Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam opini

Dj Zalew z wroclawia. ktos sie bawil na weselu z tym panem??

Polecane posty

Gość szukam opini

bo wzielam go na wesele. ale nie byl z polecenia tylko wyszukany w necie. ktos mial moze okazje sie bawic przy tym panu???boje sie aby lipy ie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaananana
Ja byłam ostatnio na imprezie, którą miał prowadzić Dj Zalew i ostatecznie nie dojechał bo mu się auto zepsuło...;/ przysłał swojego kolegę i szczerze mówiąc byłam zła, ale facet wstrzelił się w nasze klimaty i prowadził zabawy, które wymyśliłysmy w taki sposób, że wyglądało to jakby robił to setny raz. krótko mówiąc Dj Zalew jest dla mnie zagadką, a ten Dj Chris naprawdę dobry grajek. Dostałam wizytówkę, więc jeśli, ktoś chce namiary to proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin był naszym dj-em na weselu . Wszystko co ustalilismy konkretnie zostało zrobione. Zabawy i muzyka wyśmienita. Ciekawe i nie meczące oko oświetlenie. Zabawiał gości w sposób nienachalny na czym bardzo nam zależało. Jednym słowem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Zalew
Pani Moniko jeszcze raz bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację , wracając do domu z Warszawy miałem małą kolizję , złośliwość losu :( W swojej siedmioletniej karierze pierwszy raz przydarzyło mi się że nie moglem dotrzeć na wcześniej umówioną imprezę i bardzo ubolewam z tego powodu , jednak zgodnie z umową zapewniłem zastępstwo na równie wysokim poziomie . Bardzo mnie cieszy że kolega przypadł do gustu i zrobił fajną zabawę , takie jest nasze zadanie .Pani Moniko firma Dj Zalew & professionalmusic istnieje po to aby bez względu na okoliczności realizować dla Was najlepsze imprezy na świecie i fajnie że tak też się stało Bardzo dziękuję wszystkim za pozytywne opinie i obiecuję że dołożymy wszelkich starań aby Państwa eventy były na najwyższym poziomie Pozdrawiam Dj Zalew oraz pracownicy Professionalmusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek i  Marysia
Marcin prowadził nasze wesele nie z przypadku, ponieważ tak się złożyło, że mieliśmy możliwość poznać jego umiejętności (a nawet rzekłbym kunszt) na 2 weselach u znajomych. Później nie mieliśmy już żadnych wątpliwości kto poprowadzi nasze wesele. Nie będę się rozpisywał jak było fajnie powiem tylko tyle - PEŁEN PROFESJONALIZM. Świetny kontakt, na nasze "wymysły" muzyki i prowadzenia imprezy reagował stoickim spokojem i potrafił rzeczowo wytłumaczyć dlaczego to nie były dobre pomysły. Podsumowując : wesele było bardzo udane a DJ Zalewa polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna  Jarek
Wesele Namysłów- "Dworek Różany" Chcieliśmy bardzo podziękować Marcinowi za oprawę nad naszym weselem. Od samego początku czuliśmy,że to jest bardzo dobry wybór, i tak było!Byłeś doskonały. Daliśmy Marcinowi wolną rękę w prowadzeniu imprezy i niczego nie żałujemy. Zna się na tym niesamowicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni,a co najważniejsze goście też. Do dziś wspominają do nas,jaki super był Dj.Widać,że Marcin kocha to co robi po tym jak prowadzi imprezy :))) kto widział,na pewno wierzy :)) Dj Zalew potrafi dobrać muzykę dla każdego.Wszyscy dobrze się bawili. I młodzież,i ludzie w średnim wieku,a nawet ludzie starsi. Sprawia,że impreza ma super klimat,a goście nie chcą schodzić z parkietu.Już od samego wejścia na sale rozpoczęło się pełnym profesjonalizmem. Marcin konsultował z nami wszystko,co jest bardzo miłe.Choć uważamy,że zna się na tyle,że nawet nie było to konieczne:) Zabawy weselne były ciekawe,a co najważniejsze nie krępowały ludzi do brania w nich udziału.Marcin ma bardzo profesjonalne i ciekawe pomysły :) Efekty specjalne i oświetlenie podczas wesela były również bardzo dobrze dostosowane. Aż szkoda,że tak szybko minęły te dni.. Podsumowując współpraca z Dj Zalew okazała się czystą przyjemnością. Gdybyśmy mieli cofnąć czas,jeszcze raz wybralibyśmy Dj Zalewa. Polecamy gorąco!! Mamy nadzieję,że jeszcze będziemy mieli okazje brać udział w imprezie prowadzonej przez Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało opini na temat tego Dj-a ale wszystkie dobre ;) mam nadzieje ze nie będziemy żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieliśmy Marcinowi bardzo podziękować za pracę na naszym weselu. Zbieramy same dobre opinie od gości i strasznie nam się podobało jak zajął sie wszystkim. Naprawdę jesteśmy zadowoleni. Gdybyś chciał jakieś referencje to daj znać :) Na pewno też będziemy Cię polecać wśród znajomych. Jeszcze raz dziękujemy. Magda i Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata i Marcin
Dj Zalew jest bez wątpienia najlepszy.:) Wybraliśmy go z mężem na nasze wesele, ponieważ wcześniej mieliśmy okazję bawić się z nim na dwóch imprezach i na prawdę świetnie się bawiliśmy! Dzięki niemu najważniejszy dzień w naszym życiu był wyjątkowy, to profesjonalista z dużym poczuciem humoru! na pewno wybrałabym go na imprezę raz jeszcze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata i Marcin
Witamy Goscia ;) sledzimy ten watek i widze ze konkurencja nie spi poniewaz Pan Marcin nie pali :) slabo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym tygodniu byłam z chłopakiem na weselu we Wrocławiu i tak nam się podobała oprawa muzyczna jaką przygotował Dj , że poprosiliśmy młodą parę o kontakt do niego. Grała super muzykę, zajmował się konferansjerką a oświetlenie jakie przygotował było idealnie dopasowane do imprezy. Jego namiary znajdziecie na stronie pod adresem www.djnawesele.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony uczestnik
Ja nie polecam DJ Zalew, jeśli komuś się podoba to chyba są ludzie mało wymagający a w końcu jest to bardzo ważne wydarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele "Pod Winną Górą" Środa Śląska Nie mogliśmy lepiej wybrać, pełen profesjonalizm od początku do końca, znakomite prowadzenie imprezy, SUPER człowiek, każdy gość MEGA zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek i Iza
Professional w 100%, jeszcze raz dzięki Marcin za fantastycznie poprowadzoną zabawę weselną, wszyscy goście i oczywiście My jesteśmy mega zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie to smutne, że wszystkie złe opinie regularnie są stąd usuwane. Najgorzej, że widać chcby po nickach, że siedzi marcin i klepie te opinie klon jedna od drugiej. Przykro. Może ktoś się zreflekuje zanim i ta opinia zostanie usunięta. Polecam popytać na forum lub fb - tam na żywo i zludzie z prawdziwą twarzą coś mogą powiedzieć konkretnego. Ogólnie gorszej oprawy nie da się sobie wymyślić. Pali, pije, ugania się za kelnerkami :( Nie będę sie rozpisywać, bo i taak zostanie komentarz skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara K
Widzę, że regularnie czyszczone sa opinie. Ponowię swój komentarz: Pali w trakcie wesela, nie trzyma się ustalonego planu - nawet puszcza piosenki o ktorych sie prosilo zeby nie puszczal. Ignoruje parę młodą na weselu. KOSZMAR. Do tego znika (z kelnerkami) i spóźnia się na kulminacyjne momenty takie jak pierwszy taniec czy oczepiny. PORAŻKA. przestrzeam wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×