Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Czy swiadkowa moze miec bukiet

Polecane posty

Gość kikoo
tak . nawet czesto ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy moze zle sie wyraziłam mam taki bukiet http://www.green-line.com.pl/gfx/gal/bukiety_slubne/bukiet_slubny_28_1.html Tych kwiatów nie ma w innym kolorze sa jedynie śnieznobiale i nie moge znalezc dla swiadkowej kwiatów zeby pasowały do mojego bukietu i pomyslalam ze moze taki sam tylko np. ja mam z 13 kwiatów a ona miala by z 9, no i ja bym miala srebrną wstążke a ona dobraną pod kolor swojego stroju??? A moze jakies inne kwiatki byscie mi zaproponowaly tak zeby pasowaly do mojego bukietu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to są kwiaty
bo bardzo mi się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
oczywiscie ze moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Jeśli świadkowa ma za zadanie dbać o Twój welon, tren etc. w kościele, to lepiej by nie miała bukietu, bo będzie jej ciągle przeszkadzał. trudno manewrowac przy trenie Panny Młodej, gdy ma się zajętą conajmniej jedną rękę. Ewentualnie tzw. korsarka, czyli bukiecik-bransoletka nakładany na nadgarstek - wtedy ręce zostają wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez bukietu nie przejdzie bo w regionie którym mieszkam nie do pomyslenia zeby swiadkowa nie miala zaraz posądzili by mnie o skąpstwo:P hehe no i jest ulatwienie nie bede miec trenu, welonu tez raczej nei jesli juz to taki krótki :P ten kwiatek na reke to ciekawy pomysł no ale swiadkowa moze miec zajete rece wiec czekam na dalsze podpowiedzi co zrobic z tym bukietem taki sam czy moze jakies inne podobne kwiatki a moze swiadkowej dac lilie normalną??? Juz sama niewiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadkowa nie powinna mieć bukietu. Przyczyna prozaiczna, świadkowej bardzo często przydają się wolne ręce. Ona musi młodej pomagać, czasem nawet w toalecie, trzymając sukienkę. Może śmieszne to, ale spróbujcie same sobie w takich sytuacjach radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×