Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita84

Dekoracje na wesele - Warszawa - Tanio!

Polecane posty

Otworzyliśmy firme zajmującą sie dekoracją sal weselnych, samochodów, kościołów. Z racji tego ze nie mamy jeszcze wlasnego portfolio proponujemy b. niskie ceny, np komplet wiązanka dla p. młodej ( 30róż z dodatkami), swiadkowej (15 róż z dodatkami)plus dwie butownierki - 230zł, symboliczne kwoty za wypozyczanie wazonów ( 7-12zł) i robienie wiązanek na stoły. Wypożyczanie materiałowych serwet, pokrowcy na krzesła itp. Scianka za parą młodą z podświetleniem - 4m - 300zł. Kosze kwiatowe dla rodziców - np kosz 50 róż - 220zł/szt z dostarczeniem go w wybrane miejsce w Warszawie i okolicach, małe kosze juz od 80zł. W zamian, jeśli jesteście zadowoleni będziemy chcieli wykorzystać zdjecia do naszej www jak i poprosić o polecenie nas dalej. Oferta cenowa ograniczona na rezerwacje w okresie marzec-kwiecien, maj ( niezależnie od daty wesela, może być nawet 2011). Oferujemy świeże podejście do dekoracji, nowoczesne pomysły, jak i równiez chetnie wykonamy wszystko co nam pokażecie na zdjęciach, unikamy jedynie dekoracji balonowych. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów jak i mamy doświadczenie w florystyce. Chętnie odpowiem na zapytania i prześle Wam propozycje dekoracji wraz z wycena jeśli podeślecie mi zdjecia sali weselnej Kontakt evita@gmx.net Planując ślub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgwegw
macie nie niskie ceny a takie same prawie jak firma u której ja robiłam i robi ona dekoracje juz od paru lat wiec nie macie super niskich cen wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jakie są ceny w Warszawie i okolicach za dekoracje i każdy może sam to sprawdzić pytając w innych firmach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jakie są ceny w Warszawie i okolicach za dekoracje i każdy może sam to sprawdzić pytając w innych firmach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykladu - kosz 50 róż ( bardzo duży) dla rodziców kosztuje od 400zł w zwyż, u mnie 220 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UP! Najlepszym potwierdzeniem jest juz 8 zarezerwowanych terminów na ten rok :) zapraszam, zrobie darmowy projekt dekoracji i wycenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcujnmidfjnm
Evita- jeśli mogę na ty:) odezwę się jutro na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dekorację, ozdoby ślubne to ja zamawiałam na www.mm-concept.pl mają szeroki wybór i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do dodania się na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak robiłam wesele, to wszelkie girlandy i inne dekoracje na stół https://godanparty.pl zamawiałam ze szwagierką. To ona pomogła mi udekorować stoły tymi pięknymi dodatkami : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monter 29
Nasz ślub bardzo nas stresował. Najbardziej przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić profesjonalistom , było warto. Byliśmy zachwyceni, nasi goście także, dbałość o szczegóły Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×