Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dj na wesele Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego dj na wesele w Bydgoszczy takiego który potrafi zabawić gości itp. Co sądzicie o dj Romanie Cabaj miał go ktoś na weselu lub był na imprezie przez niego prowadzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu szkoda widzę ze nie ma tu żadnej panny młodej z Bydzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pytam o opinie tego dj a nie o termin co ma piernik do wiatraka? A skoro jesteś taka ciekawsza to daleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam grupe www.wodzirejzpasja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo wy chyba nie zrozumieliśmy mojego pytania ja pytałam o dj z Bydgoszczy p. Romana Cabaj a wy mi tutaj polecacie jakieś dj z kozie d na litość boską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ jest znacznie tańszy niż zespół dlatego bierzemy dj kosztuje 1500 a nie 5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvirqua
wymienionego dj'a nie znam :( u kuzynki na weselu był Maciej Wilkanowski ( http://www.djmw.pl/ ) i w sumie wszyscy się bawili, miły, ale na poziomie, trzymał się ustaleń Młodych, fajne oczepiny poprowadził, i w sumie przytrzymał nas na parkiecie do 5 rano, więc ja uważam, że było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ'e są ostatnio praktycznie na każdym weselu, osobiście polecam www.djwesele.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roman Cabaj? Rewelacja! Polecam- Wyrwie do tańca każdego:) Bawiłam się na weselu gdzie grał i w tym roku zagra na moim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam również na imprezie przez niego prowadzonej i poprostu rewelacja a ile płacicie ile za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okiem fotopstryka
Sprawdź sobie jeszcze Krzysztofa Polańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiana
dj Maciej Wilkanowski jest świetny - dostosowuje się do Młodych, konferansjerkę robi i prowadzi rewelacyjne zabawy oczepinowe - my byliśmy bardzo zadowoleni, goście bawili się do rana, cały czas trzymał poziom i kontrolował sytuację - z uśmiechem na ustach - widać, ze kocha to, co robi :) http://www.djmw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o DJ banad na wesele słyszałam że też jest świetny? Miał może go ktoś na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widaszka
Może dj Tomka z Flesh Agency? był u siostry i naprawdę sympatycznie poprowadził całe wesele, ja się wytańczyłam, starsze pokolenie też, muzyka była różnorodna i nie było problemów, by trochę nagiąć repertuar przy dedykacjach :) aaa i oczepiny były super :) http://www.djnaimpreze.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Tomek, DJ Adam i Maciej Wilkanowski z Flesh Agency- polecam bo poznałam osobiście, ale myślę, że każdy DJ z tej agencji się sprawdzi, z tego co słyszałam i czytałam opinie w necie. Tu ich stronka: http://www.djnaimpreze.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie zauważyłam,że już ktoś podał link do Flesh Agency wyżej, ale nie szkodzi chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA 3456
Na DJ Talara wodzireja trafiliśmy z polecenia. Nie widzieliśmy go w akcji, ale zaryzykowaliśmy powierzając mu muzyczną obsługę naszego wesela w dniu 1 sierpnia 2015. Z całego serca dziękujemy za poprowadzenie najważniejszej zabawy w naszym życiu! Dziekujemy za uśmiech i serce włożone w nasze wesele, które było jedyne w swoim rodzaju! Goście nie chcieli schodzić z parkietu, a jak w końcu zeszli to z wielkimi uśmiechami na twarzach :). Wspaniale poprowadzenie oczepin i innych zabaw dla gości. Dla Wszystkich którzy planują zatrudnić DJ Talara śpiewajacego na swoje Wesele - nie wahajcie się ani chwili. Dj TALAR jest super wodzirejem, świetnie wyczuwa gości i umie dopasować muzykę do gustów wszystkich. Polecamy z pełną odpowiedzialnością. Z wyrazami uznania i wdzięczności, EWA & Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był Bano Show. Rewelacja.Polecam szczerze. On jest stworzony do bycia wodzirejem, na prawdę takie weselisko nam zrobił, że cała rodzinka do dzisiaj wspomina! Było super. Tylko musisz dowiedzieć się, czy ma wolny termin, bo z tym ciężko, jednak warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek121212
Ja już 4 lata po ślubie. Ahh ten czas. Planujemy jednak dopiero teraz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszujesz dj-a na wesele w Bydgoszczy to polecam Ci tylko i wyłącznie STARSKY MUSIC TEAM! Są to zdecydowanie profesjonaliści, którzy rozkręcą każdą imprezę. Spokojnie znajdziesz ich na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Bydgoszcz/Zespol-DJ/ Pozdr.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj Starsky, profesjonalista w swoim fachu:) na naszym weselu sprawdzil sie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER, SUPER, SUPER! :) zaufaliśmy bardzo dobrym opiniom z internetu i nie zawiedliśmy się :) przed naszym weselem nigdy nie mieliśmy możliwości uczestniczenia w imprezie prowadzonej przez; Zespół Talar ,który tez wykonuje usługi DJ na zamówienie ale to był strzał w 10-tkę :) Zespół z dużym poczuciem humoru, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, bierze pod uwagę wszelkie sugestie oraz sam dużo podpowiada jak coś fajnie zorganizować. Rozruszał nasze wesele na MAXA! :) Dziękujemy BARDZO - zarówno my jak i nasi Goście bawili się świetnie przez całą noc! :) P.S w naszych wspomnieniach na zawsze pozostanie wyjątkowa zabawa na parkiecie od 4:00-5:00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciej Wilkanowski! Super gość i z tego co się orientuję to gra też w Bydgoszczy. Najlepszy DJ jakiego poznałam (na weselu siostry). Nie wiem czy ktoś już nie pisał o nim bo tak pobieżnie przeczytałam, ale polecam! http://www.djmw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala winiecka
Bardzo dziękujemy za oprawę muzyczną podczas naszego przyjęcia weselnego, które odbyło się 30-02-2016 w restauracji Romano. Błyskotliwa konferansjerka i profesjonalizm DJa \Talara'wodzireja w pełnym wydaniu oraz porywające do tańca bloki muzyczne sprawiły, że parkiet nieustannie był oblegany przez weselnych gości. Pięknie dziękujemy, a innym parom polecamy :) http://www.talar-bydgoszcz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ MattGronowski www.mattsound.bydnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×