Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dj Roni na Wesele SUPER IMPREZA TYCHY OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Ktoś polecił mi tego wodzireja i dj'a na wesele, aczkolwiek nie jestem do końca przekonana. Uważacie , że jedna osoba może naprawdę tak dobrze zastąpić zespół weselny i poprowadzić, go tak jak sobie życzę? Proszę o opinie. Może ktoś miał tego Dj'a na swoim weselu? Jeśli tak, to proszę o wszelkie pomocne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz go :) Świetny człowiek, z poczuciem humoru. Słucha klientów i stara się dopasować ofertę do jego potrzeb. Ma gust, a całe wesele prowadzi na najwyższym poziomie. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Wierz mi, że też miała mieszane uczucia na samym początku, ale kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, by omówić szczegóły przekonał mnie do siebie całkowicie - swoją osobowością, talentem i ciepłym podejściem. W konsekwencji... mieliśmy wesele pełne śmiechu, zabaw, dobrej muzyki, a goście bawili się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkretny, zaangażowany - moim zdaniem bardzo dobrze wykonuje swoja pracę, przekazując mnóstwo energii i dobrego humoru gościom. U mnie prowadził wesele bezalkoholowe, ale wierzcie mi że nie bawiliśmy się gorzej, niż ci którzy piją :) Bardzo pozytywnie nastawiony do życia człowiek. Ma talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze chcę dodać, że jest świetnie przygotowany do swojej pracy - ma profesjonalne nagłośnienie, odpowiedni sprzęt, by uroczystość była poprowadzona zgodnie z oczekiwaniami państwa młodych. Gdybym miała po raz kolejny wybierać muzyka na moje wesele, to wybrałabym dj Roniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużym atutem moim zdaniem jest to, że Dj Roni jest po prostu elastyczny muzykalnie. Że nie ma żadnych z góry przyjętych repertuarów. Na mnie zrobił kapitalne wrażenie, w szczególności, że zadbał o każdy detal muzyczny. Jako wodzirej spisał się na medal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygość
Szanowny Pani DJ - sam Pan sobie piszesz te pochwalne komentarze???? Wystarczy spojrzeć na daty i godziny ich dodania… Ehh, wybitnie żenująca autoreklama…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację! Na moim weselu też był ten DJ i dobra zabawa jest gwarantowana! Fajnie prowadzona impreza! Goście i my z mężem bawiliśmy się do białego rana! Prawdziwa rewelacja! Jeśli się zastanawiacie to zadzwońcie do DJ Roniego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę lepiej jest mieć dj na weselu, niż orkiestrę? Mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalne podejście do Klienta. Brak przygotowania do spotkania organizacyjnego, mimo wcześniejszej kontaktu telefonicznego. Stracony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym przypadku Pan Jurek pokazał klasę - miał ze soba potrzebne materiały, ofertę i przede wszystkim uśmiech na twarzy, który nas totalnie przekonał ma ten człowiek urok a w trakcie wesela pokazał coś więcej niż tylko urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten dj, to nie wspaniały człowiek,. niezwykle utalentowany zarażający energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość I
KTOŚ COŚ WIĘCEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a w trakcie wesela pokazał coś więcej niż tylko urok" Aż się boję zapytać co pokazał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Roni, to doskonały wybór jeśli chodzi o wesele, czy tak naprawdę zupełnie inną uroczystość ten pan jest elastyczny potrafi sie dostosować do każdej sytuacji polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że zostaliśmy mile zaskoczeni, widzieliśmy imprezy które prowadził, ale na naszym weselu naprawdę wykazał się profesjonalizmem i taktem muzycznym przemiły, zdystansowany pan z poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest najlepszym dj'em, konferansjerem i wodzirejem, uważam, że dj roni nie przegada żadnego innego dja :) świetnie bawi gości i sam przy tym dobrze się bawi i o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona:) dj Roni jest godny zaufania, wodzirej w pełni aktywny i gotowy do działania;) imprezowicz z klasą, który dobrze się bawi i potrafi dobrze zabawić gości weselnych ;) cieszę się, że wybraliśmy właśnie dj Roni pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona, uważam, że dj i wodzirej to w dziesiejszych czasach nowoczesnosc i odchodzi się już powoli do zespołów muzycznych cieszę się, że wybraliśmy dj roni na nasze wesele wyszło nas to taniej i lepiej pozytywna atmosfera, super zabawy nie jakieś wieśniackie tylko naprawdę fajne i nikogo nie obrażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że ja bym dzisiaj nei wybrała już zespołu muzycznego, nie po tym jak poznałam dj roni dj ma większe możliwości i może więcej zaoferować gościom więc stawiam na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mile zaskoczona podejściem jak i nastawieniem do swojej pracy dj Roni. To najlepszy dj w woj. śląskim. Już trzy razy miałam okazję bawić się przy jego twórczości i pomysłach. Z pewnością jest to dj godny zaufania. Wychodzi do ludzi i bawi się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten dj ma swoją stronę internetową? jak tak, to czy możecie podesłac? chciałabym zapoznać się ze szczegółową ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerka
Na naszej imprazie firmowej grał Pan Maciej Wilkanowski z DJMW - Jak najbardziej mogę go wam polecić, wszyscy pracownicy bawili się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×