuzynow ktorych nie widzialam :/ no i ze nie bawi mnie impreza z \"orkiestra\" \"oczepinami\" \"chusteczka\" i niesmiertelnym rosolem ze schabowym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja studiuje w rzeszowie ślubu nie planuję i jeszcze jakiś czas nie bedę planowac bo właśnie rozleciało się coś co mogło do tego ślubu w przyszłości doprowadzić ale jest taki lokal w miejscowośc kamień o nazwie \"słoneczko\" nie wyglada on pieknie i mało mają miejsca do tańczenia chyba ale podobno super organizują imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... znam ta miejscowosc, jak chodzilam do szkoly pare dziewczyn bylo z tej miejscowosci... to jest jakies 30 min jazdy od rzeszowa. A w \'sloneczku\" wlasnie pracowaly moje kolezanki :) tez slyszalam ze tam fajnie jest :) a sloneczko zdaje sie jest tez chyba na okulickiego w rzeszowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Okulickiego jest restauracja Sloneczna. Nigdy tam nie bylam ale z zewnatrz wyglada jak niezla zulernia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe a mi sie wydawalo ze ladnie.... no ale szczerze to dawno tam nie bylam... wiec moze mi sie cos przywidzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w swilczy jest nowy dwór...160 zł od odoby...max 140 ale budują nowe dużą sale także na pazdziernik maja sie wybrobic z budowa........ja mieszkam 20 km od rzeszowa i słyszałam ze super są wesela przy krakowskiej restauraja po prawej stroni jak sie wyjezdza z rzeszowa....nie znam nazwy ale parterowy lokal zółto-pomaranczowy....i sliczny maja ogóród do robienia zdjęc...... ja planuje w 2007 i salę wynajmuje ......wyniesie to koło 3000 zł wiec troche drogo no ale kucharki mam prawie za fri wiec mi sie i tak opłaci...... znacie jakies wypozyczalnie sukien slubnych.....w rzeszowie...i jakie sa ceny ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
Hej. ja też jestem z rzeszowa i planujemy ślub na sierpień 2007. Lokal już mamy mniej więcej wybrany (w tym tygodniu płacimy zaliczkę) w Przybyszówce - U Kroczka. Zespół też już jest zarezerwowany (Chicago). tERAZ SZUKAMY FAJNEGO KAMERZYSTY I FOTOGRAFA. jEŚLI ZNACIE KOGOŚ DOBREGO TO PISZCIE, BĘDĘ WDZIĘCZNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
a możesz mi podać nr tel do tego zespołu?? Fajnie grają byłaś może na jakimś weselu gdzie oni grali?? a ja szukam samej sali na wesele ok 150-160 osób mam już kucharkę co super gotuje i jest niedroga:) Tylko ta sala spędza mi sen z powiek:) Powiedzcie gdzie jest jakaś fajna sala ( dom strażaka, dom kultury) do ok 20km od Rzeszowa. Bardzo proszę o pomoc i namiery na ten zespól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcia moge polecic ci sale w sędziszowie młp. jakies 25 km od rzeszowa...bardzo łądna w srodku w tym roku zakładaja klime i robia remont z zew. kuchnia jest wyposazona .....w sumie wynajecie sali od wtorku do poniedziałku moja kumpele wyniosło 2700.....z pradem , wodą, sala na 200 osób duża także jedzienie i tanczenie w jednym miejscu ..... w rzeszowie nie słyszałam o sali do wynajęcia bo raczej sa lokale ...moja kolezanka jest z Żołyni i robi wesele tam w domu strażaka....ale nie znam szczegółów co do zespołu moge polecic viktorię - , Irysy , Ancora ( ale oni to różie grają) wszyscy biorą w granicach 1600-1800 zł ale oni tez sa z okolic sędziszowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefoy zespołów musiałabym załatwic jak chcesz... do własciceiela sali też chyba ze uważasz ze to za daleko od rzeszowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
nie no mogło by być Byłabym bardzo wdzieczna za wszystkie rady i telefony Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok postaram się .....i wysle na meila tak w ciągu najblizszych dwóch dni.... a jak zamawiasz sale to od razu podpisuje sie umowe i 500 zł zaliczki reszta po weselu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
wszystko płacę przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
to jak dziewczyny już nie gadamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×