Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onabfasdgfuiasdh

dekoracja sali weselnej

Polecane posty

Gość onabfasdgfuiasdh

zastanawiam się nad samodzielnym udekorowaniem sali weselnej, szkoda nam kasy na wynajęcie dekoratorki, poza tym nie mamy jej zbyt wiele... tylko zastanawiam się czy podołam sama w udekorowaniu... Ma ktoś jakieś doświadczenie ? któraś dekorowała sama sale ? jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bedziesz miala do dyspozycji sale juz w piatek to mozna smialo sie podjac zadania ;) , ale jak dopiero w sobote, to dalabym sobie spokoj, bo bedzie tysiac innych spraw na glowie i moim zdaniem fizycznie nie dasz rady. No chyba, ze zrobi ktos z rodziny to za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...----...
ja pare lat temu pomagałam znajomym dekorować sala (ja miałam wesele w sali ze stałą dekoracją). znajomi spędzili wszystkich znajomych, kupili balony i jakieś inne ozdoby. w piątek przed weselem zebraliśmy sie na sali. dekoracja zajeła nam 2 czy 3 godzinki i było mnustwo zabawy. uwazaj tylko na czym stajesz wieszając ozdoby inna znajoma spadła ze stołka i do ołtaża musiał ją zanieść ojciec bo miała całą noge w gipsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Jak chcesz pogadać na temat..dekoracja...co tak...co nie wejdź na mój wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabfasdgfuiasdh
sale będe mieć do dyspozycji już w środe, o to czy zdąże to się nie boje, problem w tym czy sobie poradze, może to tylko wydaje się takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec sie ciesz
poradzisz sobie, to nie jest wielka filozofia, najlepiej poszukaj inspiracji, zebys wiedziała co chcesz osiągnac , zbierz potrzebne materiały i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabfasdgfuiasdh
chciałabym udekorować ją kiełbasami, kaszanką i pasztetową. na podłodze będą leżały ogórki, a w rogach stały flaszki z wódą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oypipakan
My też sami dekorujemy :) W planach balony, organza, kwiatki, płatki róż :) Na allegro czasem można upolować niedrogą organze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhooollloooo
jak jezdze do znajomych na wesela to od razu widackto robił sam a kto wynajał do tego profesjonaliste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalias
A skąd pewność, że wszytskie te ładne dekoracje są wykonane przez profesjonalistów? Po prostu Ty tak sobie to szeregujesz: brzydka -sami robilli, ładna -profesjonalista :D Wszystko zależy od talentu i fantazji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhooollloooo
bo się pytałam a poza tym no sorry ale widać kto to robił nigdy nie widziałam równych balonów jak ktos sobie sam robił dekoracje,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swoania
To, że Twoi znajomi nie potrafili ładnie ozdobić sali, nie oznacza, że NIKT nie potrafi :) Kwestia talentu... Tak samo jak nie każdy kto maluje ładne obrazy musi być po Akademii Sztuk Pięknych i zajmowac się tym zawodowo, tak i ktoś kto potrafi pięknie udekorować sale nie musi być zawodowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhooollloooo
rzeczywiście kilkanaście osób które nie mają pojęcia o dekoracji lepiej zrobi niż ktoś kto zajmuje się tym zawodowo..no prosze was. sama to przerabiałam i wiem o czym mowie,u siostry było tak ze kazdy przyszedł i robiliśmy razem dekoracje i każdy robił jak potrafił,jeden wieszał wyżej balony ,drugi niżej,trzeci inaczej je wiązał i końcu wyszło jak wyszło...nie da się opanowac całej ekipy ludzi ktorzy robia jak chcą . nawet jak jedna osoba ma talent do dekoracji to reszta nie koniecznie..a samej to będziesz trzy dni dekorowała sale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabfasdgfuiasdh
a może macie jakieś sugestie co do dekoracji ? jakieś przykładowe zdjęcia ? nasza sala jest pomalowana na żółty - "słonkowy". Myślałam o dekoracji żółtym materiałem + być może balony, oczywiście nie mogłoby zabraknąć słoneczników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dekorowalismy sami i wyszlo lepiej niz od dekoratorki, ktora planowalismy wziac. Ale troche czasu nam zeszlo to fakt, trzeba pozwolic sobie pomoc. Wystarczy troche materiału- podszewkowy mozna kupic juz od 2,20 a wyglada super. Swieczki, zywe kwiaty nadaja romantyczny charakter, material podswietlony lampkami choinkowymi od drugiej strony i na tym przyczepione zywe kwiaty. wazne zeby sala byla przybrana, a nie przebrana. Znajdz w internecie to co Ci sie podoba i kombinuj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, teraz są takie możliwości, prawie wszystko mozna kupić i internet jest pod ręką, znajdz tylko jeszcze ze 2 sprawne koleżanki i już sala jak sobie będziesz życzyła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ubieraliśmy salę sami. kupilismy balony i materiał, a obrusy i swieczniki wypozyczyli. jeżeli masz osoby które Ci pomogą to jasne ubieraj sama, jeżeli nie to daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych firm dekoratorskich to ja chcialam z takich uslug skorzystac. Mam w cenie dekoracje w hotelu, ale chcialam cos ekstra, ale po przedstawieniu mi calej koncepcji (za zwykle tulipany w wazonach, porozsypywane platki roz i duze ilosci tiulow) i uslyszeniu ceny (ponad 1tys. za takie cos) dalam sobie spokoj i biore to co hotel daje, bo to bedzie duzo ladniejsze i stylowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My musielismy dekorowac sale sami ale u nas byla niespodzianka... Mielismy miec sale juz udekorowana tylko trzeba bylo naniesc malepoprawki dowiesic kilka balonow itd jakie bylo nasze zdziwienie kiedy sie okazalo ze.... Sala jest niemal pusta. Myslalam ze sie zaplacze to byl piatek godzina 14 cale szczescie ze wczesniej kiedys kupilam w okazyjnej cenie organze i bqlony w kolorach jakie wybralam sobie jako przewodnie, bo tak to bym siechuba pochlastala, sala sama w sobie byla bardzo brzydka krotkie firany, kolor filarow bordowy z biela, fajnym pomyslen bylo kupic tasme do balonow i tak dwie osoby dmuchaly balony- pompka raczej mniej wydajna jak pluca:-) i dwie osobyte balony przyczepialy do tasmy jak lecialo potem po zawieszeniu ulozyla sie taka jakby fala z nich:-) tak nam niespodziewanie to wyszlo:-) ta girlande z balonow zawiesielismy przy wejsciu, na sali po 4 zczepione razen na kazdym filarze, i cale szczescie ze od filarow przez sale przechodzily takie linki to na nich przewiesilismy biala organze, i tylko przy naszych krzeslach zawiesielismy material na ktorzych zamocowalismy dwa serca styropianowe owieniete bordowa organza, do tego doszedl pieknie nakryty stol przez srpdek ktprego byl nakryty bordowym materialem moze rez obrusem? i w dlugich wazonikach po jedenj duzej lili, cqlosc wygladala naprawde ladnie moze mozna bylo wymyslec cos lepszego ale na ten czas jaki mielismy wyszlo swietnie:-) po boku sali jeszcze stol wiejski ze snopkami siana i zywymi kwiatami z ogrpdka i caloksztalt prezentowal sie swietnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
u nas nie mamy dekoratorki, kupujemy kwiaty a mamy to szczescie ze w cenie sali robi to restauracja. tzbn u nas tylko obrusy, pokrowce, stroiki na stół. skromnie ale mamy restauracje w stylu 'wiejska chata' więc zbyt duzo dekoracji mogłoby zepsuć cały urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie maialm dekoratorki bo mialam dosyc ladna sale i oprocz kwiatow na stolach ktore wybralam sama - byly to pastelowe roże biale ecu i rozowe - nie mialam juz nic z dekoracji organizowanego (byl jeszcze czerwony dywan w prezencie od wlascicieli sali:) a teraz zmieniałabym tylko decyzje o dekoracji krzesel, ja mialam pokrowce ecru z kokardami z tylu - dosyc banalne, ale dobrze ze nie były z satyny bo to jest jakas masakra... teraz zakochałam sie w tego typu co sa tutaj http://inspirowanewesele.pl/dekoracja-krzeseł-weselnych/ pierwsze sześć zdjęć mnie powaliło, wiem ze to pewnie duzy wydatek aby w taki sposob udekorować krzesla ale to cudowna idea w ogóle na motyw przewodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielka90
Można udekorować samodzielnie, oczywiście kosztuje to mniej. Ale musisz poświęcić czas na przygotowanie wszystkiego, nie mówiąc już o tym, że trzeba pojechać na salę, do kościoła i udekorować. Uwierz mi, jest z tym dużo zamieszania. Lepiej zaangażować firmę. Koleżanka tak zrobiła, wynajęła aranzacje-kaja.pl Zrobili jej w takim budżecie, jaki miała i wyszło super. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka34
A próbowałyście czegoś innego? Bo mi już szczerze mówiąc te kwiaty i upinane pod sufitem tkaniny się przejadły. Jestem miłośniczką prostoty w dekoracjach i nie lubię zbytniego przepychu. Bardzo podobają mi się takie rozwiązania jak tutaj - http://impresja-dekoracje.pl/ czyli tzw. dekorowanie światłem. Akurat ta firma jest z Rzeszowa, ale na pewno w innych większych miastach też są świadczone takie usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samadulka
Ja bym nie miała do tego głowy i pewnie bym kogoś zatrudniła. Ale jeśli już miałabym robić to sama, to na pewno skorzystałabym z dekoracji, które można znaleźć tutaj http://dekorowanie.pl/ Fajne rzeczy mają, podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jakieś pomysły jaka to miał by być dekoracja, a nie wiesz jak ją wykonać. Możesz zwrócić się do specjalistów, którzy wykonają to za Ciebie :). Portal 3d designers zajmuje się drukowaniem projektów na drukarkach 3d. Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem. wszystko odbywa się online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaTan
Ja nie miałam pomysłu na dekorację sali, ale sprawa się sama rozwiązała, bo DJ, którego zamówiliśmy na wesele miał w ofercie dekorację światłem. Wygląda to naprawdę pięknie. Tutaj widać, chociaż na żywo o wiele lepszy efekt-https://www.youtube.com/watch?v=3p_PWycHchw. W sumie 3 nurtujące nas kwestie mieliśmy załatwione w jednej osobie- DJ-a, wodzireja i dekorację- polecamy wszystkim- Maciej Wilkanowski z Flesh Agency- wszystko ogarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×