Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wishcometrue

Czy uwazacie ze 4500 to za duzo za FOTOGRAFA WESELNEGO

Polecane posty

Gość gość
jakaś masakra :o takie ceny są ostro przesadzone. Ja będę miała u siebie fotografkę za 1500 zł razem z sesją w inny dzień, album zrobię sobie później sama, nie potrzebuję specjalnej książki za którą się płaci kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem strasznie wymagająca co do zdjęć, troszkę znam się na fotografii i bardzo mi zależy na tym żeby były inne, wyjątkowe - a nie zwykłe. Chociaż z jednej strony wiem że to kupa kasy..i mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy macie nas.r.anw z tymi fotografiami , nam zdjęcia robił szwagier i wyszły cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotografka, która będę miała za 1500 zł robi piękne zdjęcia, widziałam jej prace i nie widzę różnicy pomiędzy jej a tymi za 4000, przede wszystkim ma wyczucie chwili i potrafi robić piękne ujęcia. Widziałam zdjęcia kumpeli, która miała też fotografa za 4000 i uważam, że były tandetne bo ociekały photoshopem, momentami nie mogłam jej poznać, więc cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Cena 4500 za fotografa jest wzięta z kosmosu a nawiedzone panny młode dają się skubać i przyzwalają na coś totalnie nieadekwatnego do wykonanej pracy. Za 4500 można mieć już naprawdę dobry aparat fotograficzny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze uważam że nie jestem nawiedzona :) Po drugie : nie potrafię znaleźć fotografa , który by mi odpowiadał za taką cene, poważnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wishcometrue jeżeli chcesz szczerej odpowiedzi... oglądałam zdjęcia, moim zdaniem są ładne, ale niewarte swojej ceny. zdjęcia ładne, ale nie niepowtarzalne, nie mają tego czegoś. nie obraź się, pytasz o opinię, to oceniam. ja przy wyborze fotografa, patrzę głównie na to, czy istnieje blog tego fotografa na stronie. powstawianie 50 zdjęć z różnych wesel to nie sztuka, bo na każdym znajdzie się jakieś super orginalne. my za swojego płacimy 2800, a że daliśmy sobie 3500 na znalezienie, to poprostu rozszerzymy ofertę do tej kwoty, czyli więcej zdjęć obrobionych i wywołanych w albumie. ja też jestem bardzo wymagająca co do fotografa. ale nie chcieliśmy też przesadzać, to wybraliśmy jego. podać Ci linka, żebyś sobie obejrzała blog tego fotografa??? daj może mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się strasznie podobają zdjecia fotokomy - ma mniejsze ceny (2500). My wybralismy fotografa http://portfolio.adamludwik.pl/pl/ :) jest boski i moim zdaniem bardzo warty swojej ceny :) Oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie każdemu zawsze będzie odpowiadać to samo . jest boski i moim zdaniem bardzo warty swojej ceny :) Oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie każdemu zawsze będzie odpowiadać to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam link na mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"My wybralismy fotografa http://portfolio.adamludwik.pl/pl/ jest boski i moim zdaniem bardzo warty swojej ceny" xxx Zerknąłem do portfolio. Zdjęcia ciekawe, naprawdę dobre reportaże. Ale fotograf ma ewidentny problem z obróbką, albo inaczej - styl obróbki jest delikatnie mówiąc nienajlepszy, a fotograf chyba nie wie co to jest właściwy balans bieli. Mam na myśli głównie wszędobylskie żółcie na zdjęciach. Widać to zwłaszcza na skórze ludzi. Naturalnie to nie wygląda, natomiast jak wspomniałem - zdjęcia same w sobie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę fotografa z tarnowskich Gór. Poznałam go na targach ślubnych i zachwyciłam się jego zdjęciami. Poza tym jest otwarty na propozycje :) Za jego usługi zapłacimy ok 3 000, ale nie będziemy mieli kamerzysty, więc chcę, aby zdjęcia były zjawiskowe :) http://mcplonka.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Stanowczo za duzo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Witam, my podpisaliśmy umowę z Fotokoma na rok 2015 i nie wiem skąd masz tą cenę 4500... My razem z sesja w inny dzień i dwiema fotoksiążkami płacimy 2100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Cebula i Krokodyle Łzy
Pomiędzy Fotokomą a Adamem Ludwikiem jest diametrialna różnica! Nic więc dziwnego, że on bierze więcej. Poza tym nie porównujcie cen nie podając miejscowości, bo to też jest bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt fotokoma jest tak o połowe słabasza od Ludwika więc cena powinna być połowę z tego co on bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w zyciu :O nie zaplace tyle za fotografa :O to polowa mojej pensji :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice25
Moim zdaniem ceny powyżej 4000 pln to już przesada. No ja rozumiem że są ludzie, których na to stać, ale przecież za ok. 3000 można znaleźć fotografa, który też zrobi piękne zdjęcia. Np. ja zapłacę 2500, a zdjęcia wcale nie gorsze od tych, które tutaj pokazujecie. Z drugiej strony na pewno nie wzięłabym takiego za np. 1500, bo jednak różnicę w stosunku do tych droższych widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam za darmo zrobił kumpel. I wcale nie gorsze od tych za 2 czy 3 tys. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, a znam się akurat na tym, poniżej 2 tys nawet nie ma co szukać, natomiast powyżej 3500 to już trochę przesada, chyba że są w to wliczone jakieś dodatkowe albumy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kolezance fotograf zrobil z******te, za te bym nawet 7tys zaplacila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się tez znajdą tacy, co im fotoziutek zrobił najlepsze na świecie za 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. A gadają tak, bo sami na nich są i podchodzą do nich emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×