Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocka balboaaa

Czysta zubrowka na wesele - co myslice?

Polecane posty

Gość rocka balboaaa

Ostatnio pojawila sie nowa wodka - czysta zubrowka :) Zastanawiamy sie nad jej kupnem na wesele - co myslicie? Pil ja juz ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocka balboa
podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemądrzalska
Dla mnie żubrówka jest zbyt "smakowa". Wolałabym taka zwykłą, klasyczną wódkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca
ja uwazam ze jest ok, my tez kupilismy ja na nasze wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotkidwaaa
nie pijam ale uwazam ze moze byc :) a kiedy wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla :)
Ofermo, straszna oferma z Ciebie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGt,u
najtansza wóda na rynku to już wiadomo dlaczego pytasz połówka kosztuje w hurtowni ok 15 zł a smakuje normalnie tylko stawiajac ja na stołach ludzie beda wytykac cie palcami i mówić na ciebie sknera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się zastanawialaiśmy nad tą wódką, ale okazało się, że jest bardzo "ostra", więc wzięliśmy inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupnik jest w miare spoko ale tez nie pasuje za bardzo na przyjecie weselne grupa tanich wódek do 17 zł za połowke to Krupnik,Zołądkowa De Luxe,czysta żubrówka,Ludowa, zytnia - raczej na wesele sie nie nadaje ze względu na niską cenę a co za tym idzie mniejsze walory łagodnosci i smaku owej wódki średnia półkado 24 zł za połówke - najczesciej kupowane na wesele wódki to: Wyborowa,Maximus,Stock,Pan Tadeusz,Pałacowa i te wódki najlepiej sie sprawdzaja na stołach weselnych łagodne i zrobione na dobrej wodzie i wyższa półka do 32 zł za połówke to Finlandia,Absolut,Norska,Danzka to sa hity,robia absolutna furorę na stołach weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
mój narzeczony sie uparł i już kupił Finlandie, żadna inna nie wchodziła w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My robimy wesele w Niemczech wiec sa troche inne zwyczaje alkoholowe.. My zamowilismy tez Finlandie ale chce zeby brat przywiozl mi 2 flaszki p.Tadeusza albo Debowa. Jaki Alkohol jeszcze macie na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhv
my tez kupilismy finlandie, 34zl za 0,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhv
oprocz wodki bedziemy jeszcze miec wino. tylko nie wiemy jeszcze jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My wino, Jim bin, Asbach, wodka, kmmerlinge, Bacardi Jackie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zamówiliśmy
luksusową. ja tam się nie znam na wódce. na początku miał być stock i ja bym wolała tą wódkę, ale ostatecznie to młody decydował i wybrał tą. a co myślicie o luksusowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronos
Luksusowa kiedyś była dobra a teraz się troche zepsuła podobnie myśle jak soplica i absolwent. Ja też planuję kupić wódkę na wesele i najlepszy był by stock, ale biorę troche tańsze pod uwage czysta de lux i żubrówkę białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zamówiliśmy
to zalezy ile butelek potrzebujesz, my musieliśmy 230 zamówić więc trochę różnica była w cenie dlatego wzięliśmy tą tańszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Wow 230....duzo.. My robimy wesele na 65-70 osob i kupujemy 10 butelek litrowych bo tu nie pija czystej. Do tego piwo, Whisky Karton Bacardi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zamówiliśmy
no robimy wesele na ok. 240 osób z poprawinami ale w tym są dzieci więc na pewno jeszcze zostanie. my oprócz tego kupimy jeszcze wino, szampany na początek oczywiście i może piwo na tzw. wiejski stół. oprócz tego na ten stół może jakieś miody pitne ale nie wiem, czy to zejdzie w ogóle. a nie wiecie ile liczy się wina?? i jakie rodzaje kupujecie i marki? ja myślę, żeby kupić słodkie, półsłodkie i wytrawne i tak pół na pół białe i czerwone ale nie wiem. doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie dziwni
ja robie wesele takie na jakie mnie stać ! bedzie 50 osob, i nie bede kupować wodki za 30 zl za polowke. A jak ktos mnie obgada to juz trudno, jego problem nie moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
jbhv my sobie załatwiliśmy za dokładnie 26,06 zł za 0,5 litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
finlandie oczywiście, widzieliście już nowe butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kosmiczne To że tanie to się nie nadaję na wesele,? A co to jakaś pokazówka, zastaw się a postaw się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche wiocha i kicha miec najtansza wódkę na stole:( to tak samo jakbyś zimną płytę zrobiła z ogórkow,pomidorów i samej cebuli najtanszym kosztem i po łebkach skoro już zapraszasz gosci to trochę zadbaj o nich i nie stawiaj im pod ryło tej najtanszej czesto ostrej wódy nie rób z siebie dziada bo skoro juz decydujesz sie na robienie wesele to zrób to z elegancją i jakimś chociaż przecietnym standardem czyli nie z tą najtansza wódką w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam . Zołądkowa 'de luxe" . czysta ,biała . nie miewam po niej zbytniego kaca . smaczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×