Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubas 29

DJ WESELNY CZY ORKIESTRA? proszę o pomoc

Polecane posty

witam, mam ważne pytanie dotyczące muzyki na weselu - na wszystkich weselach na których do tej pory byłam zawsze grał zespół jednak razem z narzeczonym zastanawiamy się nad dj\'em weselnym - takim co puści wszystkie nasze ulubione piosenki i do tego będzie jeszcze takim wodzirejem prowadzącym wesele. trochę czytałam o takich dj\'ach ale wiadomo-oni zawsze tylko wychwalają, dlatego chciałam poznać waszą opinię na ten temat. była któraś z was na weselu gdzie grał dj? jak było? proszę o wszelkie opinie i porady. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem lepsza jest orkiestra.Zalezy czy bedziesz miala wiekszosc mlodziezy czy ciut starszych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmarthen....21
Jezuuuu..tylko nie dj...Byłam raz na takim weselu i mimo,że jestem młoda to mi sie to niepodobalo...A szczytem było już jak uslyszałam piosenke..."dla mnie masz stajla".... Nie...na wesele to jednak musi byc orkiestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;-) wychodziłam za mąż 2 tygodnie temu i u nas był DJ. Średnia wieku gości to 35 lat, ale wszyscy bawili się wyśmienicie i każdy po imprezie nam dziękował za tak udany wieczór i noc;-) nawet mój teść, który od początku był bardzo sceptycznie nastawiony do tego pomysłu był zadowolony. Trzeba tylko trafić na odpowiednią osobę, która robi to z pasją;-) nam się udało i nigdy nie zdecydowalibyśmy się na orkiestrę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie tak po połowie gości starszych i młodzieży. i nie chcemy żadnego "dla mnie masz stajla" czy coś w tym stylu. chodzi głównie o to że z tą orkiestrą różnie bywa. a już wogóle nie lubię jak co chwila sobie robią przerwę i w rezultacie większość wesela jedzą :/ niestety jeszcze nie byłam na weselu po którym bym powiedziała że ta orkiestra była ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz trafic zarowno na beznadziejnego dj jak i beznadziejna orkiestre ja bylam na 2 weselach gdzie byli dj - 1 super bo potrafil rozbwic ludzi, zaciagnac do tanca, a 2i puszczal tylko beznadziejna muzke, prawie nikt nie tanczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj chlopak jest djem
i polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
ja mam DJa...bylam na ok 30 weselach w zyciu i moge powiedziec, ze tylko na jednym podobala mi sie orkiestra, a reszta -zawsze cos bylo nie tak-dlugie przerwy, beznadziejny, pedalkowaty glos solisty, nawet na jednym sami puszczalismy sobie w przerwach plyty i sie bawilismy, bo tak nie bylo przy czym..ale tak jak ktos powiedzial wyzej, to i to moze byc beznadziejne.. Ja mam DJa, ktory ma doswiadczenie w radiu Alfa...bylam na jednym weseleu prowadzonym przez niego i bylo suuuper...wiec tez go wzielam i mam nadzieje, ze tez bedzie udane..gosc jest DJem i wodzirejem i potrafi rozbawic i starszych i mlodszych, z poczuciem humoru "na poziomie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnssss
uuu dla mnie te weselne orkiestry to dno i tandeta oczywiscie ze dj jest ddduuuuuzo lepszy nie wykonuje sam muzyki po amatorsku tylko puszcze ta wykonana przez profesjonalistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie jakiegos djeja
godnego polecenia w warszawie? ja mialam na studniowce kiedys dj'a to byla to masakra bo gosc po prostu skopiowal cale plyty do winampa i z tego odtwarzal. Czyli lecialo 15 piosenek na jedno kopyto, jednego zespolu, potem 10 nastepnego i tak w kolko. wszyscy sie wkurzali. Masakra. Mogl chociaz wlaczyc shuffle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....sztuczność,wierna kopia,udawanie,że się śpiewa i gra na instrumencie,to...,no może ktoś tak chce,jego wola co do wyboru.Najlepszym widokiem jest kapela poprawnie grająca!!!nie pijąca wódy,bawiąca gości,miła kontaktowa,nie podkreślająca swoich wyżyn artystycznych/o ile takie posiadają/wkładająca w swoją pracę trochę serca...itd,itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie zaraz orkiestra
ale jakiś zespół muzyczny :D:D:D na weselu musi być "Żywa muzyka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuu
o matko dj to porazka nigdy w zyciu...pusci pare mdlawych piosenek ktorych na codzien mozna posluchac w radiu albo na cd. cala noc przesiedzi dlubiac w nosie albo w rozpoze...tylko tylko orkiestra no ale trzeba trawic na dobra ja bede miec zaje...ta!graja ze ho!jak znajdziesz odpowiednia orkiestre to zagraja kazda ulubiona piosenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuu
a czym rozni sie orkiestra od zespolu muzycznego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dj\'em weselnym - takim co puści wszystkie nasze ulubione piosenki\" szczerze odradzam taki sposób doboru repertuaru - położycie tym wesele - wiem bo byłam na podobnym u znajomych. dj grał ich (i ich kumpli) ulubione kawałki a rodzina siedziała za stołami i się nudziła czasem lepiej zaufać fachowcowi i dać tylko zastrzeżenia np. żadnego disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę dja
Orkiestry irytują mnie swoimi interpretacjami piosenek. Tylko oryginały. No i dla mnie są bardzo kiczowate. Ale to zależy od ilości gości, na 40 osób bez sensu zatrudniać 5osobową orkiestrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iff
zawsze byłam przekonana do zespołu... myślałam, że dj na weselu, to pomyłka... tak było do czerwca:) byłam pierwszy raz na weselu, na którym grał dj i rewelacja:) super naprawdę. Facet z klasą, całą noc (a nawet 2, bo były poprawiny) w garniturze, nie usiadł nawet na chwilę, bo mówiła, że wygląda to nieprofesjonalnie, gdy dj siedzi... także wybawiłam się jak nigdy:) Polecam sprawdzonego dj'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
iff-ja mam takie samo zdanie...a w dodatku moj maz jest obcokrajowcem, przesluchalam mnostwo zespolow i zalamalam sie ich "interpretacja " piosenek w jezyku angielskim..znalazlam kiedys na youtube pierwszy taniec przy takim zalosnym zespole..wroce do domu to poszukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w takim razie prośbę do wszystkich którzy dobrze bawili się na weselach prowadzonych przez dj\'ów - moglibyście podać jakieś namiary? (np stronę www.) z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeri - wpisywałam już nie raz w googlach ;) chodzi o to że na swojej stronie wszyscy się zachwalają a ja bym chciała kontakty do dj\'ów już sprawdzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jest z Zabrza, ale podjedzie w każde miejsce;-) jego radiowy głos nie wymaga reklamy, jest poprostu rewelacyjny...ale uprzedzam życzliwie, że ciężko u niego z terminami (ma rezerwacje już na 2010 rok). stronka www.djslawek.slask.pl tam są wszystkie namiary ;-) pozdrawiam i życzę szczęścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj-weselny
jestem zawodowy muzykiem a jednocześnie dj-em,wodzirejem od 13lat i powiem tylko tyle że jeżli zespół podchodzi do sprawy profesjonalnie (a grałem i prowadziłem wiele imprez z wieloma zespołami) to impreza weselna 100% ,natomiast jeżeli traficie na nieżetelnych ludzi czego nie życzę wtedy mówi się trudno.Podobnie jest z dj-ami. Zapraszam na moją stronę www.dj-weselny.pl kom.601730045. pozdrawiąm i życzę owocnych poszukiwań :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zupełnie z innej \"beczki \" : jak to jest w końcu z tym jedzeniem dla np. orkiestry? Moja przyszła teściowa powiedziała mi, że powinnam za orkiestre też zapłacić jeżeli chodzi o jedzenie dla nich. Ja sobie z kolei wyobrazić tego nie mogę: bo niby z jakiej racji mam płacić za nich jeszcze dodatkowe koszty, oni nie są moimi goścmi,będą w pracy. Rozumiem uszykowac im drobny poczestunek, ale nie wliczać ich w listę! Jakie macie bądz słyszałyście doświadczenia na ten temat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobiłaś do dna.Nie chcesz płacić za wyżywienie,to powiedz o tym kapeli,która obsługuje twoją imprezę....ale licz się też z dwoma dłuższymi przerwami/na posiłek/,dla kapeli i oczywiście wyższą cene za usługę.Kapele wiedzą,że organizator imprezy ponosi koszty związane z wyżywieniem i dlatego ceny za usługę są takie a nie inne.Nie na co dzielić włosa na czworo,tylko wybrać dogodną dla siebie opcję,powiadamiając zainteresowanych podczas podpisywania umowy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. w odpowiedzi na pytanie w topiku - z doświadczenia własnego i wielu innych Par - dobry zespół> dobry DJ dobry DJ> średni zespół średni zespół> beznadziejny DJ beznadziejny DJ> beznadziejny zespół :classic_cool: co do jedzenia - oczywiście, że trzeba. Ale jak to dokładnie jest, to zapytaj w lokalu, bo czasami dają wyżywienie dla obsługi gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×