Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cienka

Dekoracja samochodu, zima-myał złoty Jeep

Polecane posty

Dziewczyn wiem, ze temat taki na pewno był, ale ja zwracam się do was z prośbą o jakieś inspiracje. Nie chodzi mi o klasyczna dekoracje bo z taką nie ma problemu. Chodzi o coś z jajem coś do mojego postrzelonego charakteru. Może ktoś ma jakieś śmieszne przykłady, będę wdzięczna. Auto którym jedziemy to suzuki samuraj koloru złotego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, ze takie rzeczy jak rejestracje czy jakieś napisy z folii samoprzylepnej mogę sobie zrobić w domu mam ploter tnący więc potrzebuje tylko jakiejś inspiracji pomysłu. Takie elementy jak jakieś przestrzenne elementy ze styropianu także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie durnowate pomysły też mi do głowy przychodzą :P ale na to się Misiek nie zgodzi może być zabawnie ale też bez przesady jego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cywil więc mogę sobie troszku zaszaleć w granicach rozsądku, goście którzy mnie znają na co dzień nie powinni się zdziwić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam raczej o tekście" koniec wolności bo życie to nie je bajka" albo "żyli długo i szczęśliwie i było im zielono i różki shreka" ale Misiek kręci nosem cokolwiek bym wymyśliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×