Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konik.polny

czy wypada nosić pierścionek zaręczynowy na innym palcu niz sie powinno?

Polecane posty

Gość konik.polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie, bo jak bedziesz go nosila nie na tym niz sie powinno, to jeszcze ktos pomysli, ze to nie zareczynowy a ty jestes stara panna... :o dziewczyno troche luzu, nosisz go dla siebie czy zeby inny widzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o staropanieństwie to raczej świadczy bark obrączki a nie pierścionek na nie tym palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierscionek zareczynowy nosi sie na prawej rece na palcu serdecznym albo srodkowym byle nie na lewej hehe zreszta to Twoja indywidualna sprawa nikt sie przeciez nie bedzie czepial ze nosisz na innym palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizuze186
ja tez na lewej na serdecznym, tak jak powinno byc noszenie na prawej rece to dla mnie szczyt wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę na prawej na środkowym. Jak wybieraliśmy pierścionek Pani w aparcie mówiła, że jak jest blisko do ślubu to na środkowym się nosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i co niby mam
powiększać pierścionek by zmieścił się na prawą dłoń środkowy palec, bo ślub się zbliża? Wg mnie każdy nosi tam gdzie mu pasuje. A nie gdzie się powinno. To symbol dla nas, prezent od naszego narzeczonego a nie by całemu światu oświadczyć, że się hajtam. Kiedyś nie raz nosiłam pierścionki na lewym serdecznym bo akurat na ten pasowały a zaręczonymi nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w ogóle
nie mam pierścionka zareczynowego ;) pierścionek powinno się nosić zgodnie z tradycja na tym palcu co później obraczkę, po ślubie obojetne gdzie. Ale ja np w ogóle pierścionka zaręczynowego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge pisac
dżizas ale problemy........... rece mi opadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powinno się nosic
bo co ? :O Bo taka tradycja ? :O Ja noszę na lewej dłoni na środkowym palcu i co w związku z tym ? Jestem mniej zaręczona ? Kłuje to kogoś w oczy ? Przecież to nasza sprawa że sie zaręczyliśmy a nie całego świata , mam nosic tam gdzie wypada i żeby wszyscy widzieli czy tam gdzie mi najbardziej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wyzej to idiotka...buahahah
kurwa ale masz idiotko problem.....o ja pierdole...wcisnij ten pierscionek najlepiej na fiuta swojemu facetowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia wypowiedz
mam nadzieję nie należała do kobiety ? :O Bo jeśli tak to szczere współczucia :O , popracuj nad słownictwem dziecko albo zajmij sie lekcjami jeśli nie masz czegoś mądrego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuskaaa
ja nosze na prawej ręce na środkowym palcu ale wybrałam tak bo mi tak jest wygodnie nie pytałąm na którym si.e powinno nosic wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujukluuuuuuuuuuu
na małym u prawej nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×