Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka28

dobry fryzjer w Krakowie lub Skawinie

Polecane posty

Gość myszka28

witam biore niedlugo slub, chcialam sie proadzic czy ktos wie gdzie w Krakowie lub w okolicach są świetni fryzjerzy??jesli macie jakies pomysly lub macie doswiadczenia z konketnym zakladem fryzjerskim piszcie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja polecam zakład fryzjerski
w Zakopiance. Jest tam pani Marzenka, o ile się nie mylę. Jest naprawdę genialna i wiem, że czesze bardzo dużo fryzur ślubnych. Mnie upięła włosy tak, że wyglądały świetnie do samego rana, pomimo, że we włosy wpięte było 7 świeżych róż. Babka jest rewelacyjna i pracuje na świetnych materiałach. Nie miałam żadnych trudności z wyczesaniem i wymyciem tony lakieru, która do takiej fryzury musi być użyta. Precyzja też znakomita, wszystkie wsówki są chowane, fryzura uczesana bardzo dokładnie. Byłam przed ślubem w 3 zakładach na uczesaniu próbnym. Pozostałe dwa nawet się nie umywały, ani pod względem wykonania, ani porozumienia z fryzjerem o co mi chodzi. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka28
a to jest fryzjer w cerfurze?znasz mzoe nazwe salonu?pozdraiwam i dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingula116
witam polecam fryzjera w skawinie taniutko i fajnie piszcie na moje gg 9518686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingula116
witam ja wam moge polecic salon fryzjersko kosmetyczny w skawinie jesli chcecie miec naprawde fajna fryzurke albo kolor to warto tam sie wybrac dziewczyny maja naprawde kakurencyjne ceny a dzieki temu maja klijetow wiem tyle poniewaz moja przyjaciolka tam pracuje strz damskie maja od 16 zlotych meskie od 10a jeszcze we czwartki -30% na strzyzenie farby kaplet od 50 zlotych baleyage kaplet od 45zlotych,oczyszczanie twarzy od 70 zlotych plus doczyszczxanie gratis,pedicure 50 zlotych manicure od 18 NOWOSC manicure japonski takze zapraszam was wiecej inf na gg 9518686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła13
Niestety w Skawinie nie ma dobrych fryzjerów. Nie uczęszczam do fryzjera w naszym mieście od 3 lat od kąd w 2 różnych salonach zepsuli mi włosy. Zwykle jeżdżę do Krakowa, niestety ostatnio śpieszyło mi się i skorzystałam z usług jednego z ostro promowanych na forum salonów i spalili mi włosy! Dostałam nauczkę i jestem już pewna że lepiej dojechać i być pewną że wszystko będzie ok niż dać Sobie zniszczyć włosy. W Krakowie mogę polecić Jagodę Malinowską z salonu Bonza na Zabłociu, Virginie z Bald Baloon lub Vici hair to są prawdziwi profesjonaliści! A nie promujący się na forach oszołomy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiiiiia
Ja cały czas korzystam z www.mobilnestudio16.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam Ci Pure Diamond przy ul. Krowoderskich Zuchów. Mega profesjonalna obsługa i śliczny wystrój. Koloryzacje i strzyżenia możesz sobie zobaczyć na ich fanpage'u: https://www.facebook.com/PureDiamond.Krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×