Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukusia80

dj na wesele katowice pilnie poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość kukusia80

ma ktos moze namiary na dobrego dj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
właśnie dzwoniłam niestety dj juz zajęty:( jak ktoś ma na miary na innego to bardzo prosze piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
ona7777 dzięki za namiary umówiłam się z nim na spotkanie ma wolny termin w dzień mojego ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurice
A ten dj aras i lejdi to ile biorą za prowadzenie wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku......................
kukusia a kiedy masz termin ślubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona77777
to super:) On jest naprawde fajnym gosciem, no i z doswiadczeniem w radiu..potrafil rozbawic towarzystwo strasze i mlodsze i przy tym za poczuciem humoru "na poziomie".Mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
termin mam na 9 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurice
ja mam ślub 23 sierpnia 2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurice
I jakiś fotograf też by się przydał.......... ale taki co robi naprawdę ciekawe zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
ja jeszcze fotografa nie mam dopiero poszukuje:) z jednym umowilam sie na poniedziałek tak że zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1010101
Ja za oprawę wesela, przez nich (znalazłam w internecie "Basteam dj-s" "dj arass i ladyjay") zapłaciłam 900zł i mogę z czystym sumieniem przyznać że naprawdę warto było ich angażować. Są bardzo elastyczni, co do muzyki, zabaw jak i całego harmonogramu wesela. Z tego co pamiętam to dj arass jest którymś tam w Polsce dj-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy jest ktoryms tam
w Polsce Djem, haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
ona 7777 bedziemy miały tego samego dj na weselu:) jeszcze raz dzięki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
hej kukusia:) daj znac po weselu, czy jestes zadowolona:)-moj email adres przy ID Ciesze sie, ze ci sie udalo z terminem.Mam nadzieje, ze bedziecie sie dobrze bawic, ja tego goscia naprawde milutko wspominam z wesela w Krakowie. Czy bedziesz miala jakies zabawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
ona7777 bedziemy mieli pare zabaw ale jeszcze dokładnie nie wybrałam jakie.propozycje oczepin sa bardzo fajne,pomysł z bukiecikami mi sie bardzo spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1010101
Wydaje mi się że tu mamy sobie pomagać, więc pomagam - podałam namiary na DJ-a i tyle, a jeśli "kazdy jest ktoryms tam" masz jakieś wątpliwości to podałam też numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
dziewczyny a ile płacicie za dj'a jeśli mogę zapytać? ona7777 czy ten dj za dojazd z krakowa liczy cos dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
ja płace 1300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia80
1000 zl dj i 300 zl dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj-weselny
witam potrzebujecie dj na wesele to zapraszam, nagłośnienie ,oświetlenie, oprawa muzczna , pełne prowadzenie(zabawy oczepiny) moja strona www.dj-weselny.pl kom.601730045. jestem z Częstochowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Piotrek -Ruda Slaska.
*Przebojowy DJ & Wodzirej na wesela itp.... Profesjonalnie , z jajem... konkretnie itp. zapraszam tel - 501 160 757. lub www.imprezka.rox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaa32
a ja wam powiem dziewczyny ze Przenigdy nie wzielabym dj z ogloszenia którego nikt nie poleca, tymbardziej na wesele!!! Dziewczyny co wy robicie?? Zastanowcie sie lepiej...jesli dj oglasza sie na portalach a nikt go Nie poleca to chyba o czyms swiadczy prawda??? Ale oki, kazdy jest dorosly i wie co robi ps- bylam kiedys na takim weselu z dj z neta , i to byla KATASTROFA!!! To musi byc sprawdzona, rekomendowana osoba, chyba ze ktos lubi niespodzianki . Jakby ten caly dj arash byl naprawde dobry..to by tyle tych reklam nie musial se dawac na portalach , tak? daje to do myslenia..... Zyczliwa iwcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
podnoszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia80
Ja polecam DJ SOLAR www.djsolar.com nie jest to typowy DJ weselny , a o takiego nam chodziło (dobra muzyka bez zadnego disco polo !). Tani nie jest wszystko wyszło ok 2300 zł, ale wart swojej ceny. Minusem są terminu - sporo zajetych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zainteresowana...
a ja polecam Krisa www.agencjakris.com w tym roku byłam na weselu przyjaciółki i sprawdził się genialnie, do tego stopnia że mam już zarezerwowany termin na moje wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×