Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dj warszawa

Polecane posty

Gość gość

Szukam Dja z okolic Wawy na wesele 1.08.2015 czy może cie mi kogoś polecić, zalezy mi, zeby była to osoba która wszystko zagra i nie ogranicza się do puszczania piosenek, ale takze zachęca do zabyawy no i prowadzi oczepiny, najlepiej jakby były to 2 osoby. Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie poleci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetta oo
sprawdź www.djnaimpreze.info - to agencja dj'ska, ja stamtąd miałam dja Irka i Tomka, świetnie prowadzili imprezę, było miło i zabawnie, bez żadnych żenujących zabaw, klasa i elegancja. Wiem, że jest ich chyba 6 albo 7, więc wolny termin prościej ustrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa24
Jak jeszcze aktualne to ja mogę polecić Dj Brother z Warszawy , a jego strone znajdziesz w google . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy więcej żadnego dj-a ! wyrzucone pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwon Zygmunta
mam dziewczyne do tanca i do rozanca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zeszłoroczne Andrzejki wynajęliśmy Dja. Polecam www.djna.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Polecam dj, który grał u mnie. To zawodowy muzyk i na wasze życzenie gra na trąbce solo w kościele podczas ceremonii już w cenie całej usługi (może być też inny instrument do wyboru np. skrzypce itp.). Ma duże doświadczenie w branży i można mu zaufać. Ja i kilka moich znajomych którym go poleciłam byli bardzo zadowoleni z jego usługi. Gra wszystko i oczywiście prowadzi całe wesele. Jest elastyczny i dostosowuje się do waszych oczekiwań. Przesyłam link do jednego z filmików w którym jest podany kontakt: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&amp ;amp ;feature=youtu.be Jest dobry w tym co robi i w dobrej cenie! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania pomocna
JAk DJ to tylko jest jeden :D Marcin Bartoszewski - poleciłam go 2 swoim koleżankom i do dziś zbieram pochwały. Oceńcie sami jak się prezentuje: http://dobrydj.pl/ bo gra mistrzowsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselu siostry grał dj Błażej Biurkowski - http://djblazej.pl/ , muzyka była super, do tego rozkręcał imprezę, super wodzirej na wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata13

Maciej Wilkanowski prowadził moje wesele i z całego serca go polecam. Kontakt mailowy i telefoniczny- super. Zawsze odbierał, odpisywał, bez problemu można było wszystko ustalić. Muzyka super, podejście do gości też. Generalnie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam!!!!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×