Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w 8 miesiecy zorganizuje wesele nie majac zamówionej sali, zespołu itd?

Polecane posty

Gość gość

Czy uda mi się wszystko załatwić w 8 miesięcy? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żartujesz!!! Nie ma opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka zorganizowala wszytsko w 3 miesiące i miała super sale, super orkiestrę i wesele bylo w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że się da, mam koleżankę, która zorganizowała wszystko tak naprawdę w 4 miesiące. Trzeba tylko poszukać dobrze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zorganizowała wszystko w 8 miesięcy także dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam nadzieje, że dam rade. Udalo mi się zamówić przed chwilą super sale na wrzesień i w sumie w wielu restauracjach czy salach weselnych bylo po kilka terminów wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To od razu zacznij ogarniać nauki przedmałżeńskie i wizyty w poradni rodzinnej, jeśli u Was w kościele wymagają. Czasami są tam kolejki jak do lekarza. Uprzedzam, bo ja zaczęłam ogarniać temat na 5 mies. przed ślubem i było stresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauki to nie problem. Rodzice maja znajomego księdza który może nam podpisać od ręki, że mamy ukończone nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w tamtym roku w styczniu zdecydowalismy sie na slub i w sumie w ciągu miesiąca organelismy podstawowe sprawy jak sala weselna, kosciół, dj, fotograf, kamerzysta. Wszedzie były jakies pojedyncze wolne terminy. A reszte to juz na spokojnie sobie organizowalismy. Slub był na poczatku sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli widać, że jak sie chce to można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze te nauki są bardzo róznie prowadzone, ale myślę, że warto je naprawdę rzetelnie odbyć. Będziecie mieli okazję do przedyskutowania takich spraw jak np. prowadzenie domu albo dzieci, żeby potem po ślubie nie powychodziły żadne "kwiatki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko przygotowaliśmy w 3,5 miesiąca. W majówkę zaczęliśmy szukać sali i we wrześniu był ślub. Spokojnie da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. My zorganizowalismy wszystko lacznie z naukami w 3miesiace. I to z malenkim dzieckiem. Jesli nie chcesz jakichs udziwnien to da sie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ogarnelismy w 3 mce i goście mówili że było pięknie:). Ale ja akurat nie lubię planować latami, szkoda mi na to czasu, także bezstresowo. Koleżanki z pracy planowały latami (2-3 lata), dzień w dzień opowiesci ze stoły nie tak stoją, zaproszenia w złym odcieniu, suknia na 101 poprawkach, wręcz napisany scenariusz całej ceremonii;).. Także co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zawsze porozglądać sie za dj, oni naprawdę rewelacyjne radza sobie na weselach. Moge podpowiedzieć agencję Playdjs, dj/wodzirej potrafi zaangażować gości do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My many wile rzeczy obgadanych. Mieszkamy ze soba juz ponad 3 lata i mamy male dziecko. Jest Nam ze soba dobrze. Mysle, ze dorosle osoby takie rzeczy jak dom czy ilość dzieci itd. umieją uzgodnić same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę, że spokojnie Ci się uda :)Pomocne będą serwisy branżowe typu http://www.gdziewesele.pl/ gdzie mozesz od razu posprawdzć terminy i oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam salę w marcu 2015 a wesele było pod koniec września... Nie mieliśmy z niczym większego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że się da :D Ja właśnie tak wszystko organizowałam . Z salą w sumei było najciężej, ale znaleźliśmy bardzo fajną, Venge w Łodzi: http://www.venge.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze sie da. Tez nie rozumiem, po co wyznaczać datę na 2, 3lata naprzód :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znaleźć miejsce w którym wszystko zorganizują Ci jak najsprawniej i najprędzej. :) Ze swojej strony polecam http://zajazd-jonatan.pl/ - robiłam tam swoje wesele i wszystkim doskonale się zajęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, że spokojnie dasz radę o ile będzie miejsce na sali, gdzie chcesz je zorganizować. My na przykład czekaliśmy dłużej na salę, bo organizowaliśmy w best western efekt express. A to oblegana sala, bo bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie dasz radę, wejdź na www.gdziewesele.pl sprawdź terminy i kontaktuj się z wybranymi wykonawcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×