Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ancia1979

dj na wesele

Polecane posty

Gość Ancia1979

Szukam dobrego dj na wesele, podsuńcie jakieś namiary. Ślub mam w czerwcu 2010, ale już zaczynam szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
jeżeli propozycja oprawy muzycznej aktualna proszę o kontakt konrad.mniow@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogny
tez biore slub w czerwcu 2010 i tez bede miala dj, ja juz znalazlam - dj nazywa sie darek sawicki, pochodzi z tarnobrzega, jego mail: dj_dario@op.pl, jak chcesz moge ci podac jego nr tel tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ ENDRJU
Jeśli nadal są problemy ze znalezieniem Dj'a na wesele zapraszam chociaż na rozmowę, bądż kontakt e-mail: abc@organizacjaimprez.com lu telefoniczny 660 712 812 Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
my mamy ślub w czercu 2010, bierzemy dj Jacka z Zabrza www.prezenter.slask.pl widziałam już 3 wesela, które prowadził, jak dla mnie jest REWELACYJNY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia13

My mieliśmy DJa, konkretnie Pana Macieja Wilkanowskiego http://www.djmw.pl/ . I z perspektywy czasu muszę przyznać, że była to bardzo dobra opcja. Przede wszystkim z powodu różnorodności muzyki proponowanej przez Pana Macieja.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia13

Jeśli wesele to tylko DJ! 🙂 na moim był DJ Maciek Wilkanowski. Wybranie DJ'a było jedną z lepszych decyzji odnośnie wesela, miałam pewność że muzyka będzie grana do białego rana, a wiadomo z orkiestrą mogło nie być tak kolorowo 😉
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×