Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momika

czy wiazanka do slubu z tulipanów w lipcu wytrzyma??

Polecane posty

Gość momika

poradzcie bo tak mi sie podoba bukiet slubny z bialych tulipanów ale boje sie ze koniec lipca to nie pora na tulipany i moga nie wytrzymac poradzcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momika
nie, w cukierni:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momika
tak w kwiaciarni, sama bym sie tego nie podjela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w lipcu w ogóle
będą jeszcze tulipany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lipcu występuje brak
tulipanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momika
bardzo zabawne nie potrafisz sobie wymyslic nicka i podszywasz sie pod kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momika
to może wiązanka z braków?:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momika
btw: sex analny. przyjemność, czy zboczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz sie pod kogos tak bezczelnie poszywac to zmien forum o seksie jest gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //**//
Myślę że w kwietniu byłby problem z utrzymaniem świeżości, lipiec na tulipany odpada, są zbyt delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymają tylko musisz trafić na dobrą kwiaciarnię (nie wiem czy wiesz...bukiety ślubne mają taki pojemniczek z wodą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-Marchewa1984 dzieki za informacje postaram sie poszukac jakiejs profesjonalnej kwiaciarni podrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście z tymi pojemniczkami jest tak, iż nie do każdej wiązanki są wsadzane...więc musisz pytać panią z kwiaciarni lub specjalnie poprosić. CZEMU AKURAT TULIPANY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanów w lipcu nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucu pucu w lewo w prawo
najlepsze sztuczne gerbery weź se jakiś pancerny kwiatek typu takie białe , długie sztywne (nie znam nazwy) , słonecznik , a nie nieosiągalne , zdechlakowate w lipcu kwiatki , pewnie drogie jak nieszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
ja mialam teraz bukiet z tulipanów żółtych i bardzo dobrze sie trzymał i zniosł wiele( sesja foto) i jeszcze kilka dni po ślubie bardzo ladnie wygladal.. moim zdaniem to dobry wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti-b
Ja miesiąc temu miałam właśnie bukiet z tulipanów w kolorze ecru. Wytrzymał tydzień. Musisz tylko pamiętać o tym że to jest specjalna odmiana, w kwiaciarni na pewno doradzą. Pozdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam tulipany, uważam ze sa duzo piekniejsze od roz, badziej delikatne i naturalne. szczegolnie lubie biale, ja mialam bukiet z piwoni, ale mialam dylemat co wybrac bo podobaja mi sie te i te kwiaty. widzialam piekne zdjecia bukietow z tulipanow na http://inspirowanewesele.pl/bukiety-slubne-z-tulipanow/ najbardziej podobaja mi sie te najmniej udziwnione bukiety z bialych tulipanow związanych tylko wstążeczką, pelna natura i elegancja zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam troszkę inne pytanie dotyczące białych tulipanów. Kochane, czy natknęłyście się w internecie, lub wiecie, gdzie można kupić zdjęcie o dużej rozdzielczości z tymi tulipanami http://agatonstudio.pl/fototapety/2310-fototapeta-biale-tulipany.html Chciałam wydrukować sobie właśnie taką fototapetę, ale oni mają ceny za wysokie. Mam znajomego w drukarni, który powiedział, że jak znajdę duże zdjęcie tych tulipanów. Liczę na pomoc. Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×